• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dlaczego nie mam dostępu do swoich danych osobowych?
Nie dopuszcza mnie do Panelu Użytkownika:

Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

1. Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
  2. Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
  3. Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
  4. Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.

Zalogowano jako: '7ad'

Chcę mieć dostęp do zarządzania moimi danymi osobowymi.

Odpowiedz
Ale nie będziesz mieć, póki nie uznamy, że nie jesteś spam botem. Ale to "ad" w nicku chyba rozwiązuje zagadkę.

Nara :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Proponuję znalezć inny sposób weryfikacji, bo to co robicie nie jest zgodne z prawem. Zapoznajcie się z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.
Nadal nie mam dostępu do swoich danych osobowych.

Odpowiedz
Bobik, mozesz mnie pozwac - zreszta o jakich danych osobowych ty mowisz?

Druga sprawa, poki co pokazujesz, ze z ciebie uzytkownik o zerowej wartosci, bo niby super sie znasz na ustawach, ale regulaminu forum juz sie nie chcialo czytac, a do tego zakladasz watki jak na filmwebie, bo nie chce sie tobie (bardzo intuicyjnego zreszta) forum przeszukac.

a) mamy dzial z prostymi pytaniami

b) mamy dzial z szukaniem filmow

nie zawracaj ludziom gitary, nara
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Żaden regulamin nie może mieć sprzeczne zpisy od dokumentu ważniejszego, a tutaj jest ustawa.
Gratuluję podejścia do prowadzenia forum, sortowania ludzi na grupy wartościowych i niewartościowych.
Gdybym chciał post napisać byle gdzie, to bym go umieścił w pierwszym dziale, a zamieściłem go w działe o rozmowach o wszystkim - widocznie nie zauważyłem lepszego miejsca?
Sam prowadzę forum i dobrze wiem, że ciągle zakładają tematy w nieodpowiednich miejscach i to jest normalne. I dla mnie każdy użytkownik zasługuje na szacunek

Odpowiedz
A my nie szanujemy nikogo.

Diluj tym.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(30-08-2015, 10:05)7ad napisał(a): Zapoznajcie się z ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Nadal nie mam dostępu do swoich danych osobowych.
Wiesz w ogóle co to są dane osobowe i czego dotyczy ustawa na którą się powołujesz? Wątpię.

Odpowiedz
Zgodnie z art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
Tak więc możesz nas w dupę pocałować:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Fragment wyroku sądowego
"Z uwagi na fakt, iż adres poczty elektronicznej może być (lecz nie zawsze jest) daną osobową, podmioty gromadzące adresy e-mail osób fizycznych i decydujące o dalszym wykorzystaniu tych adresów mogą być uznane za administratorów danych osobowych. Konsekwencją tegoż jest konieczność spełnienia przez te podmioty obowiązków przewidzianych w Ustawie"

W prosty sposób tłumacząc, adres e-mail nie jest daną osobową, jeśli nie jest powiązany tylko z jedną osobą.
Adres IP też może być daną osobą.

Odpowiedz
Ujmę to bardzo delikatnie, jak potrafię najlepiej:
Nikt Ciebie tu na siłę nie trzyma, nie podoba się, do widzenia.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Możesz edytować swoje dane poprzez usunięcie konta, co polecam zrobić.

Odpowiedz
A jesli zamierzasz coś reklamować, to szkoda twojego trudu, bo spamerów razem z wszystkimi postami usuwa się jednym kliknięciem :)
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Filmik wyzej... świetny ;)

W ogóle... WTF? Po co się tu autor wątku rejestrował? Jakaś skrajna lewica tropiąca mowę nienawiści?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Shamar, daj se siana z ta lewacka paranoja.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Oni są wszędzie, mówię Ci ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
7ad, nie płacz i nie groź mi tu ustawami. To chodzi o kwestie antyspamowe - możesz zmienić swój panel po napisaniu 10 postów.

Odpowiedz
Zacznij pisać posty, to dostaniesz możliwość edycji profilu i reszty rzeczy.

Odpowiedz
protip: manager haseł
tak że o.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości