Zapowiedzi
Pamiętam jak kilka lat temu oglądam se "Reakcję Łańcuchową", gdzieś w TV a tam... mistrz ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Czemu Pieczyński jest pieprznięty, nie znam żadnej historii? A foty z planu bardzo fajne, nawet jeśli wyjdzie kupa, to będzie +1 do oceny bo to średniowieczne :) opis fabuły brzmi dokładnie jak coś co powinno się w Polsce kręcić.

Odpowiedz
(11-08-2017, 08:35)simek napisał(a): Czemu Pieczyński jest pieprznięty, nie znam żadnej historii?
Nie chce mi się teraz szukać, ale udzielił kilku wywiadów w stylu - Jestem ateistą więc walczę z Kościołem. Co oczywiście nie jest specjalnie kontrowersyjne, chore czy zdumiewające. Natomiast co on tam opowiadał natchnionym głosem to pełen odlot.
Że Kościół spalił Husa bo ten chciał żeby ludzie pili wino do opłatka, bo wino to krew, a krew istoty wyższej zmienia nasze DNA. Że dusza oddzielona od ciała jest informowana przez wyższe inteligencje za pomocą kolorów. Że Kościół chce kontrolować nasze kolorowe sny, żeby nas tego pozbawić. Że libido buduje światło, a światło buduje elektrony. Że za pomocą szyszynki możemy się kontaktować z jakimiś Reptilianami z kosmosu...
Że Kościół mordował czarownice, bo one prowokowały mężczyzn jak meduzy do nieustannej erekcji.
Rzucał przy tym jakimiś kosmicznymi liczbami wziętymi z sufitu.
Wiesz nie pamiętam już wszystkiego co tam opowiadał, ale stwarzał wrażenie (raczej nieszkodliwego) wariata.
Musisz sobie wygooglować jakieś wywiady z Superstacji i chyba Racjonalisty.

No ale jakoś mi to nie przeszkadza, a jako aktora go lubię. Niech dobrze zagra i dalej opowiada sobie o tych meduzach :)
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Hehe dobry koleś :) wojujący ateista w roli krzewiciela wiary sprawia że jeszcze bardziej czekam na ten film.

Odpowiedz
Nie...
[Obrazek: na_uk%C5%82ady_nie_ma_rady_plakat.jpg]

Odpowiedz
Obsada, tytuł, plakat, tagline...

[Obrazek: 200w.gif]

Odpowiedz
Oho, ktoś zwęszył piniondz po sukcesie "Pitbulla". Ale stawiam, że twórcy celują raczej w target fanów Barw szczęścia.

Odpowiedz
taa, każdy hejtuje a i tak pójdziecie do kina!!!

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Prędzej zjem swoją kartę Unlimited! Wszystko ma swoje granice :)

Odpowiedz
O Milowicz :D

Nie rozumiem tylko czemu Polska komedia ma premierę 8 września... ani to walentynki, ani święta Bożego Narodzenia, ani to wakacje... jak oni chcą sprzedać to coś?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Jezu, mam nadzieje, ze to prawda:

Mlode Wilki 3

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/mlode-wilki-powstanie-3-czesc-kultowego-filmu-kto-w-obsadzie-kiedy-start-zdjec-wideo-zdjecia-57711.html

Ale bez Jakimowicza? :( To moze chociaz niech pojawi się Milowicz jako The Rock tych Szybkich i Wściekłych. :P
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jakby faktycznie poszli w pełne F&F polish edition to byłbym autentycznie rozbawiony i oczekiwał. Milowicz <3
.

Odpowiedz
Był plakat. Jest i zwiastun.

Zapowiada się naprawdę fajnie - oryginalnie, na czasie, obsada sympatyczna, spoko humor (CBA i ABW, lol - uśmiałem się). Jestem w dniu premiery w kinie.

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Chyba jakiś inny zwiastun oglądałeś.

Odpowiedz
(22-08-2017, 12:18)Pelivaron napisał(a): Zapowiada się naprawdę fajnie - oryginalnie, na czasie, obsada sympatyczna, spoko humor (CBA i ABW, lol - uśmiałem się). Jestem w dniu premiery w kinie.
Raczej sztampowo, archaicznie, obsada irytująca żeby nie powiedzieć odpychająca, humor nieśmieszny. Zmarnowałem czas na ten zwiastun.

Odpowiedz
Co Wy, kawy nie wypiliście rano i nie do końca trybi? :)

Najlepszy żart jest gdy bohater wchodzi do gabinetu.. Dzwoni telefon i podnosi słuchawkę, ale dźwięk nadchodzącego połączenia wciąż słychać. Okazuje się, że to dzwonił drugi telefon, tuż z boku :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Pelivaron, gdzie ostrzeżenie o chorobie popromiennej?

Właśnie zdałem sobie sprawę że miałem ten trailer przed seansem Bodyguarda Zawodowca ale nie pamiętam żebym go widział. Pomroczność jakaś czy coś :)

Odpowiedz
(22-08-2017, 12:50)Snuffer napisał(a): Co Wy, kawy nie wypiliście rano i nie do końca trybi? :)

:D

(22-08-2017, 12:50)Snuffer napisał(a): Najlepszy żart jest gdy bohater wchodzi do gabinetu.. Dzwoni telefon i podnosi słuchawkę, ale dźwięk nadchodzącego połączenia wciąż słychać. Okazuje się, że to dzwonił drugi telefon, tuż z boku :)

Liczyłem, że jak odbierze drugi telefon to nadal będzie dzwonił telefon. I wtedy twórcy zaserwują nam doskonały gag z telefonem w szufladzie :D

Odpowiedz
Scenarzysta, wymyślając ten gag, pewnie dławił się ze śmiechu.

@Snuffer, nie lubię kawy, ale przyznaję, nie wyłapałem sarkazmu. :)

Odpowiedz
Wiem jedno - gorzej od filmu "Porady na zdrady" być nie może. W przypadku "Na układy nie ma rady" stawiam takie mocne 1,5/10 albo może w porywać 2-/10.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości