Forum KMF Film.org.pl
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (http://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (http://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (http://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)

RE: Zapowiedzi - Mefisto - 27-07-2016

ja pierdole

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 28-07-2016

Kraus, Burger? OK, to wystarczy.

Młody Stuhr jako twardy glina?
[Obrazek: VHFVT.gif]

I ten dubbing :).

RE: Zapowiedzi - srebrnik - 05-08-2016

Ten zwiastun ostatnio często widzę w kinie. Aż chciałem właśnie wkleić, ale widzę czujność. Dźwięk w tym czymś niszczy galaktykę. Skrajny asynchron a do tego na planie chyba nie było w ogóle mikrofonów. Słychać, że absolutnie wszystko dołożono później. No ale rekordem jest ten typ co gra chyba księdza. Maniera z dubbingowanie Baldur's Gate x 100. No cudo :D

RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 18-08-2016

RE: Zapowiedzi - shamar - 18-08-2016

To by było ciekawsze->

"Podczas I wojny światowej w randze podporucznika służył w twierdzy Osowiec, a następnie walczył na Białorusi, gdzie w maju 1915 został ciężko ranny (stracił rękę i nogę oraz wzrok w jednym oku). Za zasługi na polu walki otrzymał Order Świętego Jerzego."

(27-07-2016, 22:45)Mefisto napisał(a): ja pierdole

Niech zgadnę (nim obejrzę)... Ekranizacja powieści jakiegoś uznanego pisarza kryminałów, co go elity w Warszawie czytują?

RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 18-08-2016

(18-08-2016, 12:22)shamar napisał(a): Niech zgadnę (nim obejrzę)... Ekranizacja powieści jakiegoś  uznanego pisarza kryminałów, co go elity w Warszawie czytują?

Ekranizacja to fakt, a czy elity go czytują to nie wiem, choć ja jako przedstawiciel upper-lower-middle elite class z Warszawy go nie czytałem.
Sam film jest natomiast brutalnie, realistycznym kryminałem politycznym produkcji czechosłowackiej.
Jeśli połączenie słów "brutalny", "realistyczny", "czechosłowacki" nie jest w stanie zapędzić ludzi do kin, to naprawdę nie wiem jakie połączenie terminów może tego dokonać?

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 18-08-2016

Będą gonić uczniów liceów plastycznych :P.

A zdjęcia raczej będą ładne. Przynajmniej to.

A tutaj polski horrorokryminał:

RE: Zapowiedzi - MichalWolomin - 21-08-2016

Zapowiedź obiecująca. Co z tego wyjdzie okaże się 16 września ale polskie horrory zwykle nie zbyt dobrze wychodziły.

RE: Zapowiedzi - cw911 - 21-08-2016

(21-08-2016, 14:42)MichalWolomin napisał(a): Zapowiedź obiecująca. Co z tego wyjdzie okaże się 16 września ale polskie horrory zwykle nie zbyt dobrze wychodziły.

To nawet na podstawie książki. Topa powraca po jakimś pół roku przerwy w kinach - pamiętacie zeszły rok? Był w każdym polskim filmie prawie. Ale słabo to reklamują, więc trochę sie obawiam czy to wypali...

RE: Zapowiedzi - Crov - 13-09-2016

Raperzy robia niezalezne kino - bedzie Kaen, bedzie Sobota. Wyglada jak jakis film niezalezny. Nic wiecej sie nie da powiedziec, bo tylko tizery sa, a filmu nawet jeszcze nie kreca.

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 20-09-2016

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 22-09-2016

Wilq startuje w Polsacie: 
https://anipulp.wordpress.com/2016/09/22/wilq-superbohater-oficjalnie-jako-serial-animowany/

RE: Zapowiedzi - Jacob303 - 26-09-2016

W sieci troszkę powoli słychać o produkcji OBCEGO 5 - nie mogę się doczekać :) tylko, że podobno trzeba bedzie poczekac...

RE: Zapowiedzi - Crov - 26-09-2016

Obcy to moj ulubiony polski film.

RE: Zapowiedzi - Corn - 26-09-2016

Wolę jednak książkę Jurgielewiczowej...

RE: Zapowiedzi - Crov - 17-10-2016

Jezeli ktos sledzi projetk Diversion End to wyglada on obecnie tak:

RE: Zapowiedzi - Corn - 17-10-2016

Całkiem znośnie jak na amatorów...

RE: Zapowiedzi - Crov - 17-10-2016

Oni nie są amatorami. Tym bardziej, że teraz stoi za nimi jakis producent francuski bodajże; ale to nigdy nie byl amatorski projekt, o ile wiem (Kube zapytaj ;)).

WYGLĄDA to profesjonalnie, ale mięcha w tym zwiastunie nie czuje. Wygląda jak zwiastun europejskiego filmu. Są jakies kolorki, jest ladnie, ale nie wiadomo, o co cho, wiec jest potencjal na ojropejskie kino głembokje w wersji słabej.

RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 18-10-2016

To... wygląda... naprawdę dobrze... 

Serio, nie widzę w tym nic do wstydu (jak przy poprzednich filmach polskich dla dzieci) i może zabiorę się do kina. 

RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 30-11-2016

Nie najgorzej to wygląda, chociaż boję się, ze pójdę za bardzo w efekciarstwo. Więckiewicz i Gajos pierwszy raz razem na ekranie.