Ankieta: Co jest dla Ciebie NAJGORSZYM rozwi
Napisy
Lektor
Dubbing
[Wyniki ankiety]

lektor, dubbing, napisy
G. (i całe KMF) jesteś trollem :)

forum miłośników dubbingu napisał(a):Twoje z zadka (czy może raczej z Filmwebu, KMF, od kolegi Gieferga i innych wylęgarni trolli) wzięte komentarze i hipotezy oraz promowanie ich bez chociażby najmniejszej chęci zapoznania się z opiniami innych i zrozumienia ich sprawiają, że użytkownicy domagają się ukamienio-bania cię.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A ty cały czas ich w tym przekonaniu utwierdzasz. Po kiego c**ja wpieprzać się dzieciom do piaskownicy i mówić, że mają lipne zabawki?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Zdanie fanatyków dubbingowych bardzo mnie wzrusza i interesuje.
I c to znaczy, że "ja ich utwierdzam"? Wyłożenie PRAWDY tej sekcie to utwierdzanie, że nikt nie traktuje ich powaznie? Sam bys coś tam napisał. A tak... obrabiają ci dupę na odległość

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Do I look like a give a damn?

Ile raz byś im nie powtórzył jak bardzo beznadziejnym wynalazkiem jest dubbing i tak dalej będą z nim oglądać, a z kin dubbing nie zniknie.
Równie dobrze możesz próbować przekonać muchy, że gówno jest niedobre albo ludziom na forum wędkarskim polecać zakup ryb w sklepie :)

Gdyby mi ktoś od nich się wpieprzył na forum i zaczął pitolić o tym, że lektor to zło, to z pewnością nie zabawiłby tak długo jak ty u nich.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Miesiąc temu narzekałem na "Zookeepers Wife". Ale ostatecznie obejrzałem z dubbingiem - nie był taki tragiczny. Dziś dowiaduję się, że "Piraci 5" też są tylko z dubbingiem.

Przez tych pieprzonych dubbingowych zboczeńców nie można już normalnie filmów oglądać :(
Uprzedzę wtyki - z napisami też oglądam jeśli mi bardzo zależy ale już nie wyobrażam sobie oglądać (czytaj też kupować) ponownie filmów (nawet kilka razy) z napisami, tym bardziej dubbingiem.

Odpowiedz
Cytat:Dziś dowiaduję się, że "Piraci 5" też są tylko z dubbingiem.
LOL. Z księżyca spadłeś?

Praktycznie każdy film Disneya od czasu Avengersów (czyli od pięciu lat) wychodzi z dubbingiem zamiast lektora, a ty się "dzisiaj dowiedziałeś", że dotyczy to także Piratów?

Nie bój żaby, na TVNie puszczą z lektorem, możesz sobie poczekać.

Odpowiedz
Na TVNie oglądam filmy an których mi nie zależy. Poza tym wcześniej będzie na jakiejś płatnej stacji ale... Co mnie to - i tak pewnie takie premiery są z pół roku, rok później. A ja chcę to obejrzeć TERAZ! ;)

Odpowiedz
Co to znaczy TYLKO z dubbingiem bo nie rozumiem?

W kinach te filmy były z napisami i dubbingiem. Na DVD/Blu-ray są/będą też z napisami i dubbingiem.

Werdykt? Nieistniejący problem.

Odpowiedz
Opisałeś problem i twierdzisz, że problem nie istnieje. Doprawdy porażająca logika - czytaj brak logiki.

Odpowiedz
Ten problem istnieje wyłącznie w twojej głowie, nie jest problemem obiektywnym.

Byłem w kinie, oglądałem z napisami. GDZIE TU JEST PROBLEM? GDZIE DOSTĘPNOŚĆ TYLKO Z DUBBINGIEM?

Odpowiedz
shamar powinien wrócić do Shamarlandu - bez kitu :o

W swojej kosmicznej krainie by wypuszczał filmy tak jak chce.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
I mógłby sobie wyhodować klona Camerona (rymło się!) który kręciłby mu mroczne, poważne kino a nie kolorowe bajki :)

Odpowiedz
(22-09-2017, 18:57)Mierzwiak napisał(a): Byłem w kinie, oglądałem z napisami. GDZIE TU JEST PROBLEM? GDZIE DOSTĘPNOŚĆ TYLKO Z DUBBINGIEM?

Udajesz głupiego czy zaś próbujesz swoją typową upierdliwością wywołać gównoburzę? Chyba OCZYWISTE jest, że przeciwstawiłem
DOSTĘPNOŚĆ wersji z dubbingiem, do tej z lektorem.

Czy może swoim nic nie wnoszącym postem odkrywasz Atlantydę, że w kinach są filmy z napisami także? WTF?

(22-09-2017, 18:58)Pelivaron napisał(a): W swojej kosmicznej krainie by wypuszczał filmy tak jak chce.

Ale o co chodzi? Jak to: "jak ja chcę"? Ktoś tu nie zauważa, że coraz więcej filmów jest z dubbingiem kosztem wersji z lektorem? Że żeby obejrzeć niektóe filmy z lektorem trzeba czekać na premierę w TV?
To absolutnie przeczy bredniom lobbystów dubbingu o "wyborze". Bo tego wyboru już nie ma.

Odpowiedz
(22-09-2017, 19:05)shamar napisał(a): Udajesz głupiego czy zaś próbujesz swoją typową upierdliwością wywołać gównoburzę?
W reakcji na twoje głupiutkie posty udaję głupiego, na co ty się łapiesz a ja mam z tego ubaw. Dzięki :)

Odpowiedz
OK. To skoro jest spoko to czekamy aż zaczniesz wychwalać dubbing. Apropos tych starczych zmian w mózgu :)

Odpowiedz
Problem z dubbingiem jest taki, że w większości produkcji brzmi on infantylnie. Nie wiem, czego to jest kwestia - może bardziej maniery części czytających, niż faktycznego braku umiejętności? A może nastawienia na oryginał, którego kawałek gdzieś już się zasłyszało?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon