• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


project Overhaul - moja gra na steam greenlight
#1
Zachęcam do zapoznania się z concept trailerem mojej pierwszej gry. To przygodówka (czy jak to się ostatnio modnie określa: gra narracyjna) o kobiecie, która budzi się w komorze hibernacyjnej. Nie może się z niej wydostać, nie pamięta kim jest i jak się tam znalazła ale udaje się jej nawiązać łączność z innymi znajdującymi się w identycznej sytuacji. Pod kątem mechaniki gra bazuje na „Her Story” (które swoją drogą polecam sprawdzić) z dodatkiem kilku własnych pomysłów. Rozgrywka polega przede wszystkim na wyszukiwaniu występujących w nagraniach haseł kluczowych i budowaniu sobie obrazu całości.


http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=900587543

Steam niedługo zamyka usługę greenlight i to ostatnia szansa aby dostać się tam głosami graczy. Dlatego wszystko robione jest prowizorycznie, prototyp dekoracji, obróbka obrazu i dźwięku na poziomie amatorskim, roboczy design graficzny i taki sobie montaż zwiastuna itd. Chodzi o to żeby zaprezentować graczom koncepcję i spróbować dostać się na steam póki to jest jeszcze w zasięgu.

Zachęcam do wsparcia i kliknięcia w „Tak” na steam greenlight (czyli wejść przez podany wyżej link i odpowiedzieć twierdząco na pytanie 
„Gdyby ta gra była dostępna na Steam, czy zostałaby przez ciebie zakupiona?”, deklaracja nie jest wiążąca tj. nie trzeba później jej kupować ale możnaUśmiech)

uwagi, pytania, opinie?  
get ready for suprise...

Odpowiedz
#2
Fuck. Chyba muszę uznać się za seksoholika bo wszędzie widzę fabuły erotyczne. Laska w zamkniętej przestrzeni. Mmmm... Język
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#3
Ilu osobowy team stoi za tym projektem?
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
#4
w teamie jest na jednoro (1) Uśmiech Na potrzeby zajawki rzecz jasna należało część czynności outsource'ować a przy realizacji całości na pewno ktoś dołączy żeby wyglądało to jak najlepiej (głównie przy materiale filmowym - lwiej części giery).
get ready for suprise...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości