Zapowiedzi
Ja po usłyszeniu dialogów miałem ochotę się zabić klawiaturą. Jedyne co jest moim zdaniem stosunkowo ciekawe w tym filmie to tematyka (i Barciś nawet spoko, chociaż co on tam zagrał), ale reszta kompletnie mnie nie rusza. Aktorstwo + dialogi tworzą z przeciętną komedię.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dialogi to po czesci wina tego, ze musza oddawac srakojebny elo klimat wsrod laweciar :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Akurat srakojebne dialogi elo klimatu wśród laweciar nie były aż takie okropne (chociaż oczywiście z gruntu kretyńskie ze względu na postacie), mimo że wciąż beznadziejne to bardziej mnie irytowały te wszystkie inne, pozornie 'normalne' rozmowy.

Swoją drogą czy skapnąłeś się, że głównej bohaterce bardzo zależy na wkręceniu się w to towrzycho? Bo ja się o tym dowiedziałem z opisu filmu... Z kolei zakochany w niej (zakochany? WTF? BTW, chyba najgorsze dialogi w tym filmie to te z jego udziałem i nie tylko ze wzgledu na aktora) kolega z klasy niby miał skomplikować sprawę, ale jego wątek kompletnie nic nie wnosi (tyle, ze jej nowe kumpele mowia, ze on jest do dupy, o).
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Gdzies przeczytalem dzis zapowiedz nowego filmu Machulskiego. Tytulu nie pamietam, ale bedzie to komedia o kobiecie, ktora przenosi sie w czasie ze wspolczesnosci do okresu PRL-u. Nie wiem jak wy, ale dla mnie ten pomysl absolutnie wymiata i daje gigantyczne mozliwosci. No i wreszcie jakies s-f! Pokladam w Machulskim gigantyczne nadzieje, zwlaszcza ze pokazal juz umiejetnosc krecenia komediowego s-f, a takze umiejetnosc korzystania z efektow specjalnych. To chyba pierwszy polski film w historii na jaki czekam. :)

Odpowiedz
Mogliby wykorzystac do filmu motyw z DeLoreanem, bo sami to zrobia jakies gowno :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nie wiem czy może i było już, ale oto nadchodzi polski thriller s-f w postaci serialu:
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1220859
Jakoś niespecjalne widoki mam na tę produkcję. No, ale nie oceniajmy przed pierwszym odcinkiem.

Odpowiedz
Przynajmniej próbują. Choć polskie S-F to wyjątkowa miernota.

Odpowiedz
Mnie rozwala pisanie NIEZNAJOMY w całym tekście z wielkiej litery :D. Uważajcie na NIEZNAJOMEGO, bo NIEZNAJOMY przynosi śmierć! Nie, no jest na co czekać. Albo na kogo (NIEZNAJOMEGO!).

Odpowiedz
Brzmi to nawet interesująco, ale niepokoi mnie mroczna tajemnica głównego bohatera. Śmierdzi twistem którego bardzo nie lubię, ale zobaczymy. Po pierwszym odcinku będzie jasne co to jest.

Nigdy nie rozmawiaj z NIEZNAJOMYM!

Odpowiedz
Kurcze opis fabuły brzmiałby zachęcająco gdybym nie wiedział, że to będzie polski serial\film. Mam nadzieję, że jednak coś z tego będzie, a nie że będzie jak zwykle.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Karol napisał(a):Mnie rozwala pisanie NIEZNAJOMY w całym tekście z wielkiej litery :D. Uważajcie na NIEZNAJOMEGO, bo NIEZNAJOMY przynosi śmierć! Nie, no jest na co czekać. Albo na kogo (NIEZNAJOMEGO!).
Może to pan scenarzysta pisał.:)

Nie wróżę temu projektowi sukcesu bo :
a) jeden z reżyserów jest odpowiedzialny za kamień milowy w polskiej kinematografii zwany "Świadkiem Koronnym"
b) nie podoba mi się zdjęcie w galerii :)

Coś czuje, ze będzie tak jak z tym serialem na TV4 co miał być polskim "Twin Peaks"...

Odpowiedz
Strummer napisał(a):Coś czuje, ze będzie tak jak z tym serialem na TV4 co miał być polskim "Twin Peaks"...
"Regina", ło matko, co za pawulon! Przecież tego się nie da oglądać. Naprawdę. I to przesadzone aktorstwo rodem z teatrzyku kofeinistów.

Odpowiedz
A co to tutaj, zbiór miłośników kina polskiego? Nic naprawde nic, się nie zdaży w naszej kinematografii, co by dało nam zadowolenie z twórczości, która by promowała naszą (wspomnianą) twórczość... Niestety :/
loading podpis...

Odpowiedz
http://www.joemonster.org/filmy/9366/Jez-Jerzy-trailer

Zwiastun Jeża Jerzego. Komiks czytałem za szczyla jak był fragmentami w numerach "Świerszczyka". Kreska mi się cholernie nie podoba i w ogóle jakoś z zażenowaniem to oglądałem.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Arahan napisał(a):http://www.joemonster.org/filmy/9366/Jez-Jerzy-trailer

Zwiastun Jeża Jerzego. Komiks czytałem za szczyla jak był fragmentami w numerach "Świerszczyka". Kreska mi się cholernie nie podoba i w ogóle jakoś z zażenowaniem to oglądałem.
W "Świerszczyku" to zdaje się była wersja lajt, takie PG-13. Film przypomina raczej Jeża z albumów i "Ślizgu". Czyli bardziej hardkorowa wersja się szykuje. A zwiastun rzeczywiście żenujący. Animacja nie jest zła, gorzej z treścią.

Odpowiedz
Zwiastun Jeza tragiczny - poza scena z prostytutka. Animacja jak we flashu, dubbing jak w przecietnym zdabingowanym po polsku filmie, brak jakiejs koncepcji zwiastuna, ogolnie syf, kila i mogila i moge juz wystawic ocene. :)

Odpowiedz
Jeszcze nie widzialem, zeby ktos wypuszczal zwiastun do filmu, ktory premiere bedzie mial dopiero za 2 lata. ;)

Odpowiedz
Jakuzzi bo to polska :wink: . Co jeśli chodzi o zwiastun to nie widzę żadnych plusów. Tak jak powiedział Military kiła i mogiła. Poza paroma scenami, fajna animacja i nic pozatym. Dubing do bani, a niby w napisach na końcu zwiastuna widziałem czołówkę polskich aktorów. Ehh
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Świadectwo

Film na podstawie wspomnień kardynała Dziwisza oczywiście o JP2. Wygląda jak typowy niskobudżetowy film telewizyjny. Ale wiadomo, że można to sprzedać więc idzie do kin.

Jako Narrator występuje anglojęzyczny aktor Michael York(brany pewnie ze względu na rolę w Jezusie z Nazaretu, grał również w 3 częściach Austina Powersa, Logan's Run i Kabarecie)
Trailer:
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=34578&sekcja=mmedia

Popiełuszko

Polska Superprodukcja o kapelanie solidarności. Bardzo dziwna kampania reklamowa chwaląca się ogromem produkcji.
Budżet 12 mln zł.
Standardowy przekrój polskich aktorów - pazura, zamachowski, kaczor koldberger.
Reżyser - Debiutant.

trailer: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=21842&mpozycja=1&pokaz=tak&sekcja=mmedia

Ostatnia Akcja
[Obrazek: 46748-01.jpg]

Reżyseria: Michał Rogalski
Scenariusz: Michał Rogalski i Krzysztof Rak
Występują: Jan Machulski, Piotr Frączewski, Alina Janowska, Barbara Krafftówna, Marian Kociniak, Lech Ordon, Wojciech Siemion, Małgorzata Potocka i Artur Dziurman, Antoni Pawlicki, Karolina Gorczyca
Budżet: 3,3 mln zł

Historia opowiadana przez Rogalskiego i Raka to przeniesiona w realia współczesnej Warszawy żartobliwa wariacja na temat "Złego" Tyrmanda, serii "Życzenie śmierci" i "Ocean's 11".

Oto wnuk Zygmunta Zubera dostaje cięgi od ludzi mecenasa Szaro (Piotr Fronczewski) - szarej eminencji przestępczej stolicy. Dziadek Zygmunt (Jan Machulski), zirytowany bierną postawą policji, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Skrzykuje niedobitki dawnego powstańczego oddziału i wypowiada wojnę mecenasowi Szaro, obmyślając skomplikowaną intrygę, w wyniku której złoczyńca ma trafić za kratki.

Odpowiedz
Haha, wlasnie widzialem w watku o plakatach poster do... czarnej komedii Zanussiego. Wyobrazacie sobie? KOMEDIA. ZANUSSIEGO. Wyobrazmy sobie przykladowa scene.

Pochmurne popoludnie. Dom. ZONA w halce gotuje pomidorowa. MAZ w pokoju goscinnym siedzi na kanapie w spranym garniturze. Oglada obrady sejmu. Zona pali papierosa. Maz przenosi wzrok na chmury. 2 minuty ciszy, pokazujacej ze milosc miedzy tymi dwoma wypalila sie przed dwoma laty.

Slychac dzwonek do drzwi. Maz idzie otworzyc. Zona patrzy na niego zza klebow dymu. Lzy ciekna jej po policzkach; widz nie wie, czy to przez dym, czy przez cos innego.

Maz wchodzi do kuchni z otwartym listem. Siada. Milczy. Potem znow milczy. W koncu odzywa sie.

MAZ
Co za dzien. Powiedzialas mi, ze masz kochanka, dostalem wymowienie z pracy, a teraz na dodatek dojebali nam nakaz eksmisji.

(smiech)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości