nieprofesjonalność strony
Muszę z przykrością stwierdzić, ale swoją stronę prowadzicie niezbyt profesjonalnie. Używacie młodzieżowego języka i brak Wam elokwencji. Pisząc recezje, analizy, artykuły powołujecie się na autorytety, zamiast całkowicie samemu zgłębiać temat. Odnoszę tez nieraz wrażenie, że na temat jakiegoś filmu czy problemu nie macie własnego zdania. O wszystkim piszecie dość pobieżnie i naiwnie, choć wiecie (a może i nie), że Waszą stronę odwiedzają ludzie bardziej zakorzenieni w temacie, na przykład studenci filmoznawstwa, tak jak ja. Może nie widziałem nawet wielu klasyków (a przynajmniej nie bardzo wielu, bo sporo jednak widziałem), ale wiem co i jak, bo widziałem sporo filmów i studiuję już piąty rok. Prócz Krytyki filmowej, Wprowadzenia do wiedzy o filmie, historii filmu (wykład i ćwieczenia), Kierunków filmu współczesnego (wykład i ćwiczenia) czy Warsztatów filmowych, studiowałem takie przedmioty jak Filozofia, Logika i semiotyka, Filozofia kultury, Socjologia kultury, Teoria kultury, Historia sztuki i wiele innych. Widać, że wy oczytani nie Jesteście i to, co piszecie jest na poziomie dość niskim. Chcąc do Was wstąpić, chciałbym, na przykład pisząc recenzję, pisać lepszym i o wiele bardziej fachowym językiem. Co do rozpoznawania stopklatek z filmów i to zdecydowanej wiekszości, nawet dla osób starszych ode mnie i obeznanych w temacie może stanowić trudność. Mam nadzieję, że uświadomicie sobie, że Wasza strona skierowana jest do ludzi w każdym wieku i podniesiecie poziom, a także zlikwidujecie z warunków przyłączenia się do Waszego klubu konieczność rozpoznawania obrazków

Pozdrawiam,
Shiloh

Odpowiedz
Post roku ! :idea:
You Are What You Watch

Odpowiedz
Ktoś tu chyba czegoś nie rozumie: KMF to klub składający się z pasjonatów, to nie stowarzyszenie zrzeszające krytyków pokroju Felisa, którzy swoje recenzje piszą językiem niezrozumiałym pewnie dla nich samych.

Ogólnie to lol.

Odpowiedz
uwaga, uwaga, ekspert na sali!

Odpowiedz
Faktycznie, liczba przedmiotów i kierunków zapodanych przez kolegę czochra mosznę. :-)

Hmm, ja od zawsze jestem zadowolony, że KMF to nie "Kwartalnik Filmowy" czy coś w tym guście.
W ogóle to podobny głos jak wyżej pojawia się przynajmniej raz w roku, a wtedy Dux za każdym razem z anielską cierpliwością wyjaśnia, że KMF to nie profesjonalny klub zrzeszający krytyków i filmoznawców, tylko grupa pasjonatów i miłośników kina. Pewnie tym razem też tak będzie. :/

Odpowiedz
Shiloh napisał(a):ale wiem co i jak, bo widziałem sporo filmów i studiuję już piąty rok.

jak dla mnie to wszystko wyjaśnia :lol:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: f_excusemewtfm_1c323b9.jpg]

Odpowiedz
Genialny post! Czemu to ja go nie napisałem? :) Dodałbym jeszcze, że mój stary jest silniejszy od waszych starych.

Odpowiedz
Studenci filmoznastwa was czytają, a wy się z nich nabijacie.
Powinniście się wstydzić :lol:

Odpowiedz
Shiloh napisał(a):ale wiem co i jak, bo widziałem sporo filmów i studiuję już piąty rok. (...) Co do rozpoznawania stopklatek z filmów i to zdecydowanej wiekszości, nawet dla osób starszych ode mnie i obeznanych w temacie może stanowić trudność.

??
Ja na przykład żadnych studiów filmoznawczych nie kończyłem, ani skończyć nie mam zamiaru, ale strzelam że Obcego czy Mad Maxa tam nie oglądacie. Tylko że jak możesz chwalić się ilością obejrzanych filmów jednocześnie stwierdzając że masz problemy z rozpoznaniem stopklatek, które to nawet taki laik jak ja rozpoznaję w 95%?

Cytat:Mam nadzieję, że uświadomicie sobie, że Wasza strona skierowana jest do ludzi w każdym wieku

Myślę, że to naprawdę źle.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
E, prowokacja.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
W dodatku w zlym dziale.

Odpowiedz
skoro na filmówce uczą gimnastyki słownej to Shiloh najwidoczniej spał na wykładach bo swoim postem pod tym względem nie zabłysnął :)

Odpowiedz
Może i w złym dziale, ale w Waszym menu wszystko jest tak pomieszane, że trudno się było rozeznać. Przeglądałem to forum pół godziny przed napisanie nowej wiadomości i jeszcze piętnaście minut po napisaniu. Dopiero wtedy zorientowałem się, co i jak. Wszystko przez złą szatę graficzną i rażące oczy kolory fioletowy i żółty.

Odpowiedz
Noo taaa, szczególnie że pierwszy od góry dział to "Strona KMF" :D
A co do rażących kolorów, jeśli planowałbyś zatrzymać się na dłużej ( :shock: :P) to w Profilu masz możliwość zmiany skórki.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Dobra, wygląda że dałem się nabrać na średnią prowokację. Wstyd. :P
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Rzeczywiście, ale powiem jeszcze jedno - na innych stronach internetowych (także o innej tematyce) jest coś takiego, jak przenoszenie postów do właściwego działu. Gdyby tutaj była taka opcja, post zostałby automatycznie przeniesiony i nie byłoby odpowiedzi o treści "W dodatku w złym dziale".

Odpowiedz
No pacz! A u nas nie ma! Staaary, nie marnuj swojego cennego czasu na nasze badziewiaste forum. Idz i nauczaj innych! :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:ale wiem co i jak, bo widziałem sporo filmów i studiuję już piąty rok.

A ja studiuję na pierwszym roku i większość recenzji KMF mi odpowiada. Czy jak już będę na 5 roku, to będę na tyle dobry że będą mi przeszkadzać takie "kiepskie" recenzje? ;)

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):
Cytat:ale wiem co i jak, bo widziałem sporo filmów i studiuję już piąty rok.

A ja studiuję na pierwszym roku i większość recenzji KMF mi odpowiada. Czy jak już będę na 5 roku, to będę na tyle dobry że będą mi przeszkadzać takie "kiepskie" recenzje? ;)

On nie napisał, że jest na piątym roku, tylko że studiuje piąty rok... ;-) To zdecydowana różnica... :lol:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon