• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmarli
Nie podejrzewal bym siebie, ze tak mnie to poruszy, ale autentycznie jestem zdolowany. Na MTV chyba od rana non stop leca teledyski.

Odpowiedz
TRAKU napisał(a):Na MTV chyba od rana non stop leca teledyski.

Na MTV? Teledyski?! Nie może być.:)

Odpowiedz
Klipy Jacksona złośliwicze : )

Właśnie leci "Leave Me Alone". Świetny kawałek i chyba mój ulubiony klip Jacko.

Odpowiedz
HA. Teledyski Jacksona oczywiscie. "Leave Me Alone" faktycznie niezly klip wieki juz go nie widzialem jak i wiele innych Jacksona ma sie rozumiec.

Odpowiedz
Cholera, jak na to patrze to, aż się płakać człowiekowi chce. Ten dopisek " NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY" na MTV. Ech, coś się skończyło, pewna epoka.

Ten głos, te choreografie, nieśmiertelny moonwalk ...
I do tego piosenka - Will you be there ... i They don't care about us.
Historia muzyki.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wiecie, jeszcze może się okazać, że będzie tak jak ktoś pisał w komentarzach na filmwebie - Michael wyskoczy z trumny i da koncert. Nic tak przecież nie mnoży popularności jak śmierć, szczególnie, że popularności mu ostatnie lata nie przysporzyły. No, ale to tylko takie teoretyzowanie, jak w przypadku wielu już śmierci.

Odpowiedz
Tedeward napisał(a):Michael wyskoczy z trumny i da koncert.

Jasne, zapewne tak bedzie. Rodzina tylko podczas pogrzebu bedzie pewnie poczatkowo zdeczko zszokowana, ale jak poleci Billy Jean to sobie pomysli 'co tam' i zacznie wesolo tanczyc w rytm muzy.

Cytat:Nic tak przecież nie mnoży popularności jak śmierć, szczególnie, że popularności mu ostatnie lata nie przysporzyły.

Ciekawe kaczuszki.

Odpowiedz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hzvGTrqpQp0[/youtube]

genialny kawałek, a w tle:
Paula Abdul
Rosanna Arquette
Dan Aykroyd
Mayim Bialik
Bubbles
Jackie Collins
David Copperfield
Emily Dreyfuss
Richard Dreyfuss
Corey Feldman
Lou Ferrigno
Debbie Gibson
Danny Glover
Steve Guttenberg
Jasmine Guy
Whoopi Goldberg
Sherman Hemsley
Olivia Hussey
Amy Irving
Malcolm-Jamal Warner
Beverly Johnson
Quincy Jones
Don King
Virginia Madsen
Olivia Newton-John
Brigitte Nielsen
Lou Diamond Phillips
Ricky Schroder
Steven Spielberg
Suzanne Somers
John Travolta
Blair Underwood
Carl Weathers
Billy Dee Williams
"Weird Al" Yankovic

Odpowiedz
Dzisiaj dziewczyna do mnie napisała SMSa, że czyta o Michaelu Jacksonie - o co jej chodzi hehe, pomyślałem? Skąd tu nagle Jackson u niej? Przychodzę z pracy, wchodzę do internetu
: bach! Normalnie jak obuchem w głowę. Naprawdę wielka strata, mimo że M. J. już nic nie wnosił na scenę muzyczną. Pamiętam, że pierwsze nagranie muzyczne, jakie w swoim życiu kupiłem to kaseta właśnie Michaela Jacksona - jakieś bazarowe wydanie (w 1992 roku), ale zasłuchiwałem się całymi dniami.

R.I.P. [*]

Arahan napisał(a):i They don't care about us.
Własnie po przeczytaniu newsa, od razu "They Don't Care About Us" poleciało u mnie.

desjudi napisał(a):genialny kawałek, a w tle:
Taa, genialny sampel, który później wykorzystał Tupac. ;)
22.04.2011

Odpowiedz
Dokładnie tak jest: MTV pokazuje teledyski i jest to duża nowość w tej chłamowej stacji.
I fajnie, że są to teledyski Michalea, ja się kurde na tym wychowałem w dzieciństwie. Piękna sprawa.
Szkoda, że człowiek musi kopyta wyciągnąć, żeby go docenili.

Odpowiedz
Masakra, dowiedziałam się w środku nocy, kiedyś był moim idolem, ale potem przestałam go lubić, wiadomo, to się zmienia gdy człek młody i niestabilny.Ostatnio potwornie wyglądał, i tem proces sprzed paru lat, nie ważne czy był winny czy nie, odbił się na nim bardzo.Kurde, odeszła ikona popkultury, gdy zejdzie Madonna już nie będzie żadnej.

Odpowiedz
Solo napisał(a):I fajnie, że są to teledyski Michalea, ja się kurde na tym wychowałem w dzieciństwie.

Solo, na Michaelu to ja sie wychowalem w dziecinstwie. Za twojego dziecinstwa Michaela jeszcze nie bylo na swiecie. :)

Odpowiedz
freak_outXP napisał(a):A tak na serio - z Twojej perspektywy Solo powinieneś bardziej chyba żałować tej Pani z "Aniołków Charliego"

Akurat nie mój typ urody. No i niestety serialowe "Aniołki" pamiętam jak przez mgłę, bo wtedy miałem kilka lat chyba gdy to leciało w tiwi.

Odpowiedz
majlo napisał(a):Pamiętam, że pierwsze nagranie muzyczne, jakie w swoim życiu kupiłem to kaseta właśnie Michaela Jacksona - jakieś bazarowe wydanie (w 1992 roku), ale zasłuchiwałem się całymi dniami.

Miałam podobnie. Mój tato kupił mi na urodziny mój pierwszy magnetofon – a do tego kasetę Michaela "Thriller" – dziś ponoć uważany za jego najlepszy album. Wtedy nie miałam pojęcia z jakim genialnym dziełem przyszło mi się zmierzyć. Kasetę mam do dziś.
Jego już nie ma, ale on osiągnął coś co udało się niewielu ludziom – nigdy nie zostanie zapomniany, ludzie będą go pamiętać; tak samo jak do dziś wszyscy pamiętają i pamiętać będą innego genialnego wokalistę: Freddiego Mercurego.

Odpowiedz
Szkoda chlopa, tak po ludzku. Nie placze, nie szlocham - szkoda bardziej kiedy patrzy sie, ze koles z najwiekszej muzycznej gwiazdy w naszej galaktyce, stal sie mega freakiem i kiedy byla sznasa na chwilowy powrot na szczyt (nie oszukujmy sie na O2 wystepuja tylko najwieksi, a Jackson przebil wszystkich iloscia zaplanowanych koncertow - kazdy jeden wyprzedany na pniu) facet umiera..oskarowa historia.

Od siebie dodam (kompletnie odchodzac od jego prywatnych jazd) ze Jackson byl mega tanecznym debesiackiem i rozgrzana do czerwonosci machina sceniczna - jak nikt inny potrafil totalnie oczarwac publike i rozkrecic takie show, ze dziewczynom majtki splywaly po nogach, a mozgi topily sie niczym ser na goracym toscie.

Jakuzzi napisał(a):Serio? Ja tam sie dziwilem, ze w takim stanie sie jeszcze trzymal.

To fakt, o paru lat byl raczej chodzaca, naszprycowana dragami masci wszelakiej "kukielka" (swoja droga pierwsza mysl jaka mi przyszla wczoraj do glowy, to przedawkowanie - juz dzis przesluchuja jakiegos lekarza w sprawie zastrzykow z morfiny)
Ostatnio nawet kumpel zaproponawal mi, zeby zakupic bilety na O2, w koncu ostatnia szansa, zeby zobaczyc MJ na zywo - po chwili namyslu stwierdzilem, ze to nie ma sensu, bo patrzec na Jacksona stojacego na scenie, pocinajacego z playbacku, gdy cale szol jest rozkrecane przez tancerzy nie jest warte zachodu i sporej jakby nie bylo kasy.

Azgaroth napisał(a):człowiek, który z teledysku potrafił zrobić mini arcydzieło.

Fiu, fiu ;)

Arahan napisał(a):Cholera, jak na to patrze to, aż się płakać człowiekowi chce.

Powaznie? Znaczy troche rozumiem, bo dzis uslyszalem jak jakas kobiecina u mnie w pracy powiedziala, a w zasadzie palnela, ze wraz z MJ zmarla czastka jej samej... :roll:

Artemis napisał(a):I co teraz pocznie Adi?

Nic, Jackson od prawie 10 lat nie robil nic. Po koncertach O2 (do ktorych palili sie pewnie bardziej jego doradcy itp. niz on sam) moze wydalby jakis pozegnalny album i tyle. Prawda jest taka, ze z dobrym producentem i odpowiednim podjesciu do sprawy (tzn. pojscie w jakis soul, a nie granie popowego mlodzika) mialby szanse nas jeszcze zaskoczyc. Teraz i tak to juz nie ma znaczenia, natomiast Adiemu zostaly winyle dla wspominki :)

Przed weekendem ogladalem teledyski MJ i Ghosta, plus tak sie zlozylo,ze wymyslilem jeden dowcip o Jacksonie...calkiem mocny, ktory teraz starcil troche na aktualnosci (takie info)

Jeszcze jedno, impreza bez kawalkow Jacksona, to imprezowa popierdolka, a nie solidny melanzyk :)

Prywatne Top:5

Billie Jean
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/beat+it/video/x17q12_michael-jackson-billie-jean_music

Smooth Criminal
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/smooth+criminal/video/x2ei8_michael-jackson-smooth-criminal_music

Give in to Me
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/slash+jackson/video/x8zxx_michael-jacksongive-into-me-featsla_music

Beat it
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/beat+it/video/x2q8wc_michael-jackson-beat-it_music

They Don't Care About Us
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/they+don%27t+care+about+us/video/x21jt7_michael-jackson-they-dont-care-abou_events?hmz=746162
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Bucho napisał(a):To fakt, o paru lat byl raczej chodzaca, naszprycowana dragami wszelakimi "kukielka".

Zdaje się, że to nieprawda.
Podobno niedawno przeszedł szczegółowe badania niezbędne do uzyskania ubezpieczenia przed nadchodzącą trasą koncertową i nie stwierdzono u niego żadnych chorób.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2009 20:07 ]
Dodam jeszcze jedno, trochę może ostro, ale... jakby tak częściej ktoś fajny umierał, to może wreszcie w radio dałoby się słuchać muzykę, tak jak dziś tu i tam. :)

Odpowiedz
Solo napisał(a):Zdaje się, że to nieprawda.
Podobno niedawno przeszedł szczegółowe badania niezbędne do uzyskania ubezpieczenia przed nadchodzącą trasą koncertową i nie stwierdzono u niego żadnych chorób.

Z tego co wiem wykryto, ze ma raka skory, a przynajmniej jakies plamy/wypryski o naturze nowotworowej pojawily sie na jego ciele - kumpel jest fanem i chcac, nie chcac newsy do mnie dochodzily.
Co do lekow, to juz od ladnych paru lat jechal na jakis mocnych srodkach przeciwbolowych.

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Z tego co wiem wykryto, ze ma raka skory, a przynajmniej jakies plamy/wypryski o naturze nowotworowej mu wyskoczyly jakis miesiac temu.

Z mojej informacji, wiarygodnej, bo w USA kwestie ubezpieczeń gwiazd to poważna sprawa, wynika że był zdrowy. Leki przeciwbólowe, które być może go zabiły, brał po urazach odniesionych w trakcie prób do koncertów.

Odpowiedz
http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/celebritynews/5332885/Michael-Jackson-secretly-fighting-skin-cancer.html

Solo napisał(a):Leki przeciwbólowe, które być może go zabiły, brał po urazach odniesionych w trakcie prób do koncertów.

Leki na urazy oraz bole (zwlaszcza plecow) Jackson bral od lat, poza tym mial maly zestawik lekow wszelakich na kazda okazje. Przy okazji ubezpieczen, to nie wiem co ubezpieczenie mialo pokrywac za ile/na ile , ale nie oszukujmy sie, dobre wyniki dawaly Jacksonowi szanse na wielomilionowy kontrakt...nic nie sugeruje :)

Odpowiedz
Solo napisał(a):Dodam jeszcze jedno, trochę może ostro, ale... jakby tak częściej ktoś fajny umierał, to może wreszcie w radio dałoby się słuchać muzykę, tak jak dziś tu i tam. :)
Jacksona właściwie nikt nigdy nie puszczał, od Zetek i Eremefów po Trójki i Jedynki. Miałem w ciągu ostatnich kilku lat (nie)przyjemność słuchania m.in. tych stacji w pracy, i jedynie "Billie Jean" można było tu i ówdzie usłyszeć. Zresztą ramówki za tydzień (jeżeli nie już jutro) wrócą do normy :???:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon