Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - Corn - 15-01-2013

Układ zamknięty na 100% w kwietniu, gadałem o tym wczoraj z jednym z aktorów :D.

Cytat:Na razie nie przyznawaj się, że poznałeś któregoś z tych ludzi, bo to wstyd.
Prywatnie większość z nich to spoko ludzie z dystansem do siebie i swojej pracy, więc nie mam się czego wstydzić.

RE: Zapowiedzi - nawrocki - 15-01-2013

Apropo...

RE: Zapowiedzi - Lawrence - 15-01-2013

(15-01-2013, 14:04)SonnyCrockett napisał(a): W świetle przyjętego założenia "wiekiem będę przewyższał większość aktorów" czuję że tego nie dożyję :D

Ja sam spotkałem wiele aktorów. W tym też takich co głównie w serialach grają. I naprawdę wiele z nich to bardzo sympatyczni ludzie z dystansem do siebie, a i także produkcji w jakich grają. W czymś w końcu muszą grać. To ich zawód.

A co do tej "Ambassady" to na początku myślałem, że to może być zabawny pomysł, ale to co zobaczyłem, oj to wygląda naprawdę słabo i nieśmiesznie.
A plus ten "język niemiecki". Przecież to słychać, że to nie Niemcy, tylko Polacy udający Niemców. Nie wiem dlaczego nie zatrudnić jakiś aktorów za Odry, aby przynajmniej to naturalniej brzmiało?

Tak, to "Bękarty Wojny" pozostają tym filmem wojennym, gdzie Niemcy brzmieli jak Niemcy.

RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 15-01-2013

(15-01-2013, 14:33)Lawrence napisał(a): Ja sam spotkałem wiele aktorów. W tym też takich co głównie w serialach grają. I naprawdę wiele z nich to bardzo sympatyczni ludzie z dystansem do siebie, a i także produkcji w jakich grają. W czymś w końcu muszą grać. To ich zawód.

To niech zaczną się dystansować publicznie albo poszukają innej roboty. Chce usłyszeć Szyca albo innego Małaszyńskiego jak mówi w mediach że gra w tej czy innej szmirze dla kasy i to jest naprawdę zły film. Każdy inny przypadek robi z nich i im podobnych cholernych oszustów.

RE: Zapowiedzi - military - 15-01-2013

Trailer Układu zamkniętego był całkiem znośny - aż do momentu pojawienia się dźwięku "choooooOOOOOOOOJ!". W polskich zwiastunach to brzmi po prostu chooojowo. No i muzyka, która od razu skojarzenia z Hitmanem przywołuje, a na dodatek odcina się od obrazu... Nie wiem, czy Polacy naprawdę nie mają dobrych dźwiękowców, którzy tak zmiksowaliby ścieżki, że muzyka, efekty i obraz tworzyłyby całość?

RE: Zapowiedzi - Corn - 15-01-2013

Cytat:Chce usłyszeć Szyca albo innego Małaszyńskiego jak mówi w mediach że gra w tej czy innej szmirze dla kasy i to jest naprawdę zły film.
Akurat Szyc już to przyznawał w którymś z wywiadów. Raz Kac Wawa, raz Hamlet.

RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 15-01-2013

Czekam na więcej coming outów :P

RE: Zapowiedzi - Crov - 15-01-2013

(15-01-2013, 14:14)Corn napisał(a):
Cytat:Na razie nie przyznawaj się, że poznałeś któregoś z tych ludzi, bo to wstyd.
Prywatnie większość z nich to spoko ludzie z dystansem do siebie i swojej pracy, więc nie mam się czego wstydzić.
Hitler prywatnie też mógł być spoko ;)

(15-01-2013, 15:05)Corn napisał(a):
Cytat:Chce usłyszeć Szyca albo innego Małaszyńskiego jak mówi w mediach że gra w tej czy innej szmirze dla kasy i to jest naprawdę zły film.
Akurat Szyc już to przyznawał w którymś z wywiadów. Raz Kac Wawa, raz Hamlet.
Taaa, do "Kac Wawy" się "przyznał" każąc nakręcić krytykującemu film Raczkowi coś lepszego.

RE: Zapowiedzi - PropJoe - 15-01-2013

Cytat:Hitler prywatnie też mógł być spoko ;)
Dość słabe, ale lepsze niż wszystkie żarty w powyższym "zwiastunie".
Nie wierzę, że ten sam facet mógł napisać Seksmisje czy Vabank.

Układ zamknięty wygląda nieźle. Trochę mi się nie podoba tekst Gajosa o tym, że odwalili kawał niezłej roboty. Film ma być po prostu o tym jak urzędnicy mogą nadużywać władzy czy twórcy dorobili do tego jakieś teorie spiskowe?

RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 15-01-2013

WTF? (powyższe)

Firma, o jakiej opowiada film, została z premedytacją zarżnięta, tak jak Kluskowy Optimus. Nadużycia władzy, my ass..

RE: Zapowiedzi - PropJoe - 15-01-2013

A możemy przyjąć, że nie znam szczegółów sprawy? Poza tym to chyba dokument nie jest, nie? Więc ewentualne "ubarwienie" historii nie byłoby chyba niczym wyjątkowym. Tego dotyczyło moje pytanie.

RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 15-01-2013

Mogę przyjąć tylko jedno - że pomijając ubarwienia na potrzeby filmu, zobaczymy w miarę prawdziwy obraz sytuacji, gdzie post-komunistyczny aparat państwowy wraz z rozhulanymi służbami, robi wszystko, by zgnębić prywatną przedsiębiorczość.

W tym przypadku, jest dla mnie zupełnie drugorzędne, że np. muzyka z trailera się odcina lub, że komuś brakuje warsztatu aktorskiego. To będę rozkminiał po seansie. Najbardziej zależy mi na tym, by "Układ zamknięty" został przepuszczony przez jak największą liczbę kinowych serwerów.

RE: Zapowiedzi - shamar - 15-01-2013

(12-01-2013, 15:29)Persona non grata napisał(a): ... Gierszal bedzie stukal panne od "Bejbi Blues", ktora wyglada jak siostra Gierszala.

Bo to ten megatwist filmu. Że siora dała dupy bratu.

Rzeczywiście, kiedy pojawiąją się głębiny i niespokojna muzyczka aż się prosi o jakieś "enszent zło" albo piranie. Ostatecznie może być ten rekin.

Ale już za chwilę przygrywa radosna muzyczka jak do przygodówki... łoQ...

(15-01-2013, 18:35)PropJoe napisał(a): ... ewentualne "ubarwienie" historii nie byłoby chyba niczym wyjątkowym.

W Polsce nie potrzeba ubarwiać przekrętów.

A to "Ave Maria"... ja pierniczę, przecie to już tak ograne, że uszy bolą.

RE: Zapowiedzi - simek - 15-01-2013

(15-01-2013, 14:43)SonnyCrockett napisał(a): Chce usłyszeć Szyca albo innego Małaszyńskiego jak mówi w mediach że gra w tej czy innej szmirze dla kasy i to jest naprawdę zły film.
Małaszyński nawet u Wojewódzkiego w programie przepraszał za to, że zagrał w Ciachu i sam przyznawał, że to słaby film.

RE: Zapowiedzi - desjudi - 15-01-2013

nawet tak ograne chwyty jak Ave Maria nie są w stanie mnie zniechęcić do filmu Bugajskiego. Świetnie się zapowiada.

RE: Zapowiedzi - Crov - 15-01-2013

(15-01-2013, 21:58)simek napisał(a):
(15-01-2013, 14:43)SonnyCrockett napisał(a): Chce usłyszeć Szyca albo innego Małaszyńskiego jak mówi w mediach że gra w tej czy innej szmirze dla kasy i to jest naprawdę zły film.
Małaszyński nawet u Wojewódzkiego w programie przepraszał za to, że zagrał w Ciachu i sam przyznawał, że to słaby film.
No, Małaszyński w ogole prywatnie wydaje się być spoko kolesiem. Szkoda tylko, że aktor z niego żaden, a ciągle tym aktorem chce być. To mam mu za złe.

A propos Bejbi Blues, zapraszam ;)

(15-01-2013, 18:50)Tomkiewicz napisał(a): Mogę przyjąć tylko jedno - że pomijając ubarwienia na potrzeby filmu, zobaczymy w miarę prawdziwy obraz sytuacji, gdzie post-komunistyczny aparat państwowy wraz z rozhulanymi służbami, robi wszystko, by zgnębić prywatną przedsiębiorczość.
Takich chyba jest sens tego filmu. Przynajmniej tak sądzę po wywiadach z reżyserem i opisie, który pojawił się ongiś na blogu KMF.

Cytat:Najbardziej zależy mi na tym, by "Układ zamknięty" został przepuszczony przez jak największą liczbę kinowych serwerów.
Tak, tylko, żeby to nie zwiastowało katastrofy. Moim zdaniem zwiastun jest okej, choć bez szału. Jednak jeżeli film okaże się słaby to może tylko utrudnić przesłaniu w dotarciu i zaakceptowaniu go przez ludzi.

RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 30-01-2013

Pytanie: kto wiedział, że Tajemnica Westerplatte będzie w 3D? :)

RE: Zapowiedzi - Crov - 30-01-2013

Tylko ludzie pracujący nad konwersją.

RE: Zapowiedzi - Lawrence - 30-01-2013

Przed Les Miserables miałem super dobranie zwiastunów. Najpierw, Westerplatte, a potem Syberiada. Normalnie dwa pod rząd, a w sumie i tak wyglądało tak samo. I chyba mieli te same modele samolotów :P
"Ja ja tych polskich martyrologicznych filmów nienawidzę" :)

RE: Zapowiedzi - military - 30-01-2013

Teatralny wygląd - jest.
Beznadziejna charakteryzacja - jest.
Koszmarna inscenizacja scen "akcji" - jest.
Muzyka rodem z darmowej bazy plików midi - jest.
Martyrologia - jest.

To powinno być zatytułowane "Polski film".

Choć zdjęcia z kamery zawieszonej na latawcu mi się podobały - ale to akurat trudno spieprzyć.