Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - Hitch - 28-07-2013

Tomkiewicz dobrze gada i dostałby ode mnie garść lajków, gdyby na forum była taka opcja :)

RE: Zapowiedzi - soldamn - 28-07-2013

Raczej gada glupoty niczym nie potwierdzone. Przeciez nigdzie nie ma ani slowa o tym, ze to ma byc film pokazujacy go jako postac pozytywna. Nie przypominam sobie tez, aby w III RP powstala jakas hagiografia komunistycznego polityka. Holland tez raczej kreci dziela krytyczne rezimowi (chociazby jej najnowszy gorejacy krzew) Dajcie sobie na luz.

RE: Zapowiedzi - desjudi - 28-07-2013

Ja po prostu nie lubię chrzanienia głupot prostackim językiem niczym z 'lysej' literatury.

RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 28-07-2013

Des, przecież skończyłem, a niebawem zacznie Holland. Spokojnie poczekam.

RE: Zapowiedzi - Grievous - 29-07-2013

Nie wiem czy było- międzynarodowy trailer "Wałęsa- Man of Hope". Soł Epik!

Czekam aż ktoś zrobi przeróbkę z motywem "Man of Steel" ;)

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 29-07-2013

Muzyka i montaż sprawiają, że film będzie epicki ;).

Czyżby walka z komuna przebiegnie ja "Pamięć Absolutna" :D (nie)?

RE: Zapowiedzi - PropJoe - 29-07-2013

"Spodziewałem się tego" LOL. To będzie komedia?
Ale ogólnie trailer nie aż taki tragiczny. Dosyć skutecznie maskuje to, że zapowiada się spory gniot. Może w Toronto się nabiorą.

RE: Zapowiedzi - military - 29-07-2013

Nie wiem, co lepsze: czy dialogi - poziom gimnazjum, czy muzyka z jakiegoś zbiorku royalty free.

RE: Zapowiedzi - desjudi - 29-07-2013

Agnieszka Holland nie ma nic wspólnego z filmem o Jaruzelskim.

http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,14353958,Holland_dementuje__Nie_nakreci_filmu_o_Jaruzelskim_.html#BoxSlotII3img

RE: Zapowiedzi - Mental - 29-07-2013

hahaha I CO TERAS? :) Dobrze, że powstrzymałem się od wyzwisk pod adresem pani Agnieszki - coś czułem przez skórę, że nie nakręci tego. Ale to tylko dlatego, że szykuje biografie Tuska! Potwierdzone info!

:) :)

RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 29-07-2013

Des, ciekawa informacja, ale potrzeba czasu, bo już niejednokrotnie ktoś coś dementował.

Ja zaś wysyłając paki na poczcie, zauważyłem nagłówek numeru Angory: scenariusz do filmu o Jaruzelskim napiszą Amerykanie.

RE: Zapowiedzi - shamar - 29-07-2013

(29-07-2013, 17:35)Mental napisał(a): Ale to tylko dlatego, że szykuje biografie Tuska! Potwierdzone info!

"Kiedy słońce było bogiem - Człowiek z Peru"?

RE: Zapowiedzi - Mefisto - 29-07-2013

(29-07-2013, 18:15)Tomkiewicz napisał(a): Ja zaś wysyłając paki na poczcie, zauważyłem nagłówek numeru Angory: scenariusz do filmu o Jaruzelskim napiszą Amerykanie.

Jesteś 60-letnią emerytką, która nie ma co robić z życiem?

RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 29-07-2013

Nieco minąłeś się z prawdą, bo jestem rasistowskim białasem w czarnej dupie, czyli w Polandii ;)

RE: Zapowiedzi - Ash - 30-07-2013

(29-07-2013, 17:35)Mental napisał(a): Ale to tylko dlatego, że szykuje biografie Tuska! Potwierdzone info!

:) :)

Jest już pierwsze foto z planu:

[Obrazek: news_mib306.jpg]

;)

RE: Zapowiedzi - Corn - 30-07-2013

Umarłem. Tusk, Obama i Gordon Brown :D

RE: Zapowiedzi - soldamn - 30-07-2013

Kolejny film o Powstaniu Warszawskim. Pomysł super, wykonanie też znakomite, oby tego fabularnie nie zjebali

RE: Zapowiedzi - shamar - 30-07-2013

Łał. Więcej takich filmów.

EDIT - hehe. W tym samym czasie. Zapewne po obejrzeniu Teleekspresa.

RE: Zapowiedzi - Mefisto - 30-07-2013

Świetne - na to bym do kina poszedł (o ile nie będzie trwać 35 minut i stanowić jedynie zlepku różnorakich ujęć bez ładu i składu)

RE: Zapowiedzi - shamar - 30-07-2013

Tam podają, że normalnej długości - 90 minut. |
Choć nie wiem jak to ma wyglądać fabularnie.

Cytat: "Powstanie Warszawskie" to pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu poprzez historię dwóch młodych reporterów, świadków powstańczych walk. Film wykorzystuje autentyczne kroniki filmowe z sierpnia 1944 roku. Posiłkując się nowoczesną technologią koloryzacji i rekonstrukcji materiałów audiowizualnych oraz zapraszając do współpracy grupę znamienitych twórców, jego autorzy zrealizowali projekt, który nie ma odpowiednika w skali światowej.

6 godzin oryginalnych kronik z Powstania Warszawskiego, 6 miesięcy pracy, zespół konsultantów ds. militariów, ubioru, architektury, również urbanistów, varsavianistów i historyków, 1000 godzin konsultacji kolorystycznych, 1200 ujęć, 1440 godzin koloryzacji i rekonstrukcji, 112.000 wybranych klatek, 648.000 minut rekonstrukcji, 22.971.520 megabajtów danych -- to tylko niektóre liczby pozwalające uświadomić sobie, choćby częściowo, ogromny nakład pracy i środków włożonych w realizację projektu „Powstanie Warszawskie". Efektem jest 90 minut odbudowanego, pokolorowanego, ściskającego za gardło filmu, który ukazuje Powstanie Warszawskie z niespotykanym dotąd realizmem."