Zachowanie ludzi w kinach
Dobrze, że nie oczekujesz, bo kompletnie nie rozumiem drugiego pytania i skąd w ogóle pojawił się ten temat :D

Odpowiedz
My lemingi, cebulaki, szaraki, sheeple siedzimy z otwartymi japami, wlepieni gałami w reklamy Kinder Bueno i nowej oferty Orange, niczym ofiary Edwarda Nygmy w Batman Forever, a w międzyczasie, Pai-Chi-Wo zamyka się na świat, zakłada słuchawki i słucha podcastów :)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
(29-11-2017, 18:08)Phil napisał(a): ... i skąd w ogóle pojawił się ten temat :D

To był wniosek formalny odrzucony w pierwszym czytaniu :D

[Obrazek: z21586742IER,Sklep-sieci--Biedronka-.jpg]

Najbardziej jednak, jak ktoś kojarzy temat, niepokoi mnie zachowanie ludzi w nie działających już dzisiaj kinach...
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz
Teraz przyjemniejszy przykład na tle pozostałych postów :)
Jak bylem dzisiaj na "The Last Jedi" to wśród ludzi na salę kinową weszła grupa nastolatków z mieczami świetlnymi w rękach, a jeden z nich miał na sobie nawet maskę Kylo Rena xD

Odpowiedz
A gdy było "Force Awakens" to u mnie w kinie nie było koczujących fanów SW lub jakichś cosplayerów :(. Podobnie było u siory w Wiedniu. Jedynie jakieś koszulki (sam byłem jedną z tych osób).

Odpowiedz
U mnie raczej standardowa widownia tej serii - spasione zaniedbane nerdy w przepoconych tematycznych t-shirtach (obowiązkowo czarnych)  ;]]]
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
U mnie było z 5-6 osób przebranych za Jedi, jedna laska za Rey, kilka osób miało kurtkę Chewiego i był nawet koleś przebranych za Tuskena :D
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Byłam przed Świętami w kinie i wyszłam zażenowana... Siedziały obok mnie jakieś młode dziewuchy i non stop szeleściły paczkami po chipsach, przeklinały i ogólnie były bardzo głośno. Zwróciłam im uwagę, ale nie przyniosło to skutku...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon