Zapowiedzi
Skasowali to wstawiam. Niestety ale wygląda jak droższy teatr. Gdzie temu do "Wspaniałego stulecia".
A wystarczyłoby wybrać taki sposób filmowania, żeby bardziej przypominało film kinowy

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W czym Wspaniałe Stulecie wygląda lepiej? W życiu nie widziałem odcinka, ale przy podobnym twierdzeniu na fb ktoś wrzucił zwiastun i ja nie widzę wielu różnić.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Wygląda drożej. Jest filmowane lepiej. Ma ten filmowy look.

Tymczasem. To wcale nie wygląda najgorzej.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie tylko nie najgorzej, ale naprawdę dobrze, może nawet więcej niż dobrze. Plus za nowe, nieznane twarze i folkową muzykę, czuć klimat dawnej Słowiańszczyzny. Czuję się zachęcona. Mam tylko nadzieję, że czar nie pryśnie w momencie, gdy zaczną gadać.

Btw czy ta zapowiedź nie powinna być w dziale "Seriale"?
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Nadal wygląda biednie i nie ma startu do choćby:

A to było 44 lata temu :)
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Bo za komuny było lepiej, panie. A teraz kapitalizm wszystko zniszczył.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No tak było. Sama prawda.
Kiedyś na Mysiej siedział jakiś smutny pan i przepuszczał tylko dobre filmy. Teraz każdy niedorozwój z kasą chce być nowym Polańskim czy tam Spielbergiem no i efekty są jakie są.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Ekranizują "Podróż smokiem diplodokiem" (jak ktoś czytał wznowienia od Ongrysu, to już wie wcześniej):
https://film.wp.pl/polska-animacja-rosnie-w-sile-superprodukcja-podroz-smokiem-diplodokiem-ma-podbic-serca-swiatowych-widzow-6193336281704065a

Oraz teaser (bo oczywiście, by wrzucić na youtube'a to nie łaska :P):
https://wp.tv/i,podroz-smokiem-diplodokiem-teaser,mid,2011125,cid,8052,klip.html?ticaid=61a5c0

Wygląda to bardzo fajnie, a animacja stoi na dobrym poziomie. Trochę obawiam się przełożenia specyfiki komiksów Baranowskiego na medium filmowe. Mimo to podskórnie czuję, że to jednak nie będzie abominacja w stylu tej krótkometrażówki z Kajkiem i Kokoszem.

Odpowiedz
W teaserze nie ma żadnego z elementów, który sprawiał że komiks był taki dobry. Jakaś generyczna akcja. Dziwny wybór.

Za to arty koncepcyjne fajny i Sledziu sie udziela. Zobaczymy co pokażą dalej.

Odpowiedz
Pierwsze 2 odcinki "Korony Królów" za mną ;) Ludzie na Twitterze cisną po tym niemiłosiernie, ale ja tak ostry nie będę bo...jest tylko słabo, ot do popołudniowej herbaty z makowcem (i pewnie taki był target). Wieje z tego budżetową biedą - zapomnijcie o szerszych kadrach, plenerach  (jakichkolwiek!). Wszystko jest zrealizowane półamatorsko przez kogoś, kto pierwszy raz dorwał się do profesjonalnej kamery cyfrowej. Pojedynek na turnieju rycerskim został nakręcony jakby ekipa była na promilach i dostała nakaz "za żadne skarby nie podnośnie kamery wyżej, bo widać parking z Biedronką w oddali". W rezultacie ten serial po prostu nie istnieje w kwestii wizualnej. To Teatr Telewizji w wersji 1.1.

Na razie historia w 2 odcinkach nie powala, ale jakaś tam intryga została zasiana. Szkoda tylko, że postać Łokietka to po prostu kabaret, a 7-letni przeskok między E01 i E02 to chyba najdebilniejszy pomysł jaki mógł się zrodzić w głowie scenarzystów.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:Film Wojtka Smarzowskiego (dostępny tytuł to „3”, ale to nie jest oficjalna wiadomość) pojawi się w polskich kinach 28 września. Według dostępnych informacji bohaterami filmu będą trzej duchowni. "Nie ma ani w mediach, ani w klerze potrzeby oczyszczenia się. No i najważniejsze: są ofiary, nimi się trzeba zająć. To jest coś, co mnie uwiera, co mnie boli. I co pewnie znajdzie odbicie w moich kolejnych filmach. Bo nie ma u mnie na to zgody” - mówił reżyser w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". W obsadzie filmu znaleźli się: Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik, Iza Kuna, Iwona Bielska, Jacek Braciak i Janusz Gajos, który u Smarzowskiego zagrał po raz pierwszy.

No to mam już swój numer jeden, jeśli chodzi o polskie kino w 2018 roku :)

źródło: https://sporwkinie.blogspot.com
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ale że niby Wojtek nakręci film o księdzach pedofilach? Ziefff.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Spokojnie, niebawem dostaniesz pewnie filmową odpowiedź od Papryka :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(01-01-2018, 20:52)Snappik napisał(a): Pierwsze 2 odcinki "Korony Królów" za mną ;) Ludzie na Twitterze cisną po tym niemiłosiernie, ale ja tak ostry nie będę bo...jest tylko słabo, ot do popołudniowej herbaty z makowcem (i pewnie taki był target). Wieje z tego budżetową biedą - zapomnijcie o szerszych kadrach, plenerach  (jakichkolwiek!). Wszystko jest zrealizowane półamatorsko przez kogoś, kto pierwszy raz dorwał się do profesjonalnej kamery cyfrowej. Pojedynek na turnieju rycerskim został nakręcony jakby ekipa była na promilach i dostała nakaz "za żadne skarby nie podnośnie kamery wyżej, bo widać parking z Biedronką w oddali". W rezultacie ten serial po prostu nie istnieje w kwestii wizualnej. To Teatr Telewizji w wersji 1.1.

Na razie historia w 2 odcinkach nie powala, ale jakaś tam intryga została zasiana. Szkoda tylko, że postać Łokietka to po prostu kabaret, a 7-letni przeskok między E01 i E02 to chyba najdebilniejszy pomysł jaki mógł się zrodzić w głowie scenarzystów.

wedlug mnie najlepiej wypadl lektor pan Gudowski to prawdziwy profesjonalista (widocznie prezes tvp uwaza polakow za analfabetow bo lektor czyta wszystko  oprocz tytulu czyli prolog (pewnie z ekranu a nie z kartki) i dialogi litewskie w normalnych stacjach sa napisy )

Odpowiedz
Dwoma okropnymi zwiastunami poczęstowano mnie przed Molly's Game i oba Wam pokażę :)

Wprawdzie przed seansem puszczony inny, jeszcze gorzej zmontowany, ale i tak tragedia.

A tutaj przez moment pomyślałem, że może być coś ciekawego, po czym 0:08 się pojawiło. The horror :(
Właśnie doczytałem, że film na festiwalu w Gdynii bardzo się ludziom podobał. Nie wykluczam, że jest dobry, ale zwiastun jest zwyczajnie głupi i wulgarny.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ale Atak paniki ponoć jest naprawdę świetny :) Ludzie, którzy widzieli zachwalają - zwiastun, jak to zwiastun - musi sprzedać film, a najwidoczniej takie coś się sprzedaje. Weźmy takie "Kobiety mafii" - sceną, która zapadła najbardziej w pamięci polskiej inteligencji w internetach (i nie tylko, w tramwajach czy przy monopolowym to samo) była ta, gdy na ekranie pojawia się Sobota z Kasią Warnke i pada kultowe już "ja pierdole, z takim brzydkim to się jeszcze nie bzykałam".

PS Dobra widzę, że dopisałeś notkę o Gdynii :)

Odpowiedz
Na coś się to przydało jednak, bo uświadomiłeś mi że w zwiastunie Kobiet Mafii był Sobota i przypomniałeś o istnieniu tego człowieka :D 
Chętnie obejrzę ten Atak Paniki, jak na forum równie pozytywne opinie się pojawią. 
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Również wierzę w "Atak paniki", mam nadzieję, że dzięki temu filmowi odzyskam wiarę w polskie komedie. Podobno jest bardzo dobry i Magdalena Popławska dostała nagrodę w Gdyni za rolę drugoplanową.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości