Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp.
Ja ze względu na wielkość mieszkania, na razie :) mam tylko 2 plakaty: fotomozaikę z Darthem Vaderem i nowo powieszony plakat Avatara. Z biletów mam tylko 2: z Ataku Klonów z przedpremiery w Sali Kongresowej i Zemsty Sithów z przedpremiery w Pozaniu.
Do powieszenia w nowym mieskaniu zostaje duży baner "Dzień, w którym zatrzymała..."

Miałem kartonowe postaci czarnego Spidermana, ale poodawałem dzieciom :)
Bounty hunter.

Boziu, daj mi siłę i cierpliwość, bo muszę znosić najbardziej wkurywiającego użytkownika forum...

Odpowiedz
Bilety zbierałem, jak swego czasu Kinepolis miało takie ładne z miniplakacikami innych filmów. Dobre na zakładki do książek ;) Po przejęciu przez CC, bilety jednak zmieniono na bezpłciowe brzydactwa, więc nie ma sensu ich składować. Figurki też mnie nie kręcą - tą jedną, z wydania Powrotu króla, wystawiam na regał tylko do zdjęć kolekcji, resztę czasu spędza w kartoniku na dnie szafy. Ale plakaty to co innego, tych mam kilkadziesiąt i już nie wiem, gdzie je trzymać, bo na ścianach wszystkie wisieć nie mogą. Aktualnie wiszą te:

[Obrazek: 82586069.jpg]

No a gwiazdą pozostaje baner Sin City wypełniający wnękę z moim królewskim łożem ;)

[Obrazek: 95972501.jpg]
Nic paskudniejszego iż gdy pierwszy przybywający gość snuje się i nie wie, co ma począć, a jego ślubna megiera szeptem wierci mu dziurę w brzuchu za to, że przyjechali za wcześnie.

BezSzans - Kampania społeczna

Odpowiedz
Ja mam narazie jeden plakat w domu, kupiony z Allegro, "Dużej ryby" 70x100, choć jeszcze nie wisi, czeka na kupno plexy, jak już kupię, to planuje co jakiś czas zmieniać plakat, wprowadzić rotację :)

Mam przy okazji takie pytanie: Czy Polska jest jedynym krajem, w którym plakaty szpeci się reklamami?
Avatar: Jamajka 16 grudnia; Katar, Syria 17 grudnia
.............................
Polska 25 grudnia
...:::Imperial-Cinepix:::...

Odpowiedz
Wyjątki to Batman :D
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Phil napisał(a):Po remoncie:

kapitalny plakat z godfathera!

<ok>

Odpowiedz
Upewniłem się, że napisałem ten post rok temu. I tak! Napisałem go roku temu :). Ale dzięki :P.

Odpowiedz
Aktualne zestawienie :P
[Obrazek: 0356508179.th.jpg][Obrazek: 1002094.th.jpg][Obrazek: 1002394.th.jpg][Obrazek: 1002395n.th.jpg]
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Skoro temat o plakatach to ja mam pytanie pokrewne - gdzie idzie tanio kupić takie antyramy plakatowe?
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
Sklepy dla plastyków itp. Unikaj marketów i innych zbiorowisk, bo zapłacisz podwójną cenę :P
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
na allegro chyba najtaniej
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Ja szukałem 70x100 najtaniej, plexy. Na Allegro to bodajże najtaniej coś koło 48zł z wysyłką kurierską, natomiast w hurtowni artykułów biurowych u mnie w mieście za 38zł. W Praktikerze były tylko antyramy szklane i wtedy coś koło 60-70zł chyba.
Avatar: Jamajka 16 grudnia; Katar, Syria 17 grudnia
.............................
Polska 25 grudnia
...:::Imperial-Cinepix:::...

Odpowiedz
Swoje w Ikei przyjąłem po 3 dychy sztuka.
Nic paskudniejszego iż gdy pierwszy przybywający gość snuje się i nie wie, co ma począć, a jego ślubna megiera szeptem wierci mu dziurę w brzuchu za to, że przyjechali za wcześnie.

Odpowiedz
Predator: na zdjęciach twoich plakatów widzę antyramy z bardzo niewielkimi odstępami między plakatem a krawędzią. Jaki to rozmiar? Bo ja znajduję tylko 70x100, a tam odstępy są spore. Swoją drogą - świetny plakat Rambo.

Odpowiedz
Złudzenie optyczne ( moje też odstają ), albo akurat twoje plakaty nie są w pełni wymiarowe. Wszystkie antyramy są 70x100.
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Nowe plakacisko na ścianie:
[Obrazek: 38787497.th.jpg]

Odpowiedz
Z jakiego BHV żeś to zakosił ?? :P:P:P
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Swojego :P

Odpowiedz
Kude ja miałem pecha , wszystkie ktoś przede mną wyniósł :(
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Powiedzmy, że mam pierwszeństwo do paczki :]

Odpowiedz
Nowość, jeszcze nie na ścianie, ale już w ramce :)

[Obrazek: avat.jpg]
Bounty hunter.

Boziu, daj mi siłę i cierpliwość, bo muszę znosić najbardziej wkurywiającego użytkownika forum...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon