Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - Crov - 15-10-2013

"Wolna Polska, wolny rynek, wolna wola." -- PROPAGANDA!!!

Ej, to jest prawdziwy zwiastun? Bo aż do momentu, gdy podano datę premiery myślałem, ze to taki sam zwiastun jak ten o homofobii. :D

A film zemsty był - PRAWO OJCA Kondrata. :)

RE: Zapowiedzi - shamar - 15-10-2013

Widziałem dawno temu. Ale chyba nie był zbyt... dynamiczny ;)

RE: Zapowiedzi - Phil - 15-10-2013

A czemu "film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami" jest w cudzysłowie?

RE: Zapowiedzi - Crov - 15-10-2013

Bo to jebana ściema.

RE: Zapowiedzi - shamar - 16-10-2013

Bo to nie "Pokłosie"... hihi.
Taki żart, no.

RE: Zapowiedzi - MOLQ - 26-10-2013

bosh

RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 26-10-2013

Wczoraj w TV trafiłem na making of, w filmie są EFEKTY SPECJALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musiałowi usunęli nogę i rękę i wygląda to całkiem OK, także jakby co to możemy być dumni, że mamy "Efekty w niczym nieustępujące tym hollywoodzkim, jak np. w filmie Forrest Gump z 1994 roku".

RE: Zapowiedzi - military - 26-10-2013

Przez chwilę myślałem że to zdubbingowany zwiastun Kapitana Ameryki.:)

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 26-10-2013

Początek z muzyczką rodem z horroru trochę zły. Trailer jakiś żenujący nie jest. Nie licząc horrorowego początku domyśliłem się jaka będzie fabuła i gatunek filmowy. Efekty ucięcia nogi o dziwo bardzo dobre. Niestety, fabuła sprawia wrażenie trochę sucharowej, ale mogę się mylić.

RE: Zapowiedzi - shamar - 26-10-2013

Usunęli mu nogę? Jak? Pomalowali na zielono?

Zawsze mnie zastanawiało. Jak oni to robią.

RE: Zapowiedzi - Phil - 26-10-2013

[Obrazek: spiderman-greenhand.jpg]

Shamar odkrywa kino :).

RE: Zapowiedzi - Crov - 26-10-2013

(26-10-2013, 19:39)shamar napisał(a): Usunęli mu nogę? Jak? Pomalowali na zielono?

Zawsze mnie zastanawiało. Jak oni to robią.
Nie, upierdolili siekierą.

RE: Zapowiedzi - simek - 26-10-2013

Albo znaleźli kogoś, komu któreś kończyny brak. Do Ogniem i Mieczem z tego co pamiętam szukali takich statystów(chyba, że ta fota z takim ogłoszeniem to był fake).

RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 26-10-2013

Musiał na planie musiał (see what I did here?) nosić niebieskie pończochy.

RE: Zapowiedzi - shamar - 26-10-2013

Macie "śmichy, chichy" ynteligenty...

...ale ja nie dopytywałem o pomalowanego kulasa, tylko o to, jak na ekranie jest to niewidoczne.
A konkretniej jak jest wtapiane tło, w miejsce gdzie jest "zielona/niebieska" noga.
Bo rozumiem zastępowanie znaczników na ciele aktora / na ścianie (bo tam jest dodawane coś w "to" miejsce) ale już wklejanie "zastawianego, brakującego tła" (w miejsce zielonej nogi) to musi być bardziej skomplikowana rzecz.

Kapiszci?

RE: Zapowiedzi - Albertino - 27-10-2013

Shamar, ty nie oglądasz making ofów? :)

RE: Zapowiedzi - shamar - 27-10-2013

Oglądam ale nigdy nie trafiłem, właśnie, na ten element.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że taka cała scena musi być kręcona na "boxie". No ale nie jest - jak pokazuje powyższy obrazek ze Spider-mana.

RE: Zapowiedzi - Khet - 27-10-2013

(27-10-2013, 13:43)shamar napisał(a): Oglądam ale nigdy nie trafiłem, właśnie, na ten element.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że taka cała scena musi być kręcona na "boxie". No ale nie jest - jak pokazuje powyższy obrazek ze Spider-mana.

http://film.org.pl/fx/gumpe.html

Skoro w 94 takie ingerencje w obraz nie stanowiły problemu, to teraz tym bardziej nie stanowią.

RE: Zapowiedzi - shamar - 27-10-2013

THX. Nawet danwno temu czytałem tą analizę.

Czyli mozolny retusz, kadr po kadrze. A nie proste wstawienie tła na "green box".

RE: Zapowiedzi - Corn - 03-11-2013

Polska szkoła montażu, chaos i urywanie piosenek. Nawet byłem zainteresowany tym tytułem, bo mam słabość do filmów dziejących się w latach 60/70, ale teraz to sobie odpuszczę.