• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

najprzystojniejsi aktorzy;)
deina napisał(a):najwyzszy czas nadrobic te nieobecnosc tutaj:

[Obrazek: pacino%20pic%2012.jpg]

ooooooooo...... widze, ze mamy bardzo podobny gust co do tego, kto jest hot a kto not ;)
[Obrazek: Lk8vxGKYJuq8Athb.jpg] [Obrazek: ZuJuQHDxj5SdWthb.jpg] [Obrazek: QNsLaXLTSZLTWthb.jpg] [Obrazek: ap0978rn.th.jpg]

Odpowiedz
jeden z nielicznych naprawdę seksownych blondynów...

[Obrazek: hi.jpg]
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
No deina, obok tego faceta nie mogłam przejśc obojętnie. Musiałam się zatrzymać i powiedzieć mu, że bardzo go lubię, podoba mi się, choc wcale nie jest podobny do Deppa. Najbardziej bliski jest mi w "Chwilach szczęścia" bo gra fajna rolę u boku Takiej kobiety jak Susan Sarandon. A Cold Creek Manor był zdatny do ogladania tylko dzieki niemu. A w Backbeat jako Stuart Sutcliffe - bił na głowę pozostałych Beatlesów, momentami nie tylko pod względem urody.
A w teledyskach Aerosmith z Alicią Silverstone jest wprost przeuroczy. A.. A.. mozna by tak jeszcze trochę powyliczać, ale moze lepiej sobie na niego popatrrzę.. :oops:

Odpowiedz
Zgadzam sie w stu procentach:)
Stephen w Cold Creek Manor wyglada tak, ze nawet samo patrzenie na niego jest juz grzeszne. Kurza twarz, co za ciało! Pozwala zapomniec jak niesamowicie glupi to jest film - a to juz o czyms swiadczy;)
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
Mi on sie kojarzy niestety z FearDotCom... :-&

Odpowiedz
A mi z "Alone in the Dark". I "Wrotami" (gdzie grał mając jakieś 9 lat :D.

Odpowiedz
Jak bym miał wybierać jak chce wyglądać wybrałbym wygląd Christiana Bale'a (mam nadzieje, że ten apostrof to nie błąd :wink: ) z American Psycho.

[Obrazek: f3.jpg]

[Obrazek: bts011.jpg]

[Obrazek: tn_christianbale7.jpg]

Natomiast nie chciałbym wyglądać jak ten sam aktor, ale w Mechaniku :wink:
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
sadze ze niewiele osob sie ze mna teraz zgodzi
Kevin Spacey - cudowny gosc

Odpowiedz
[Obrazek: kevinspaceyapplied9zx.th.jpg]

Odpowiedz
Louve napisał(a):sadze ze niewiele osob sie ze mna teraz zgodzi:
Kevin Spacey - cudowny gosc

ja sie zgodze;)

Odpowiedz
Mój absolutny faworyt:

[Obrazek: 7680johnnydeppjuttuma4.jpg]

O.

Odpowiedz
[Obrazek: richardgerewz0.jpg]
no jak można było o nim zapomnieć... :) plus jeszcze z tych naj to oczywiście Johnny Depp, George Clooney, Keanu Reeves, Orlando Bloom no i chyba wystarczy :wink:

Odpowiedz
anet napisał(a):George Clooney, Keanu Reeves, Orlando Bloom

George wydaje mi sie zbyt zadufany w sobie; Keanu to wieczny cierpiętnik - nie wiem czemu ale kojarze go tylko z rol albo mlodocianych debili albo doroslych meczennikow; Orlando natomiat kojarze z mina zbitego psa (te wieeelkie, szkliste slepia). Gdyby od ich postaci odjac charakter ich oraz granych przez nich rol i zostawic sam wyglad to rzeczywiscie sa przystojni. Ale co z tego skoro nic sie za tym nie kryje?

Odpowiedz
moj najnowszy obiekt westchnien- Wentworth Miller

[Obrazek: wmiller01iu0.th.jpg] [Obrazek: wmiller10yy5.th.jpg]

kazda niewiasta ogladajaca Prison Break zapewne sie ze mna zgodzi :P

Odpowiedz
Louve napisał(a):Gdyby od ich postaci odjac charakter ich oraz granych przez nich rol i zostawic sam wyglad to rzeczywiscie sa przystojni. Ale co z tego skoro nic sie za tym nie kryje?
hm... mi się wydawało, ze oceniamy tutaj wyglad a nie kreacje filmowe :wink:

Odpowiedz
nie no jasne, masz racje. Tak tylko mi sie dygresyjka nasunela :)

Odpowiedz
[Obrazek: 43806.jpg]

:P :P :P :P

Odpowiedz
Piękny koń.

Odpowiedz
I komentarz znaleziony na WP do tego zdjęcia

„Jako rodzice 9-latka syna, nie chcielibyśmy, żeby Daniel pojawiał się nago. Dla naszego syna jest dużym autorytetem. Jesteśmy zawiedzeni tym, co się dzieje i będziemy unikać przyszłych filmów Radcliffe'a”

:P

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):I komentarz znaleziony na WP do tego zdjęcia

„Jako rodzice 9-latka syna, nie chcielibyśmy, żeby Daniel pojawiał się nago. Dla naszego syna jest dużym autorytetem. Jesteśmy zawiedzeni tym, co się dzieje i będziemy unikać przyszłych filmów Radcliffe'a”

:P

to on będzie cały nagi? boże, ile on ma już lat? ja go pamiętam takiego malutkiego w pierwszych potterach... cóż podobno Ci aktorzy szybko dorastają (szczególnie Emma- Hermiona) i się frustrują :twisted:

*Zosia napisał(a):kazda niewiasta ogladajaca Prison Break zapewne sie ze mna zgodzi :P

Na tych zdjęciach wygląda totalnie jak pedał. Podobno się straszne denerwuje, że wszystkie gazety mają go za geja i poszedł specjalnie do kina z dziewczyną przed kamerami... teraz piszą jeszcze bardziej, że do przykrywka :wink:

A jeśli oglądasz Prison Break w polsacie (1 sezon) to nie szykuj wielkich nadziei co do tej postaci w 2 sezonie. Totalnie spadł jego poziom :/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon