Zagraniczne sklepy z filmami?
Kupował ktoś cokolwiek w jakichś rosyjskich sklepach wysyłkowych?

Próbowałem dzisiaj coś zamówić na Ozon.ru, ale mi wyskoczyło że nie wysyłają tego poza Rosję.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
koniec z free wysyłką do Polszy
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Panowie pytanie:

skąd polecanie sprowadzać zagraniczne wydania Blu? Gdzie najlepsze ceny/serwis? Wypadłem trochę z obiegu, kiedyś kupowałem w HMV ale może coś się ostatnio pojawiło lepszego do zamówień on-line?

Odpowiedz
Osobiście od jakiegoś czasu zamawiam z Zavvi. Ceny ma dobre, częste promocje, a co ważniejsze wysyłka do Polski gratis.

Odpowiedz
Powyżej jakiejś kwoty free do PL czy "bez limitów"?

Odpowiedz
Bez limitów. Chodzi oczywiście o Standard Cost. I nawet zamawiając po kilka rzeczy, każdą wysyłają Ci osobno.

Odpowiedz
nie wiem, czy to odpowiedni watek, ale stwierdziłem, ze nie ma sensu zakladac nowego.

chce uzupelnic kolekcje o filmy z obcym i planuje zakup jakiegoś boxu. myslalem nad tym: http://www.zavvi.com/blu-ray/prometheus-to-alien-the-evolution-box-set/10658186.html, ponieważ przy okazji zawiera "Prometeusza" (uprzedzajac pytanie, po co mi ten szrot, z gory odpowiadam, ze podoba mi się strona wizualna tego filmu). slyszalem natomiast, ze obecnie to wydanie wysylane jest w golym grubym amarayu bez tekturowej nakładki, co mi się średnio uśmiecha. pisałem do zavvi, ale w sumie niewiele wynika z ich odpowiedzi. orientuje się ktoś, jak to jest z tym boxem? oplaca się go brac?

czy może lepiej wybrać to: http://www.zavvi.com/blu-ray/alien-anthology-box-set/10227029.html i "Prometeusza" dokupić osobno?

a moze jest jeszcze jakies inne, fajniejsze wydanie, o którym nie wiem? najbardziej pozadalbym boxu w rozkladanym digipacku, bop zwyczajnie takie najlepiej się prezentują, ale obecnie chyba ciężko je dostać, bo wszędzie laduja w plastikowe amaraye, a jeśli gdzies się ostaly digipacki, to chodza za dużo wyzsza cene.

z góry dzięki za wszelkie rady i sugestie :)

Odpowiedz
Pytanko do tych co częściej zamawiają z Amazon - w jaki sposób zazwyczaj wysyłane są paczki w przypadku zakupu bezpośrednio w sklepie, jak i od zewnętrznych sprzedawców? Podobno jeśli coś zamawiamy bezpośrednio od Amazon, to wysyłają DHL. W przypadku wystawiających tam swoje oferty sprzedawców bywa już różnie (słyszałem m.in. o zwykłym poleconym). Ktoś wie jak to wygląda w obydwu przypadkach? :)

Odpowiedz
Bezpośrednio z Amazon jest to zwykle DHL, chociaż bodajże raz mi się zdarzyło że dostarczyła poczta. W przypadku "Fulfilled by Amazon" jest to już loteria totalna. Zdarzyło mi się, że przychodziło DHL, nieraz pocztą. Niekiedy przy jednym zamówieniu z Amazon i Fulfilled, wysyłali to jedną paczką, a nieraz dzielili na kilka zamówień (przy jednej opłacie za koszt wysyłki). W przypadku zamówień ze sprzedawców third party na amazon marketplace, to przychodzi zwykłym listem przez pocztę. Zero zabezpieczenia w razie gdyby zaginęło. Każdy zamówiony przedmiot jest wysyłany w osobnej paczce i za każdy musisz osobno opłacić koszty wysyłki (nawet jeżeli jest to ten sam sprzedawca).
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Rozumiem :) Czy w momencie gdy jest to wysyłane pocztą, to również dostaje jakąś informację, jak chociażby numer przesyłki? Wiem, że na pewno ma to miejsce w wypadku kuriera.

Odpowiedz
W przypadku DHL dostajesz numer przesyłki. W przypadku poczty dostajesz figę z makiem :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Jednak miłe zaskoczenie - paczka została do mnie wysłana najpierw za pośrednictwem francuskiej poczty. Po trzech dniach dotarła do PL, gdzie już na stronie PP mogę bez problemu śledzić jej status za pośrednictwem tego samego numeru (idzie jako polecony). Pewnie we wtorek/środę (chociaż ostatnio priorytet szedł do mnie 8 dni) przekonam się czy ostatecznie obyło się bez większych problemów.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości