Z archiwum X
heh ja też mam czkawkę i zgagę po akcji jaką nam Carter zafundował z Wiliamem
Tak czy inaczej - cieszę się że powstała seria 11 - fajnie rozwineły się relacje M i S. A ja też w sumie dla nich oglądałam ten serial i jestem wierną fanką od lat. Zajebiście ogląda się ich razem czy w X-filesach czy podczas wywiadów . Pod warunkiem, że nie są zmęczeni i dobrze się bawią. Więc jeśli to koniec Foxa i Dany, to mam nadzieję że zobaczę jeszcze nie raz Davida i Gillian w akcji. Kiedy ich żarty potrafią wchodzić na wyższy etap niż bohaterów Z archiwum X 

Odpowiedz
(28-03-2018, 20:41)emilatata napisał(a): heh ja też mam czkawkę i zgagę po akcji jaką nam Carter zafundował z Wiliamem

A ja też w sumie dla nich oglądałam ten serial i jestem wierną fanką od lat. Zajebiście ogląda się ich razem czy w X-filesach czy podczas wywiadów . Pod warunkiem, że nie są zmęczeni i dobrze się bawią. Więc jeśli to koniec Foxa i Dany, to mam nadzieję że zobaczę jeszcze nie raz Davida i Gillian w akcji. Kiedy ich żarty potrafią wchodzić na wyższy etap niż bohaterów Z archiwum X 

A co do wspólnych akcji aktorów to chyba jakoś niedługo ma być sama Anderson na jakimś spotkaniu z fanami (zapomniałem gdzie i kiedy, ale sama jak spotyka się z publicznością to też jest super). A wczoraj pojawiła się informacja, że na Montreal Comicon w lipcu będą Duchovny i Anderson razem.

Odpowiedz
(29-03-2018, 14:02)michax napisał(a):
Cytat:Nie uważam by ta scena była płytka z tekstem, że miła osoba ze Scully tylko w subtelny sposób pokazali że coś tam czuje do biologicznej mamy, ale dla mnie ta scena w sklepie i przed sklepem to przede wszystkim ładne zamknięcie cierpienia Scully, i ten jej uśmiech, którym ładnie zakończono ten wątek co się ciągnął od koncówki 9 serii

Nie chodziło mi o płytką scenę - ona była naprawdę w porzadku. Tylko o delikatne uczucia jakimi William mógł darzyć Scully. I myślę że dla każdej matki - to po prostu za mało. Dobry początek. Aż tyle i tylko tyle.
Obejrzałam jeszcze raz  Ghouli

Cytat:A co do wspólnych akcji aktorów to chyba jakoś niedługo ma być sama Anderson na jakimś spotkaniu z fanami (zapomniałem gdzie i kiedy, ale sama jak spotyka się z publicznością to też jest super). A wczoraj pojawiła się informacja, że na Montreal Comicon w lipcu będą Duchovny i Anderson razem.

Wczorajszą widziałam - szkoda że do lipca tyle czasu. Choć z drugiej strony może odpoczną i będą w lepszej formie niż ostatnio. I jak będziesz miał jakieś dojście do wywiadu z Anderson (wielu rzeczy się od Ciebie dowiedziałam o 10 i 11 serii - więc stąd założenie że masz :)) to pięknie proszę o link :)

Odpowiedz
(29-03-2018, 22:14)emilatata napisał(a): Wczorajszą widziałam - szkoda że do lipca tyle czasu. Choć z drugiej strony może odpoczną i będą w lepszej formie niż ostatnio. I jak będziesz miał jakieś dojście do wywiadu z Anderson (wielu rzeczy się od Ciebie dowiedziałam o 10 i 11 serii - więc stąd założenie że masz :)) to pięknie proszę o link :)

Pewnie że link podam, ale ja poproszę o link do wczorajszego spotkania z fanami o którym wspomniałaś, ok?
A to o którym wspomniałem, że będzie sama to ma być 7, 8 kwietnia i na Belgian Comic Con. Nie wiem o jakim Ty piszesz z wczoraj, bo nawet na jej stronie nic na ten temat nie ma, albo przegapiłem:-)

Odpowiedz
Jak zawsze świetne podsumowanie sezonów od Collen Evansoon, tym razem 11, i oczywiście z dużą dawką spoilerów:-D

Odpowiedz
Jeśli kogoś to obchodzi to FOX ogłosiło plany co do Archiwum X i ogólnie plany takie są że serial jest zawieszony, nie planują (na razie) serialu bez Anderson, czyli sytuacja dokładnie taka jakiej się spodziewałem się. No i dobrze, bo to był dobry 11 sezon ( i to nie jest tylko moje zdanie, oczywiście oprócz 1 i 10 odcinka, ale na tym etapie serialu nikt nie ogląda dla UFO i spisków, tylko dla M i S oraz standalonów), który zakończył się tak, że to może być koniec serialu, ale też dobre wyjście do kolejnych serii, jak powstaną, czyli słodko gorzkie zakończenie, przypominające połączenie ostatnich scen 7, 8 i 9 serii. A skoro FOX nie ma planów co do kręcenia serialu bez Anderson czyli tak jak było w przypadku 11 serii to tym razem też wszystko od niej zależy, a to z nią najdłużej trwały negocjacje. Mamy powtórkę tego samego co było po 10 serii, gdy też zapewniała że za żadne skarby nie wróci na 11 sezon, nie chce jej się, to miało być jednorazowe i mówiła tak np. w talkshow Jonathana Rossa zaraz po emisji finału 10 serii, ale też jak już były negocjacje co do 11 serii to też twierdziła, że nie wróci mimo negocjacji w których brała udział. A jak wiadomo namówili ją Carter i David, w końcu się przyjaźnią (plus pewnie kasa od FOX dużo dała do zmiany zdania), ale miałem rację, że w tym przypadku najlepiej nie wierzyć temu co mówią aktorzy i Carter tylko to co mówią ludzie z FOX. Najlepszy przykład to Daniel Craig który ogłosił że odchodzi, ma dość 007, a ja mu nie uwierzyłem, bo najważniejsze w przypadku Bonda jest to co mówi Broccoli.

Więc nie zdziwię się jak może za jakie 2 lata będzie chciał FOX nakręcić 12 sezon to da się namówić aktorka a jak nie da się namówić to nakręcą pewnie reebota, spinoffa czy coś w stylu xf nowe pokolenie, choć już próbowali w 9 serii to zrobić. Ciekawe jest to, że mimo małej oglądalności to nie powiedzieli, że serial skasowany jak w przypadku innych seriali tylko, że na razie nie ma żadnych planów i dla mnie ta sytuacja pokazuje, że FOX potrzebuje tak hitu, że nie tyle przywraca co kilka lat swoje dawne hity, ale też nie kasuje produkcji tylko je zawiesza na jakiś czas. A jak nie mylę się to tak samo słabą oglądalność jak 11 sezon (mimo dobrych opinii fanów, dziennikarzy i krytyków) miał powrót Prison Break, a pracują nad nim podobno, podobnie jak nad kolejnymi 24 godzinami. Więc XF zostało zawieszone nie wiadomo na jak długo.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości