nieprofesjonalność strony
Shiloh napisał(a):widziałem sporo filmów i studiuję już piąty rok. ... Co do rozpoznawania stopklatek z filmów i to zdecydowanej wiekszości, nawet dla osób starszych ode mnie i obeznanych w temacie może stanowić trudność.
Wnioskuję że filmoznawstwo w polsce jest ch... yyy, nie wiele warte:)

Odpowiedz
Shiloh napisał(a):Co do rozpoznawania stopklatek z filmów i to zdecydowanej wiekszości, nawet dla osób starszych ode mnie i obeznanych w temacie może stanowić trudność.

To może, tak dla zabawy, podaj numery fotek, które sprawiają ci kłopot. Ja nie rozpoznaje dziewięciu, ale domyślam się, że jest to jakaś klasyka, która jeszcze czeka do obejrzenia przeze mnie, ale student filmoznawstwa, który męczy ten kierunek już piąty rok powinien mieć takie filmy w małym palcu. Ale cóż, już wiadomo, skąd się bierze ten niski poziom krytyków, którzy potrafią pisać pseudofilozoficzne rozprawy o dziełach, natomiast często kompletnie nierzeczowo...

Odpowiedz
Przecież te obrazki to taka kmf-owa captcha i nawet nie trzeba znać (tj. obejrzeć) tych filmów, żeby zgadnąć ich tytuły.

PS. Przepraszam, ale tak mi się skądś ten nick skojarzył: http://www.filmweb.pl/user/Shiloh
Proszę, powiedz że to nie TY :D

Odpowiedz
Cass napisał(a):Faktycznie, liczba przedmiotów i kierunków zapodanych przez kolegę czochra mosznę. :-)

O Cassie, zawiodłeś mnie. :(

A jeśli ktoś nie rozumie tego co pisze Felis, to może lepiej niech nie zabiera głosu w obronie tej strony. :)

Odpowiedz
Donia Agata napisał(a):A jeśli ktoś nie rozumie tego co pisze Felis, to może lepiej niech nie zabiera głosu w obronie tej strony. :)
Może ktoś kto nie potrafi rozpoznać sarkazmu niech nie komentuje wypowiedzi innych?

Bym zapomniał: :) :) :) :) :) :) :)

Odpowiedz
lol

Odpowiedz
filmoznawstwo studiowałem, po dwóch latach rzuciłem to wszystko w pizde, bo takich jednostek jak autor topicu jest tam cała masa i każdy dzień wśród tych ludzi był dla mnie droga przez mękę. uważam, że polska konsytuacja powinna zawierać zapis: "każdy obywatel niebędący studentem filmoznawstwa ma prawo do posiadania i noszenia broni palnej celem strzelania do studentów filmoznawstwa".

Odpowiedz
Jeden prowokacyjny post i ile fermentu.. ;)

Odpowiedz
w swoim życiu spotkałem kilku filmoznawców z dyplomem i powiem jedno - oni nie lubią filmów, nie emocjonują się nimi i mają w głębokim poważaniu wszystkich tych, którzy film traktują jako chwilę przyjemności/hobby/fascynację. Kategoryzowanie nie jest fair, wiem, mam teraz chwile słabości 8)

Odpowiedz
Taa, wszyscy filmowcy sa iwil. ;)

Odpowiedz
Donia Agata napisał(a):O Cassie, zawiodłeś mnie. :(
No chyba. Cóż, raz zachciało mi się być cool. :oops:

Odpowiedz
mam kolezanke na filmoznawstwie ktora jest bardzo wporzo:). ale to podobno wyjatek potwierdzajacy regule:P
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Ludzie na moim roku są spoko :) Ale pewnie szybko nam mózgi wypiorą i będziemy pisać jak Felis...

Odpowiedz
o:). a mozna spytac, gdzie ty to filmo studiujesz?

przypomniala mi sie dziadkowa anegdota: pil kiedys dziadek z filmoznawcami, zadawali zagadki. dziadek zalozyl sie o wymienienie wszystkich filmow herzoga z kinskim, ziomy ominely jeden. ale piwa postawic nie chcieli, bo przeciez dziadek z geografii!

Odpowiedz
Uniwersytet Łódzki, zaocznie

Odpowiedz
Proszę, nie oceniajcie wszystkich filmoznawców po poście jakiegoś czuba.
Jak na każdym kierunku, tak i tu, obok ludzi z pasją trafiają się i tacy, którzy coś tam zakuli i sądzą, że pozjadali wszystkie rozumy.
To naprawdę nie są studia dla zamkniętych w sobie gburów.

KINO, WÓDKA I ROCK & ROLL - tak to wygląda na "skurwiałym bruku miasta królów"...

Pozdrawiam.

Odpowiedz
czy wy sie nudzicie? :twisted:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon