Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - srebrnik - 09-03-2016

(09-03-2016, 22:43)Snappik napisał(a): Widziałem to dzisiaj w kinie. 

Przed czym to dają? Historia Roja?

RE: Zapowiedzi - Snappik - 09-03-2016

Przed Londynem w ogniu :)

RE: Zapowiedzi - srebrnik - 10-03-2016

U mnie nie było :(

No ale pasuje, bo oba filmy o zamachach na głowy państw

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 27-04-2016

Robią u mnie serial sensacyjny:

Czemu ziomuś brzmi jak do dubbingu kreskówki? Czemu przypomina to prędzej skecz zrobiony przez jakiegoś jutubera? Czemu obraz kamery taki tani? Czemu sceny walki są kręcone z reki, a lepsze były w "Wściekłych Pięściach Węża"? 

A kij z tym. Pewnie dam wyższe noty niż na to zasługuje i chyba wybiorę się na casting. Biednej sensacji z VHSu nigdy nie zaszkodzi :). 

A tu teledysk:

RE: Zapowiedzi - shamar - 01-05-2016

Ponoć kolejny "polski" film o złych antysemitach Polakach i dobrych Niemcach...

http://wpolityce.pl/kultura/291287-letnie-przesilenie-poprawnosc-polityczna-w-wojennym-kinie-recenzja

RE: Zapowiedzi - Kluski - 01-05-2016

(01-05-2016, 14:45)shamar napisał(a): Ponoć kolejny "polski" film o złych antysemitach Polakach i dobrych Niemcach...

http://wpolityce.pl/kultura/291287-letnie-przesilenie-poprawnosc-polityczna-w-wojennym-kinie-recenzja

W realnym życiu to by było tak: załóżmy, że jakiś ciul cię regularnie obmawia, oczernia i fałszywie stawia w złym świetle. Najpierw mu grzecznie perswadujesz, żeby zamknął ryjówkę, bo jak nie, to zrobisz mu ręczny retusz twarzy, a ten dalej swoje... no to w końcu bierzesz takiego delikwenta na stronę i ładujesz kilka prawych na otrzeźwienie. Natomiast w przestrzeni publicznej tym skoorbielom wszystko uchodzi na sucho, ba! Jak tylko zająkniesz się, że te proporcje w prezentowaniu faktów są zarąbiście przegięte w jedną stronę, służącą interesom jeden grupy, to z automatu dostajesz bana i łatkę oszołoma.

No, ale przynajmniej na film.org.pl będzie znowu kontemplacja i żadnych alarmujących artykułów o katolibańczym zamachu na kulturę wysoką.

RE: Zapowiedzi - Crov - 01-05-2016

(27-04-2016, 21:50)OGPUEE napisał(a): Robią u mnie serial sensacyjny:

Czemu ziomuś brzmi jak do dubbingu kreskówki? Czemu przypomina to prędzej skecz zrobiony przez jakiegoś jutubera? Czemu obraz kamery taki tani? Czemu sceny walki są kręcone z reki, a lepsze były w "Wściekłych Pięściach Węża"? 

A kij z tym. Pewnie dam wyższe noty niż na to zasługuje i chyba wybiorę się na casting. Biednej sensacji z VHSu nigdy nie zaszkodzi :). 

A tu teledysk:
No wyglada dość amatorsko, ale calkiem urocze. ;) Chetnie zobacze jak wyjdzie - z ciekawosci. Przez wiekszosc czasu wyglada troche jak jakis film zrobiony przez RLM - zwlaszcza glowny bohater z pucułowatą twarzą, awiatorami i super-poważną miną wygląda dość komicznie. Ale już na przykład brodaty motocyklista wyglada dobrze. Inspiracje "Drive" słodkie, zwłaszcza paintowe-neonowe napisy. Czuje w tym serduszko, wiec propsuje, choc nie sadze, ze wyjdzie z tego cos dobrego :)

No i w sumie spoko, ze to część Marvel Cinematic Universe - dobrze, ze Kingpin sie nie marnuje :P

RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 01-05-2016

Polscy filmowcy odkryli hasztagi, strach się bać!

#RakUszu

RE: Zapowiedzi - Corn - 01-05-2016

Niezmiennie bawi mnie dialog

- Gdybyś nie był tym kim jesteś, to kim byś był?
- Nie wiem... nikim...

:D

No i piosenka Perfectu, będąca o Wałęsie, opozycji i cenzurze w PRLu wykorzystana w tak bezmyślnie komiczny sposób.
HasztagCzekam.

RE: Zapowiedzi - Pitero - 01-05-2016

Nie lubię Perfectu, ale w tym wykonaniu ta piosenka naprawdę mi się podoba. Wersja "Warszawy" też wpadająca w ucho. I fajnie tańczą. No i Kinga Preis jest. Może być dobre na sobotni wypad do kina z dziewczyną.

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 04-07-2016

Niejaka Karolina Pietrawska planuje zrobić biopic o Violletcie Villas:
http://film.onet.pl/wiadomosci/karolina-bielawska-nakreci-film-o-violetcie-villas/stbm61

RE: Zapowiedzi - Mental - 04-07-2016

Cytat:Karolina Pietrawska planuje zrobić biopic o Violletcie Villas:

News roku! :)

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 04-07-2016

Nic z tego Mental. Autorka zamierza skupić się na początkach kariery Villasowej, a nie na końcu nawiedzonego trupa w pijackiej melinie :).

RE: Zapowiedzi - aloha - 05-07-2016

(01-05-2016, 18:01)Mierzwiak napisał(a): Polscy filmowcy odkryli hasztagi, strach się bać!

#RakUszu

To mnie na tyle przeraziło, ze nie odważyłam się wydać na to pieniędzy. :P Z polkich cudów na razie tylko na Wołyń czekam (no i smoleńsk XD)

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 10-07-2016

Co oni z tym Szczecinem ostatnio?

Tu komedia romantyczna:

A tu thriller:

RE: Zapowiedzi - Crov - 10-07-2016

No co? Fajnie, ze jakies to kino niezalezne/offowe sobie gdzies zyje. Ten pierwszy zwiastun to masakra, full amatorka, ale w drugim juz widac, ze ktos ma wiecej ambicji. I fajnie. W zyciu nie obejrze raczej, ale fajnie.

Niestety, aktorstwo jak u Vegi:

RE: Zapowiedzi - aloha - 11-07-2016

(10-07-2016, 13:14)Crov napisał(a): Niestety, aktorstwo jak u Vegi:

Co z aktorstwem u Vegi? Służby specjalne świetni aktorzy  

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 21-07-2016

Ma powstać film o Annie Przybylskiej.
Czy laska czym zasłynęła lub zachwyciła, by poświęcić jej biopic? Oprócz śmierci (niech zgadnę, jej losy oglądała cała Polska, choć ja bylem tego nieświadom)? 

RE: Zapowiedzi - RysuMack - 21-07-2016

Nie bardzo, ale skoro nie będę tego oglądał, to nic mi to nie przeszkadza, choć w sumie, nie wiem o czym taki film miał być.

RE: Zapowiedzi - simek - 21-07-2016

(21-07-2016, 20:28)OGPUEE napisał(a): Czy laska czym zasłynęła lub zachwyciła, by poświęcić jej biopic?
Ja pamiętam jej całkiem przyjemna sesje w Playboyu, czy tam CKMie ;)