Zapowiedzi
Cytat:Liczyłem, że jak odbierze drugi telefon to nadal będzie dzwonił telefon. I wtedy twórcy zaserwują nam doskonały gag z telefonem w szufladzie :D

Też byłem mocno zaskoczony, że w sumie tak oszczędnie potraktowano gag, wręcz ucięto!

nawrocki, ja się posiłkuję ksywkami i dobrą pamięcią - jak normalnie użytkownicy polecają "dobre rzeczy", to nie ma opcji, musi być sarkazm :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Trochę szkoda czasu na pochylanie się nad tym, ale tylko mnie dobija archaiczność realizacyjna tego czegoś? Nie wiem, czy to kwestia obsady, scenografii, zdjęć czy wszystkiego razem, ale wygląda jak z lat 90. albo w najlepszym razie jak jakieś Ranczo. Nie mogę pojąć dlaczego cały świat potrafi robić komercyjne filmy, które odpowiednio wyglądają a my poza rzadkimi wyjątkami prezentujemy tak żałosny poziom. Dostęp do przyzwoitego sprzętu jest, mamy topowych operatorów, można podpatrywać najlepszych, szkolić się itd. Świat reklamy czy youtuberzy jakoś tam nadążają za resztą świata a kino rozrywkowe nie bardzo.

Edit: Fuck, kawe piłem i to nawet całkiem mocną. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.;) Zignorujcie powyższe biadolenie.

Odpowiedz
No i to jest smutne. Trochę boli, że najlepszym komediami ostatnich lat są... Pitbulle Patryka Vegi. W zasadzie ostatnim filmem, który można podciągnąć pod gatunek - ale to też nie do końca - jest wg mnie Vinci. A ten film ma juz już 13 lat! Od tamtego czasu nie przypominam sobie komedii - nawet z elementami innych gatunków - której dałbym 7 czy 8 :)
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Przecież Polacy nigdy nie umieli w komedie - Seksmisja, Kiler, Chłopaki nie płaczą, Bareja, Koterski i to w zasadzie tyle, reszta to pażdzierze ew. średniaki.

Odpowiedz
Ej, Bitwa Warszawska 1920 była zajebista.
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
Jeśli już podchodzimy w ten sposób, to owszem, Polacy co roku dostarczają znakomitą komedię. :) Sala samobójców, Smoleńsk, Hans Kloss, Tajemnica Westerplatte, Bitwa pod Wiedniem, Obce ciało... jest tego trochę. :)

Odpowiedz
(22-08-2017, 12:54)Pelivaron napisał(a):
(22-08-2017, 12:50)Snuffer napisał(a): Najlepszy żart jest gdy bohater wchodzi do gabinetu.. Dzwoni telefon i podnosi słuchawkę, ale dźwięk nadchodzącego połączenia wciąż słychać. Okazuje się, że to dzwonił drugi telefon, tuż z boku :)

Liczyłem, że jak odbierze drugi telefon to nadal będzie dzwonił telefon. I wtedy twórcy zaserwują nam doskonały gag z telefonem w szufladzie :D
Oj to wolę nie oglądać trailera. Już sam ten opis wywołał u mnie histeryczny śmiech. Jakbym zobaczył to bym umarł.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Uśmiałem się na trailerze na tyle, że z niecierpliwością czekam na film. Wszystko mnie rozbawiło!

Odpowiedz
Polaki nacjosatki vs cudowni anarchiści

https://naekranie.pl/aktualnosci/agata-kulesza-kontra-skutki-marszu-niepodleglosci-pierwsze-zdjecia-z-filmu-pewnego-razu-w-listopadzie-2264116
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Odpowiedz
czo te zblizenia ło jeny
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(30-08-2017, 11:03)Crov napisał(a): czo te zblizenia ło jeny

o tym samym pomyslalem :D hahha

Odpowiedz

Ludzie, drugie w tym tysiącleciu polskie sci-fi.

Odpowiedz
Co to za zżyna z Fight Clubu na koniec? :O
Alien | The Empire Strikes Back | RoboCop | Batman | Batman Returns | The Shawshank Redemption | Se7en | In Bruges | Inglourious Basterds | Her 

Odpowiedz
Przejrzałam temat, ale nie znalazłam zwiastuna, w którym niejaki Piękny Władzio zapowiada film biograficzny o sobie. Zatem

"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Film średni. Wczoraj miałem okazję oglądać. Próba stworzenia polskiego noir, z dupiastym twistem.

Odpowiedz
Och. A "Wyborcza" pieje, że Chyra jak nowy Hannibal Lecter i w ogóle super. Nawet brałam pod rozwagę, żeby iść, bo ten zwiastun mi się podoba, choć obawiałam się zawalenia klimatu epoki. No ale dobra, nie idę. 

A jaki jest ten słaby twist?
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
(18-10-2017, 18:42)Quay napisał(a): A jaki jest ten słaby twist?

Wiesz, ja wychodzę z założenia, że kazdy powinien samemu obejrzeć film i wyrobić sobie opinię.

Co do Hannibala - są takie dwa ujęcia, że Chyra przypomina tego kultowego bohatera. To aż bije z ekranu. Też mi się to średnio podobało.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości