www.mymoviextras.co.uk
Kupiłem sobie jakieś angielskie DVD - to akurat był chyba pierwszy Evil Dead w najnowszym wydaniu z 2011 - i w środku zobaczyłem kartkę z kodem, który mogę rzekomo zarejestrować na http://www.mymoviextras.co.uk. Miały być unikalne dodatki, konkursy, cud miód i orzeszki. No to wchodzę na stronę i...

No właśnie, i co? Zarejestrowaliście się tam? Jak? Co to daje? Z tego co widzę, ta strona (chyba) jeszcze nie wystartowała, a kod przeca już mam. Kiedy ma wystartować? Słyszeliście o tym projekcie? Co o nim sądzicie - czy to przyszłość bonusów filmowych, zamiast dodatków na płycie?

Odpowiedz
military napisał(a):czy to przyszłość bonusów filmowych, zamiast dodatków na płycie?

Oby nie. Bonusy online to bezczelnosc. Nie po to kupuje się płyte, żeby bonusy dodatkowo musiec sciagać.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
ściągać? Na bank trzeba bedzie je oglądać online za każdym razem!

Odpowiedz
tak to działa ? To jeszcze gorzej . Ale dziś, juz chyba wszystko, z kazdej strony, da się zassać. Więc mając legalnego koda z filmu, długo bym sie nie zastanawiał.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie wiem tego, powiedziałem tak bo znając życie pewnie tak będzie :razz:

Odpowiedz
pewnie nie da zassac na dysk tylko bedzie online mysle ze chodzi o pieniadze bo mozna bedzie na stronie wrzucic reklamy i zarobic jeszcze wiecej takie czasy niestety :diabel::diabel:

Odpowiedz
Strona już działa. To głównie jakiś konkurs typu "zbieraj punkty, a później się zobaczy". W sekcji z dodatkami... nie ma dodatków. Oczekiwałem, że skoro rejestruję Evil Dead, dostanę jakieś unikalne materiały z Evil Dead. Nie - na razie jest tam z 8 filmów, każdy ma reklamę "Buy Now" i jeden klip. Czasem jest to scena z filmu (!), czasem jakaś krótka wypowiedź aktora. Te szumnie zwane "dodatki" trwają krócej niż dwie minuty. Dziękuję pięknie za taką usługę.

Odpowiedz
Czyli może być coś gorszego od BD Live : )

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości