Zachowanie ludzi w kinach
U mnie było ponad 80% sali (czyli zajęte blisko 330 z 410 miejsc) i super atmosfera. Ludzie się śmiali, przeżywali, ale nikt nie przeszkadzał, nie było - lub nie zwróciłem uwagi - nawet jednej osoby, która by w jakiś sposób przeszkadzała innym w seansie. A gdy pojawiły się napisy końcowe - cisza jak makiem zasiał. Jakieś 3/4 widzów czekało do samego końca żeby zobaczyć scenę po napisach. Niesamowite przeżycie.

Moja dziewczyna dość głośno skomentowała kilka sytuacji i trzykrotnie musiała ocierać łzy z policzków. Ja skakałem jak dzieciek w fotelu podczas dwóch scen
I chyba też wyleciało mi "o ja pierdolę" w tym samym momencie co Krokietowi. :)

Odpowiedz
Dołączam do grupy "ja pierdole". Przyznaję się
.

Odpowiedz
Kiedy wczoraj połowa sali została, żeby obejrzeć scenę po napisach, usłyszałem następujący dialog dwóch kolesi, idących do wyjścia:

- A ci co, napisy czytają?
- No chyba tak, he he

Ech. :)

Odpowiedz
Heh. :D

A w scenie "o ja pier" ja nic nie powiedziałem chyba (może PG-13 "o kurde" :P), bo wsłuchiwałem się w głos.

Wczorajszy seans miałem mega udany, bo na sali był spokój, mimo że była niemal pełna. Ale dzisiaj, seans powtórkowy, był trefny, bo za mną siedziała irytująca kobita, która cały czas coś komentowała. I to w taki najgłupszy sposób: "o, spider-man", "o, tytan", "teraz pewnie ich zabije". Albo o coś dopytywała. A potem była z siebie dumna, bo wiedziała, że jest scena po napisach.

Masakra. Dawno nie mialem takiej sytuacji w kinie.

Aha, zwróciłem uwage dwa razy delikatnie i raz głośniej - jej facet chyba zrozumial, że panna przeszkadza, ale na nią to nie podziałalo. To było takie kompulsywne gadanie, że przez pierwszą połowę filmu myślałem, że ktoś wział ze sobą dziecko do kina :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Kolejny seans planuje za 2-3 tygodnie i liczę wtedy za zupełną pustkę na sali żebym mógł, na totalnym luzie, głośno pozachwycać się. :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
U mnie na sali pełna kulturka, seans o 12:50, w cholerę dorosłych ludzi. Zero dzieciaków i cisza jak makiem zasiał. No chyba, że były śmieszne momenty ;)

Następny seans po majówce.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Drugi seans IW i znowu super publiczność!

No i koleś nieco z boku w rzędzie przede mną jeszcze w trakcie reklam odblokowuje telefon a tam tapeta z Thorem <3

Odpowiedz
A ja miałem pecha strasznego. Cała sala sztywniaków.

Oprócz mnie chichrającego się z żartów i dwóch mega pozytywnych fanek Marvela, które z entuzjazmem, ale nie za głośno by nie przeszkadzać innym, komentowały wszystkie odniesienia i robiły urocze "Ooooh" w dużych momentach jak wjazd Thora, to reakcji nie było prawie w ogóle. 3/4 sali wyszło przed napisami i gapiło się na nas jak na debili.

Za to dzisiaj zrobiłem sobie powtórkę na camie i tam nagrane reakcje były spoko :) Cheerowałem wraz z nimi :D
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Nigdy nie skumam ludzi, którzy muszą w trakcie seansu non-stop wpierdalać. Typ obok mnie przytaszczył foliową reklamówkę i wyciągał z niej co chwilę jakieś buły czy ki szajs i mielił mordą w kółko. Brakowało jeszcze jajek na twardo i słoika z kiszonymi ogórkami.

Ja jebię, film trwa dwie godziny i tak ciężko wytrzymać bez czegoś w ustach?
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Może siedziałeś obok niego? ;)

https://youtu.be/WKqotwp97Kw?t=1h34m54s
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
(02-05-2018, 19:21)Badus napisał(a): Ja jebię, film trwa dwie godziny i tak ciężko wytrzymać bez czegoś w ustach?

Zależy jaki to film ( ͡º ͜ʖ͡º)

[Obrazek: Sasha+Grey+Premiere+Fox+Searchlight+Pict...asXF2l.jpg]

Odpowiedz
Kluski to nie jest żadne z moich multikont. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
So true :D

[Obrazek: bhNVtix.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Akurat z tym spotem legalnej kultury to prawda - z radością nakopałbym pomysłodawcy tej bzdury.
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Zamiast takich spotów mówiących: "Jak to dobrze, że korzystacie z legalnego źródła. Prawdziwi z Was obywatele.", to pownni przed seansem upomnieć: "Albo wyłączasz telefon, nie żresz cały czas i masz zdrowy pęcherz, albo wypad za drzwi." xDDD

Odpowiedz
Przy "By Cię kruk chujem tłukł" spadłem z krzesła. XD

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon