Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - military - 23-08-2013

Skoro fobia to rodzaj choroby psychicznej, to piętnuje się ludzi chorych i ta reklama nic a nic nie zmieni. Współczujmy homofobom i miejmy dla nich więcej tolerancji.:)

RE: Zapowiedzi - Donia Agata - 23-08-2013

Każdy widzi i słyszy to chce.Owszem, ten filmik nie jest majstersztykiem czytelności, ale wyrażanie współczucia, ubolewanie, to nie jest piętnowanie ani obrzucanie łajnem.
Zgadzam się, należy współczuć homofobom, jak każda fobia i ta jest ograniczeniem. i działa na szkodę chorego.
Ta reklama to taka niespodzianka, na odwyrtkę - tym razem nie wciska nam się wprost zalet i zysku z kupienia obiektu reklamowanego, ale uświadamia się stratę jeśli go nie kupimy.

RE: Zapowiedzi - Crov - 23-08-2013

Jeżeli nie zaakceptujesz homoseksualizmu - oszalejesz, stracisz rodzinę i pracę, a do tego będziesz chciał bić i mordować. Proste i logiczne. Podoba mi się.

RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 23-08-2013

(23-08-2013, 21:22)Donia Agata napisał(a): Zgadzam się, należy współczuć homofobom, jak każda fobia i ta jest ograniczeniem. i działa na szkodę chorego.

Ojapierdolewtf?

O ile pamiętam w Polsce panuje wolność słowa i swojego światopoglądu. Nie każdy musi akceptować homoseksualizm i dawanie praw homoseksualistom. Nie każdemu muszą się podobać parady równości i nie każdemu musi się podobać pomysł adoptowania dzieci przez homoseksualne pary. To nie jest choroba, a ani tym bardziej fobia tylko coś co nazywa się posiadaniem własnego zdania. A takie teksty, że homofob jest chory psychicznie są dokładnie na tym samym poziomie co nazywanie homoseksualistów osobami chorymi. No, ale widzę, że tolerancja działa tylko w jedną stronę. Gratuluję.

[Obrazek: 84214_cropea01e514de246658124e661c7352319d.jpeg]

RE: Zapowiedzi - shamar - 23-08-2013

I to mnie przekonuje.

RE: Zapowiedzi - slepy51 - 24-08-2013

E, lipa, już myslałem, że jakiś w miarę do czegoś podobny survival nasi nakręcili :(

RE: Zapowiedzi - Szaman - 28-08-2013

Bardzo smutny zwiastun nowej komedii Machulskiego Ambassada. Więckiewicz jako Hitler, Nergal jako Ribbentrop, podróże w czasie i suchary
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-31624

RE: Zapowiedzi - Albertino - 28-08-2013

Bosze, te początkowe cgi pochodzi z jakiejś gry komputerowej mającej swoją premierę w okolicach 2004 roku, prawda? Prawda?

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 28-08-2013

Ołówek w dupę kota... ha ha ha :|

Ooo, Wałęsa to tak naprawdę Hitler przeniesiony z przeszłości!

RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 28-08-2013

Więckiewicz jakby się szanował i naprawdę prosperował do tytułu "najlepszego polskiego aktora poniżej pięćdziesiątego roku życia", mógłby łaskawie zacząć w końcu lepiej dobierać sobie role. Ja nie wiem, co ten człowiek ma w głowie. Niektórzy przy "W ciemności" widzieli go, jako aktora, którego można by eksportować do Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza, że zaraz Akademia znowu go zobaczy w "Wałęsie" (trochę nierealne marzenia), a ten jak gdyby nigdy nic w jednym roku przyjmuje role w filmie Wajdy, pewnie kolejnym zbierającym doskonałe recenzje filmie Smarzowskiego, by w końcu wszystko spieprzyć występem u Machulskiego, który przygotował kolejną bzdurną, żenująca komedię, wyglądającą na amatorski projekt. Zresztą nie pierwszy raz, bo w 2010 obok dobrej "Różyczki" zagrał w "Kołysance" postać kolejnego pajaca, tylko że wampira... oczywiście też u Machulskiego.

RE: Zapowiedzi - shamar - 28-08-2013

Ale żenada. Ten nadęty człowiek powinien już skończyć z filmami. Wielki tfurca...
(28-08-2013, 21:03)Persona non grata napisał(a): Więckiewicz jakby się szanował (...) Ja nie wiem, co ten człowiek ma w głowie.

Mnie rozbawił jak na czerwonym dywanie w Hollywoodzie mówił Roopert Fienkieficz. Normalnie, do tego momentu myślałem, że to poważny człowiek.

RE: Zapowiedzi - Crov - 29-08-2013

(28-08-2013, 22:48)shamar napisał(a): Mnie rozbawił jak na czerwonym dywanie w Hollywoodzie mówił Roopert Fienkieficz. Normalnie, do tego momentu myślałem, że to poważny człowiek.
Masz jakiś link do tego? Chcialbym to zobaczyć :)

A zwiastun tragedia. Pamietam jak pare miesiecy temu na fb UF wrzucilem klip z tego filmu, ktory byl mega tragiczny i niektorzy krytykowali moje niezadowolenie fragmentem, bo to przeciez nie jest chyba oficjalny klip i w ogole jeszcze w czasie tworzenia film!!! ...A tu kurcze pieczone to wyglada tak samo źle i niesmiesznie. :)

RE: Zapowiedzi - Corn - 29-08-2013

Miałem okazję poznać Więckiewicza i z nim pracować. To jeden z największych buców i bufonów w naszym Polskim światku artystycznym.

RE: Zapowiedzi - PropJoe - 29-08-2013

Wiem, że się powtarzam, ale nigdy nie pojmę, jakim cudem człowiek, który zrobił choćby Seksmisję i Vabanki może zrobić i bez zażenowania wypuścić coś takiego. Zawsze uważałem, że umiejętność krytycznego filtrowania własnych pomysłów i oceny pracy jest jedną z najważniejszych cech dobrego twórcy, ale to przechodzi ludzkie pojęcie. Machulski odpala taki zwiastun i płacze ze śmiechu? Więckiewicz jest dumny ze swojej roli? WTF?! Właśnie zacząłem bać się (wczesnej) starości. I dlaczego to wygląda tak amatorsko?

RE: Zapowiedzi - shamar - 29-08-2013

(29-08-2013, 00:33)Crov napisał(a): Masz jakiś link do tego? Chcialbym to zobaczyć :)

http://www.youtube.com/watch?v=8xLo3o4kkno&feature=youtu.be

(29-08-2013, 11:32)PropJoe napisał(a): Zawsze uważałem, że umiejętność krytycznego filtrowania własnych pomysłów i oceny pracy jest jedną z najważniejszych cech dobrego twórcy, ale to przechodzi ludzkie pojęcie.

Mnie się rzuciło jak zbył na premierze "Kołysanki" reporterów. Akurat to był chyba jakiś program satyryczny ale co z tego. Koleś zachował się jak "wielki twórca z kijem 4 literach": co wy mi tu pierd...cie, ja tu mam poważną premierę mojego zajebistego działa.

RE: Zapowiedzi - PropJoe - 29-08-2013

Mina Holland jest najlepszym podsumowaniem, ale pozwolę sobie a swoje:
hahahahahahahahahahah. Dziękuję.

PS. Zresztą mina samego gwiazdora też zajebista. Wygląda na to, że akurat odgrywał / ćwiczył kolejną znakomitą rolę.

RE: Zapowiedzi - Kaczor - 29-08-2013

(29-08-2013, 11:15)Corn napisał(a): To jeden z największych buców i bufonów w naszym Polskim światku artystycznym.
Czyli na Wałęsę się nadaje idealnie ;)

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 29-08-2013

To dlatego Wałęsa narzekał, że on w wykonaniu Więckiewicza to buc :).

BTW ten CGI początek rzeczywiście wygląda jak stara gra komputerowa.

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 11-09-2013

http://film.onet.pl/jack-strong-sensacja-w-najlepszym-hollywoodzkim-wydaniu/xb0ww

RE: Zapowiedzi - shamar - 11-09-2013

Tak samo jak Kloss miał być "wyjeb***w kosmos" filmem w stylu hollywoodzkim.
Nie wiem czy w innych krajach przy promocji, reklamie też tak epatują gigantyzmem. Bo to co się wyrabia w Polszy jest żałosne. Każdy film jest "naj" od dekady, w historii, hollywoodzki itp. a wychodzi jak zwykle prowincjonalne kupsko.