Złote Globy
Ale bieda. Depp aż dwukrotnie, bez jaj. Kategorie telewizyjne przemilczę, bo rok w rok te same role.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jak nie mają kogo nominować to przecież zawsze mogą docenić jakąś rolę nieanglojęzyczną, co już nieraz robili. Ale nie oszukujmy się - tu nie o to chodzi, a o widzów, których nazwiska Jolie i Deppa na pewno przyciągną.

Odpowiedz
Cieszą mnie nominacje dla The Social Network, ale to formalność. Z największym uśmiechem przywitałem wyróżnienie dla Emmy Stone za Easy A <ok>

Odpowiedz
Ja z większym przywitam jej wygraną. :wink: Mogła by być tez nominacja do Oscara, taka Ellen Page za podobną rolę w Juno dostała, no ale grała nastolatkę w ciąży. :mrgreen:
Poza tym na plus nominacje dla The social network i Incepcji, na minus brak nominacji dla DiCaprio moim zdaniem.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Di Caprio mial duzo lepsze role w paru ostatnich filmach. Kreacja z Incepcji jest solidna, ale na tle tych ostatnich filmow wypada wtornie i malo porywajaco. Jezeli dostalby za nia nominacje, byloby to przegiecie, nawet uwzgledniajac to, ze w tym roku jakichs epokowych kreacji w kinie nie bylo.

Mnie juz od jakiegos czasu zastanawia czy Boardwalk Empire przerwie dominacje Mad Men na polu nagrod telewizyjnych. Zlote Globy wydaja sie byc do tego wysmienita okazja, choc prawdziwym testem beda przyszloroczne Emmy's.

Nominacja dla Cranstona, (jak juz zaznaczyl Perfik, zauwazyli go dopiero po trzech z rzedu wygranych na Emmy - brawo...), to pierwsza nominacja do Globu dla Breaking Bad. Wstyd.

Cytat:P.S. To może zmienić główny temat w ogóle na "Złote Globy"?

Dobry pomysl - do dziela. ;)

Odpowiedz
Z nominacji jestem raczej zadowolony, będę kibicował "The Social Network", ale tylko dlatego, że do tej pory nie miałem okazji obejrzeć "Black Swan". Incepcja pewnie dostanie za scenariusz, a za rolę męską Firth. Za reżyserię Fincher oczywiście.

Co do seriali, aż tak było słabo, że Walking Dead nominowali? Co z "Breaking Bad" do ku**y nędzy?

Aha, a nominacje za najlepszą komedię/muscial to śmiech na całe gardło. Gdzie chociażby taka perełka jak "Scott Pilgrim vs the World"? To już nawet "Kick-Ass" się bardziej nadaje do tej kategorii, niż "RED", czy "Tourist".

Odpowiedz
Z roku na rok nominacje do Złotych Globów w kategoriach komediowych wyglądają bardziej jak nominacje do jakiś Saturnów albo innych właściwie nic nie znaczących nagród. Na zasadzie: walić, że film jest do dupy (vide Mamma Mia, Nine, Its Complicated, Hairspray) ważne, że ma gwiazdy w obsadzie (albo jest musicalem). W tym roku przegieli już na maksa, bo z pięciu nominowanych filmów tylko jeden jest godny otrzymać jakąkolwiek nagrodę.

Że o nominacji dla Michaela Douglasa nie wspomnę. Ktoś ma wątpliwości dlaczego został nominowany? Żenada.

Odpowiedz
Perfik napisał(a):Its Complicated
Ten film zostaw w spokoju, to jedna z najlepszych komedii romantycznych ostatnich lat. Nie jakoś szczególnie świetna, ale chciałbym widzieć więcej na tym poziomie. Co nie znaczy że nominacja była zasłużona, choć na pewno bardziej od Hangover.

Cytat:Że o nominacji dla Michaela Douglasa nie wspomnę. Ktoś ma wątpliwości dlaczego został nominowany? Żenada.
Gdyby to była słaba rola, to byłoby żenujące. Swoją drogą jeśli aktor (też człowiek) akurat jest chory, to lepiej w ogóle go wykluczyć i udawać że w niczym nie zagrał? Nie doceniać jego ról, bo powiedzą że to tylko przez chorobę?

Odpowiedz
Trudno mi tam oceniać. Ale akurat rola Douglasa to najmocniejszy i dla mnie jedyny mocny element filmu Stone. Chociaż coś z nagradzaniem ze względu na chorobę może być na rzeczy. Zresztą czy w sumie rok temu tak nie nagrodzono aktora z Dextera? Chociaż wiadomo, bardzo go cenię.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Z nielicznych pozytywow jeszcze - cieszy, ze w koncu dostrzezony i doceniony zostal Thomas Jane. Jego rola w Hung jest naprawde fajna i solidna.

Odpowiedz
Jane był nominowany już w zeszłym roku za tę rolę. Mnie bardziej cieszy nominacja dla Katey Segal za Sons of Anarchy. Praktycznie od premiery serialu wypowiadano się w samych superlatywach o jej roli, a jednak była przez te kilka lat konsekwentnie olewana przy nominacjach do Globów i Emmy.

Odpowiedz
Będzie ktoś z was oglądał Złote Globy na żywo? Pytam z ciekawości czy warto odpalać forum by podzielić się na shocie "wrażeniami" ?

Odpowiedz
Byle na shoucie, a nie w temacie, tak ja zawsze. ;)

Odpowiedz
No tak. Pamiętam co było rok temu na Oscarach :wink: . Do tego ludzie gubili siękomu odpisywali xD.

A wracając do tematu. Obstawia ktoś zakłady? Ja 15PLN obstawiłem, 30 x 50gr. Tak różnych, że modlę się by się chociaż zwróciło.

Odpowiedz
Ja z pewnością będę śledził na żywo, a odnośnie wrażeń, to lepiej dzielić się na ircu niż na forum.

pozdr
P.H.O.N.I.K.: Positronic Humanoid Optimized for Nocturnal Infiltration and Killing

Odpowiedz
gigacz, gdzie obstawiałeś? Bo ja mam konto tylko w Bet365, a tam przy Złotych Globach nie ma opcji zakładów akumulowanych :roll: A tak po za tym to poniedzialek mam wolny wiec bede oglądał. Mozna by się gdzieś spiknąć na ircu w takiej formie chyba najlepiej bedzie komentować wyniki...

Odpowiedz
Rzeczywiście, świta mi, że rok temu ktoś podał KMFowy irc podczas Oscarów.

Perfik -> ja mam konto na expekt.com

Ja dziś umrę. W piątek nie spałem, dziś znowu :mrgreen: .

Odpowiedz
W takim razie zapraszam, kanał #kmf w sieci ircx.net.pl.

pozdr
P.H.O.N.I.K.: Positronic Humanoid Optimized for Nocturnal Infiltration and Killing

Odpowiedz
W takim razie zapraszam, kanał #kmf w sieci ircx.net.pl.

pozdr

Odpowiedz
Złote Globy raczej bez niespodzianek, miało wygrać "Social Network", to wygrało. Chociaż statuetki za muzykę dla Renzora się nie spodziewałem, ucieszyła mnie.

"Zakazane imperium" obejrzałem do 8 odcinka, ale to co widziałem, pozwala mi stwierdzić, że nagroda była zasłużona. Dla Buscemiego też.

Co do nagród dla aktorów, tu również zero zaskoczenia: Bale, Portman, Firth - to byli pewniacy od ogłoszenia nominacji i pewnie oni w lutym dostaną po rycerzyku.

PS. Glob dla Katey Sagal, brawo!

PS2. A co drugi komentarz pod newsem na Filmwebie brzmi mniej więcej tak: "Żal, incepcja powinna wszystko wygrać, ale jak zwykle wygrała komercja ://" :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon