Ankieta: Filmy z YouTube na CF:
tak!
nie!
[Wyniki ankiety]

felietony...
...będą się pojawiały. nie są to teksty, które z dużą śmiałością można nazwać pełnoprawnym felietonem, niemniej jest to kierunek, w którym chciałbym odważnie pójść. mam nadzieję, że w miarę regularnie 8)

co o tym sądzicie?

Odpowiedz
Jak już Ci napisałem, jeśli tylko zachowasz JoBlowski, lekko cięty, czasem lakoniczny styl, będziesz miał przynajmniej jednego wiernego czytelnika :)

Odpowiedz
cholera... chyba idzie nowe w kmf. i ja sie z tego niezmiernie ciesze. lekkie niczym piorko forresta gumpa, ostre niczym miecz "panny mlodej" i pelne humoru niczym borat! tak trzymac des. to moze byc przelom na stronie, oby tylko pojawialo sie w miare regularnie. wyglada na fajny pomysl na pomost miedzy serwisami z newsami a formula naszej strony kmf. dopracowania wymaga chyba jednak troche strona graficzna (za grubo tego fioletowego jak dla mnie)..... ale jest git! pozdro i peace!

Odpowiedz
To ja też się dołączę do pochwał :) Porządne novum, które powinno się dobrze sprzedać :D

Tomashec: mi akurat fiolet odpowiada, bo to przecież kolor strony - tak patriotycznie ;)
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
To info zapodalem juz w temacie "Nowosci na stronie", ale niech bedzie tez tutaj...

Desjudi przedstawia:
CELULOIDOWY FETYSZYSTA #1
http://www.film.org.pl/prace/celuloidowy_fetyszysta_1.html

To pierwszy z cykly felietonow Desjudiego... Co kilka / kilkanascie dni (srednio
gdzies raz na tydzien) Des bedzie dodawal kolejny felieton, na stronie glownej
bedzie pojawiala sie krotka zajawka z gwiazdkami po bokach, a wszystkie felietony
zostana zebrane razem na ekraniku wyboru, ktory mozecie zobaczyc tutaj:

http://www.film.org.pl/prace/felietony.html

Na razie ekranik ten mozna wybrac w dziale Artykuly - banerek do niego prowadzacy
bedzie caly czas na gorze. I bedzie tam do momentu, az nie zbierze sie 5-6 (moze
wiecej) felietonow - wtedy mysle, ze utworzymy z tego calkiem nowy, osobny dzial,
ktory rzecz jasna bedzie juz do wyboru nie w Artykulach, a na stronie glownej :).
A L () E E N

Odpowiedz
fiolet jest ok 8) mozna się zastanowić nad lekkim retuszem formy, ale to już jest kwestia znajomości xhtml, a to już broszka Romecka. w czasie najbliższego weekendu pojawi się kolejny tekst (obecny pojawił się trochę z poślizgiem), może coś się zmieni?

Odpowiedz
Świetny pomysł, właśnie czegoś takiego na KMF brakowało.

Odpowiedz
Menu proste, ale świetne, pierwotne kolory KMF - ja to kupuję. Newsy tudzież omówienia "co w trawie piszczy" nie muszą być, jak pokazuje Des, prymitywne i napisane na kolanie... Ironiczny komentarz do tego co się dzieje w mediach - tego jeszcze nie było, więc... Czekam na epizod 2.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
dzieki za uswiadomienie ze fiolet to kolor naszej strony :twisted:

mi chodzilo raczej o grubosc czcionki w podtytulach - jak dla mnie za grubo, ale jest spox. temat koloru zamkniety bo nie istotne az tak to sie wydaje.

Odpowiedz
W każdym razie zgadzamy się co do zawartości ;)
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
Celulidowy fetyszysta - swietna sprawa. Choc szczerze mowiac wolalbym czytac felietony Desa mniej newsowe, a bardziej podobne do tych Ziemkiewicza, Zurawieckiego czy Kurpiewskiego. Nasza strona wszak zawsze stronila od newsletterowopodobnych zabiegow, a nasze teksty nie ulegaja w zasadzie dezaktualizacji. Ale jesli uda sie utrzymac wysoka czestotliwosc pojawiania sie tejze rubryki, jak i dobry poziom podnewsowego komentarza, to bedzie cos. Zwlaszcza, ze tego typu tekstow na naszej stronie jeszcze nie bylo. Trzymam kciuki.

Odpowiedz
ja się przyłączę do zdania Dżakuzjego ;) Sam pomysł na felietony ok, ale ten nie był wg mnie jakiś rewolucyjny. Owszem, podany z jajem (choć trochę małym), ale nie było tam nic (dla mnie przynajmniej) nowego/ciekawego, jeśli idzie o newsy. Ale jest dobrze :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bo nie chodzi o newsy, a komentarz. Ja bym się nie czepiała, to dopiero pierwszy odcinek, Des musi wyczuć grunt, dopiero wtedy będzie się mógł rozwinąć i pisać na tematy uniwersalne :twisted:

Odpowiedz
Hmm...bo to chyba w założeniu miało stanowić opinię Desa na ten temat, a nie odkrywanie czegoś nowego. My mamy do tego imdb, rottentomatoes, joblo, filmweb i inne. Ale osoba, która w tym 'nie siedzi' powinna coś nowego znaleźć. Chociaż wtedy może też przeszkadzać szyderczy styl Desa ;) No cóż, nie można mieć wszystkiego. Według mnie dobry pomysł, a przecież może ewoluować w inne formy.
Ostatnio widziane:

Odpowiedz
jaku, będą dłuższe formy, ale do klasycznego felietonu trzeba się przygotować, to coś, co obecnie robię jest wprawką, która mam nadzieję, że ewoluuje :)

kwestia newsów - to jasne, że dla nas to nic nowego, ciekawostką dla niektórych może być jedynie komentarz do wydarzeń [co wg mnie jest bardziej istotne]. jednak gro czytelników nie interesuje się codziennymi newsami ze Stopklatki, a Fetyszysta postara się wspomnieć o najważniejszych 8)

Odpowiedz
ja nie mówię, ze mi się nie podoba - po prostu po Desie spodziewałem się czegoś lepszego/mocniejszego ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefi, nie każdy tak jak ty od razu pcha się na płot z drutem kolczastym :twisted:

Odpowiedz
Zeby nie bylo - to nie przyczepki. Raczej takie osobiste widzimisie. ;) Fetyszyste jak na razie czyta sie bardzo przyjemnie i ogolnie bardzo sie ciesze, ze powstala taka rubryka.

Odpowiedz
bardzo mi miło 8) tylko dzisiaj dostałem kilka maili i to pozytywnych, więc się bardzo cieszę :shock:

Mefisto, nie zawsze będzie z jajem, bo nie takie są moje intencje. mogę jedynie obiecać, że często będzie poważnie, bo wbrew pozorom jestem pryncypialnym okularnikiem 8)

Odpowiedz
and now, the larch:

http://www.film.org.pl/prace/celuloidowy_fetyszysta_2.html

8)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości