Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - Mental - 01-06-2011

Cytat:W sumie można brać to na przeczekanie, bo na widły już się nie da ;)

Ja czekam na wojnę. Peak Oil zbliża się nieubłaganie, soc-demokracje stoją na krawędzi bankructwa, a klasa polityczna robi dobrą minę do złej gry, Chiny i Indie zbroją się na potęgę, wykupują długi USA, coś się zaczyna dziać. Tego systemu nie da się pokonać jego własną bronią. To jest mrzonka. Nawet taka teoretycznie błahostka jak wprowadzenie w ramach demokracji ordynacji jednomandatowej jest sprawą nie do wygrania. Obywatelski projekt, pod którym zebrano 700 tys podpisów (7x więcej niż potrzeba) trafił swego czasu do Sejmu za Marka Jurka i został z miejsca ujebany. Panowie posłowie ? ze wszystkich opcji od kato-etatystów po chegewarystów ? nie chcą zmiany systemu, a pozaparlamentarny plankton niewiele może, bo NIE MA PIENIĘDZY. Tak jest skonstruowana ordynacja ? próg i PIENIĄDZE. Nie da się tego rozwalić pokojowo, można tylko przez otwartą walkę lub "zasuszenie" sytemu ? brak poparcia, odmowa uczestnictwa, rozbudowa szarej strefy, czarny rynek, unikanie płacenia haraczy, dywersja. Tyle w temacie. I masz świętą rację - w III RP taki film nie powstanie.

RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 01-06-2011

Jeśli temat filmowy zamienia się w światopoglądowy to wiedz, że coś się dzieje :)

RE: Zapowiedzi - Mental - 01-06-2011

Nic się nie zmienia - tylko odpowiedziałem koledze :) Ode mnie eot :)

RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 01-06-2011

(01-06-2011, 18:36)Mental napisał(a): można tylko przez otwartą walkę lub "zasuszenie" sytemu ? brak poparcia, odmowa uczestnictwa, rozbudowa szarej strefy, czarny rynek, unikanie płacenia haraczy, dywersja. Tyle w temacie. I masz świętą rację - w III RP taki film nie powstanie.
Wszystko można już zaobserwować poza jednym: brakiem poparcia.
Weźmy elektorat. Gdyby ludzie zdecydowali się gremialnie olać wybory (co jest utopią), bo nie liczę, że oddadzą świadomie głos na ostatni bastion wolnego rynku, rząd musiałby wreszcie oderwać ryło od koryta i zaskoczony coś zrobić, np. wprowadzić nakaz wyborczy (wtedy śmiech na sali i oskarżenia o system orwellowski). Byłby niezły zgryz.
Off-top psiakrew. Wiem, nie gadamy o polityce.

RE: Zapowiedzi - Motoduf - 10-06-2011

[Obrazek: 91206619.jpg]

RE: Zapowiedzi - Hitch - 10-06-2011

WHAT THE FUCK?!

RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-06-2011

Czekam na plakat!

RE: Zapowiedzi - Hitch - 10-06-2011

Widmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

RE: Zapowiedzi - Mental - 10-06-2011

Zwiastun "Skarlans" sprawił, że znowu zapragnąłem, aby Amerykanie zbombardowali III RP, wzięli do niewoli nasze kobiety i spłodzili z nimi dzieci, żeby już nigdy żaden Polak nie zmontował zwiastuna.

RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-06-2011

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,9007971,SkarLans__czyli_komedia_za_grosze.html

Cytat:Nakręcona aparatami fotograficznymi, niemal przy zerowych kosztach (...) Komedia ma trwać ok. 35 minut. Do jej obejrzenia - prócz nazwisk - mają zachęcić też wyjątkowo niskie ceny biletów
Że co? Chcą żeby ktoś ZAPŁACIŁ za obejrzenie tego stolca?

RE: Zapowiedzi - MauZ - 10-06-2011

zobaczycie, że ten film jeszcze odniesie taki sukces, że pokryjemy facepalmami kilka forumowych stron.

RE: Zapowiedzi - gigacz - 10-06-2011

Przynajmniej wiadomo czego dokładnie się spodziewać po filmie. Nie to co po PISFsowskich komediach romantycznych (poza klapą oczywiście).

RE: Zapowiedzi - shamar - 15-06-2011

Tu nic nie ma bo Hitch sie przyczepił.

RE: Zapowiedzi - Hitch - 15-06-2011

A co to ma do zapowiedzi polskich filmów?

RE: Zapowiedzi - Pitero - 15-06-2011

Ja wtrącę, że tytuł tematu to po prostu 'zapowiedzi" więc o co cho? :)

RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 15-06-2011

A ja dodam, że znajduje się w dziale "Filmy polskie". O to cho.

RE: Zapowiedzi - Pitero - 15-06-2011

A ja dodam, że jak patrzysz "nowe posty" to tego nie widać. O.

RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 15-06-2011

A ja uzupełnię, że jak się chce napisać nowego posta to się chyba wie, w jaki się dział wchodzi, nie? I dodam ;-) żeby nie było, że mnie jakoś to specjalnie obeszło :)

RE: Zapowiedzi - shamar - 15-06-2011

(15-06-2011, 21:39)Hitch napisał(a): A co to ma do zapowiedzi polskich filmów?

A gdzie to miałem dać ? Jest osobny temat "Polskie plakaty" ale nie ma "Polskie zwiastuny".

Dam do plakatów , oki ? Bedziesz konent... co za ludzie.

RE: Zapowiedzi - Hitch - 16-06-2011

Nie "co za ludzie" tylko zacznij przejawiać cechy istoty wyposażonej w mózg. To nie jest polski film, ani zapowiedź polskiego filmu - to raz. Sądzę, że większość osób sra na to, co mówi polski lektor w trailerze Largo 2 - to dwa.