Ankieta: na jakim my świecie żyjemy?
na naszym
na obcym
na naszym pełnym obcych
to my żyjemy?
pączek
[Wyniki ankiety]

Żenada miesiąca, czyli na jakim my świecie żyjemy
A potem będzie płacz, że za długo jedzie karetka...

https://www.haloursynow.pl/artykuly/na-ursynowie-zabraknie-pogotowia-ratownicy-traca-baze-przy-jastrzebowskiego,13257.htm

Odpowiedz
polski joker ma na razie 8 lat i chodzi do szkoły podstawowej w sieradzu
https://lodz.onet.pl/uwaga-tvn-nauczycielowi-dal-w-twarz-rzucal-lawkami-i-krzeslami-problem-z-agresywnym/5m4m7lk
tak że o.

Odpowiedz
"Szkoła zaproponowała rodzicom, którzy zostawili dzieci w domu, indywidualny tok nauczania."

Państwo z tektury w pełnej krasie :D

Miałem podobną sytuację w szkole syna. Też był taki typek, choć nie rzucał ławkami. Powiedziałem że ma zgłaszać wszystko nauczycielom co oczywiście nic nie zmieniło, więc dałem mu błogosławieństwo, żeby następnym razem mu po prostu przypierdolił. O dziwo pomogło :)
Skończyło się na tym, że mieliśmy w domu wizytę kuratora sądowego, który na szczęście okazał się normalnym człowiekiem i po wysłuchaniu jak to wszystko wyglądało oddalił się w nieznanym kierunku.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Znowu Polsatowi obrywa się za "rasizm":
https://www.rmf.fm/magazyn/news,26632,twoja-twarz-brzmi-znajomo-12-ewelina-lisowska-zastraszana-groza-jej-gwaltem-i-smiercia.html

Wolę nie myśleć, co będzie, gdy amerykańskie dzbany dowiedzą się, że przez lata w polskim dubbingu POC dubbingowali biali, a podczas okresu bożonarodzeniowego rolę czarnego króla odgrywał wypastowany białas :P.

Odpowiedz
Niech się wreszcie zdecydują. Jak nie oskarżanie o whitewashing to teraz rasim, bo Lisowska... upodobniła się kolorem skóry do prawdziwego piosenkarza.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ci ludzie sie nigdy nie zdecyduja. Wieczna rewolucja musi trwac.

Odpowiedz
Cytat:Trzeba zakończyć jej karierę najszybciej, jak to możliwe

To ja w takim razie odpowiem, że trzeba tego typu hejterów wysłać do pokojów bez klamek najszybciej, jak to możliwe.

Dobrze, że nikt za ocenaem nie widział chociażby jak lata temu Skrzynecka w tym samym show naśladowała Louisa Armstronga. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić ile debile wtedy naprodukowałyby piany z ust...
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Uwaga, wysokie stężenie cringe'u:

Odpowiedz
(09-11-2019, 13:30)nawrocki napisał(a): Uwaga, wysokie stężenie cringe'u:

Odpowiedz

Odpowiedz
Refren nawinięty lepiej niż w niejednym "profesjonalnym" polskim kawałku :) Dla mnie nic żenującego.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Nie slucham takiej muzyki, ale to jest swietne. Brawa dla kolegow:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Wygląda to jak celowa parodia tych wszystkich raperskich kawałków o sebach, którzy narzekają na biedę w blokowisku i wredne psiarskie przeszkadzające w skrajaniu jakiegoś lamusa.

Ale sam kawałek nawet spox i zrobiono na szczytny cel.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon