Ankieta: Filmy z YouTube na CF:
tak!
nie!
[Wyniki ankiety]

felietony...
Thumbs up, plus punkty za Borata. ;)

Odpowiedz
Gratu Des!
Wg mnie ciut lepszy od poprzednika. Tak trzymać!
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
A mi się pierwszy bardziej podobał.
I nie ma to związku z brakiem Mary czy krytyką kolejnej polskiej romantycznej komedii. Niemniej jednak, czekam na kolejne odcinki :)

Odpowiedz
Genialne zestawienie "prosto z brukowców". I plus za pewne zdanie w ostatnim podpunkcie.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
mi też się bardziej podoba :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
dzięki, bardzo mi miło. o dziwo, dostałem już z kilkanaście maili, w tym dwie zjebki za wulgarną formę i prostacką treść :o

Odpowiedz
Powklejaj co ciekawsze. :) Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy to poprawne politycznie. :)

Odpowiedz
Jestem za, wklej coś ciekawego Des, a jak nie tu to na gg chociaż ;)
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
Listy od fanów są świetne, chociaż ja dostaję zjebki tylko za "Lśnienie" (od dwóch lat co parę miesięcy ktoś pisze do mnie, że się nie znam), więc moglibyśmy wszyscy się nimi pochwalić ;). Znam sytuację, kiedy do pana, którego nicka nie można wymawiać, jakaś kobitka napisała, że "bardzo jej się podobała recenzja Innych, ale niech mi pan wytłumaczy o co w tym filmie chodziło" <rotfl>. Listy do Desa muszą więc być jeszcze ciekawsze ;).

Odpowiedz
Ja ostatnio zostałem skomplementowany za recenzję The Departed ;) Widzisz, Maciek, nie znasz się, hehe ;)

Odpowiedz
Jezeli jeszcze mozna tylko sobie czegos zazyczyc od celuloidowego fetyszysty, to chcialbym czytac wiecej tekstow takich jak: "Kazachski Zyd - antysemita", "Tym tamtego tamtym", "Krotka uwaga szowinistyczna", mniej zas takich jak "Prosto z brukowcow". Wiem, ze mialo byc przesmiewczo, niemniej takie tematy nieodparcie kojarza mi sie z Viva, Gala czy Zyciem na goraco. ;)

Odpowiedz
Jaku, a Artemis się podoba!
jakby nie było, to tylko w ramach wyjątku, nie mam zamiaru regularnie sięgać po plotki. poza tym Viva czy Gala do życiowych problemów gwiazd większych i mniejszych podchodzą ze śmiertelną powagą. a ja nie 8)

na niektóre listy odpowiem w #3, ale to dopiero przed następnym weekendem, teraz chcę napisać jakiś normalny tekst.

Odpowiedz
Podobać to mi się będzie, jak Brad załatwi nam na grudzień małego Kameruńczyka...

Odpowiedz
kolejny fetyszysta będzie molestował we wtorek/środę, bo wcześniej nie da rady 8)

Odpowiedz
fetyszyzuję po raz trzeci 8)

Odpowiedz
Coś skopałeś Des. ;) Obejrzyj pod Firefoxem. ;)

Poza tym validator... ;)

Odpowiedz
aj waj, poprawione i nawet grzecznie wisi już na głównej 8)

Odpowiedz
W Operze zdjęcie z reklamą Lyncha nadal nachodzi na tekst "specjalnie dla koleżnaki Artemis" :(

Odpowiedz
Odśwież stronę Maćku. :)

Des: już jest dobrze, radzisz sobie, chwali Ci się, a tekst jak zwykle very gut. :)

Odpowiedz
DZIAŁA!!!

A z felietonu:

JAK POWSTAĆ?
Dzisiejszy tekst jest znacznie poważniejszy, niemniej też się przy nim nieźle uśmiałam. Żeby nie było - by to taki gorzki śmiech...
Cytat:Pierwszy z nich, autorstwa Krzysztofa Steckiego i Tomasza Zatwarnickiego, ma ambicję stania się polskim "Szeregowcem Ryanem", co się chwali. Koszt produkcji będzie z pewnością rekordowy, bowiem spektakularnością musi bić dotychczasowe superprodukcje narodowe (co będzie zadaniem łatwym), poziomem zbliżając się do efektowności naszych braci ze wschodu (a to już nie będzie takie proste).
Ojejku, jak ja dawno nie czytałam o zamiarach Dziadków-Dinozaurów i instytucji, która ma uratować polskie kino (coś jak Harry Potter świat, wiecie, wielka misja i pompa jak u Emmericha). Ale chyba do tego wrócę - to przykre, ale absurdy dnia codziennego ciągną. Już ja widzę, jak ziomy robią "Szeregowca Ryana 2". Instytut Bandy Megaterium (producent: Rzeczpospolita Pictures) nie przekona mnie nawet, gdy nakręci "Osiem i pół dwa" ;).

ŻÓŁTA KPINA
Kiedyś myślałam nad zorganizowaniem demonstracji domagającej się emisji "Simpsonów" w Polsce. Jakby co, Des, to rozumiem, że na Ciebie i Karola mogę liczyć?

I na koniec nieśmiały donos dla koleżanki Artemis rozkochanej w plotkach ze świata hollywoodzkiego blichtru.
Angelina i Brad będą mieli ze mną do czynienia na najbliższej ceremonii rozdania Oscarów - chyba zjawię się z młotkiem...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości