stacjonarne odtwarzacze DVD/DivX - co polecacie?
Mam takie pytanie: czy odtwarzacze mogą rysować płyty? Po pierwszym obejrzeniu dopiero co kupionego filmu dostrzegłem drobną, krótką ryskę na płycie - i nie wiem, czy ona tam już była, czy dopiero co się pojawiła. Generalnie płyty traktuję delikatniej niż małe dzieci, więc na pewno nie zarysowałem jej nieostrożnym przenoszeniem. Jedyna opcja: odtwarzacz, choć nie wiem jak mógłby rysować płyty - przecież to promień lasera.

Odpowiedz
Gdzieś mi się obiło o uszy, że jeśli jakiś brzydki pył czy jakiekolwiek inne cholerstwo znajduje się na tacce to może rysować, tylko że wtedy rysy są takie koliste raczej. O innych przypadkach nie słyszałem.

Odpowiedz
No fakt, logiczne by to było, gdyby rysa była kolista. Przyjmuję zatem że feler płyty, sądząc po folii transport nie należał do delikatnych. Cóż, nie będę się o to wykłócał w sklepie.

Odpowiedz
Jak odtwarzacz DVD to nie Manta i nie Philips, myślałem że to dobra firma jest, a już dwa razy zawiedli moje zaufanie.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Chcesz podbijać swoje pozycjonowanie takimi linkami (SEO dla ubogich?) to zapłać właścicielom forum za reklamę...
thug life

Odpowiedz
Stacjonarne vidmo.
"I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people." - Daniel Plainview

Odpowiedz
A czemu nie Philips i nie Manta? Nie uważam, aby Philips miał złe kina domowe. Mam HTS5550/12 i jestem zadowolona.
Do Manty mam sentyment. Moje pierwsze DVD było Manty. Niebieskie, kosmiczne podświetlenie, charakterystyczny warkot przy uruchamianiu i odtwarzanie wszystkiego.

Odpowiedz
Kolejna, która świadczy usługi seo w tak oczywisty i chamski sposób.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon