• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmarli
(15-01-2018, 19:19)Szaman napisał(a): Dolores O'Riordan, wokalistka Cranberries zmarła w wieku 46 lat.

Bardzo smutna wiadomość. Za wcześnie.
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
W tym roku żaden znany aktor nie umarł? Nieprawda.

8 stycznia – Donnelly Rhodes (80 l.), znany z serialu mojego dzieciństwa: "Niebezpieczna zatoka"
16 stycznia – Bradford Dillman (87 l.), pamiętam go głównie z "Roju" i "Piranii"
19 stycznia – Dorothy Malone (92 l.), zdobywczyni Oscara za "Pisane na wietrze" w r. 1957 (rola drugoplanowa)

Odpowiedz
W przeciągu jednego tygodnia zmarło dwóch autorów których śmiało umieściłbym w top20 ulubionych - Ursula K. Le Guin i Jack Ketchum
Zarówno Ziemiomorze jak i Dziewczynę z sąsiedztwa(jedna z najbardziej wmordojebnych, ponurych i depresyjnych książek jakie czytałem, polecam) przeniesiono na ekran, więc news jak najbardziej filmowy.
Everything is so dense, every single image has so many things going on...

Odpowiedz
John Morris - kompozytor, znany głównie z filmów Mela Brooksa, lat 91.

Odpowiedz
Nie znam kolesia, ale ponoc jakas byla gwiazdka z oskarzeniami o pedofilie:

http://film.interia.pl/telewizja/news-mark-salling-z-glee-nie-zyje-aktor-i-wokalista-prawdopodobni,nId,2516197
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Wojciech Wójcik - lat 75.

Odpowiedz
I tego samego dnia Barbara Wałkówna, 85 lat.

Odpowiedz
No i odszedl w wieku 83 lat Wojciech Pokora :'(

Odpowiedz
Wielka strata. IMHO 2 topowe jego role Zorz Ponimirski oraz von Nogay.
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
John Mahoney, którego najbardziej kojarzyłem z "Terapii" zmarł w wieku 77 lat.

Odpowiedz
Oł noł, Reg E. Cathey. 59 lat.

Znany przede wszystkim z żeberek z House of Cards i roli Normana Wilsona z The Wire.

Odpowiedz
Jóhann Jóhannsson, 48 lat

Odpowiedz
What :o Szokez

Odpowiedz
Bardzo smutna informacja :(
Moi ulubieni rezyserzy
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Nie wierzę.

Odpowiedz
Ja pierdole....za przeproszeniem. Tragedia, ale mam doła. Gość powinien żyć drugie, na dodatek w najlepszym momencie kariery (az szkoda ze zabrano mu BR i mother), był moim zdaniem najlepszym obecnym kompozytorem.

A po za tym kuźwa, 48 lat!! Na dodatek nie wiadomo czemu, tragedia. :(

Odpowiedz
No bez jaj! Człowiek spodziewa się świetlanej przyszłości i wielu wspaniałych soundtracków od tego człowieka, a tu nagle taka przykra niespodzianka :'( Do dzisiaj mi szkoda, że to nie on zrobił muzykę do BD2049, bo gdyby miał więcej czasu to by na pewno zrobił to dużo lepiej, niż Zimmer. Liczyłem ponadto mocno, że to on zajmie się Villeneuve'owską "Diuną".

Ps. Nie tylko Jóhannsson dzisiaj odszedł. Jeszcze John Gavin - lat 86, znany głównie jako Sam Loomis z "Psychozy".

Odpowiedz
(10-02-2018, 20:24)Kuba napisał(a): A po za tym kuźwa, 48 lat!!

W poniedziałek idę na pogrzeb kolegi z pracy, który był w tym samym wieku. Jednego dnia był normalnie w robocie, następnego na tamtym świecie.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Dla mnie też bardzo przykra wieść o Johannssonie. Nie przesadzałbym że najlepszy obecnie kompozytor, tylko był wybitnie obiecujący no i współtworzył dzieła Villeneuve. No i ledwie zaczął się rozkręcać a tu coś takiego...
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Leszek Gałysz, 69 lat

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon