21 / 22 Jump Street
(14-07-2015, 00:49)wrazart napisał(a): Chodziłem do kina na ten film rok temu, i szczerze mówiąc, miałem niedobre wrażenia po seansie. Pierwsza część jeszcze była w porządku, aczkolwiek już wcześniej podobne filmy widzieliśmy, na przykład, Hot Fuzz, The Other Guys, The Heat, Cop Out, Bad Boys, Rush Hour, National Security i inne. Ponadto poczucie humora amerykańskie, "popcornowe", głupie. Nawet od takich żartów nie chciało się śmiać. No cóż, widzę, że czeka nas 2. część.

Chodziłeś? Czyli kilka razy? Czy na jeden seans na raty z przerwami na siusiu w domu?

I czeka nas 2. część? Przecież to jest druga część!

Odpowiedz
(14-07-2015, 09:41)nawrocki napisał(a): No widzieliśmy podobne, ale co z tego, skoro 21JS jest lepsze od większości z nich?

Nie mówię, że pierwsza część jest gorsza. Pisałem o 22JS. Mi się nie spodobała.

Odpowiedz
(14-07-2015, 09:54)Juby napisał(a):
(14-07-2015, 00:49)wrazart napisał(a): Chodziłem do kina na ten film rok temu, i szczerze mówiąc, miałem niedobre wrażenia po seansie. Pierwsza część jeszcze była w porządku, aczkolwiek już wcześniej podobne filmy widzieliśmy, na przykład, Hot Fuzz, The Other Guys,  The Heat, Cop Out, Bad Boys, Rush Hour, National Security i inne. Ponadto poczucie humora amerykańskie, "popcornowe", głupie. Nawet od takich żartów nie chciało się śmiać. No cóż, widzę, że czeka nas 2. część.

Chodziłeś? Czyli kilka razy? Czy na jeden seans na raty z przerwami na siusiu w domu?

I czeka nas 2. część? Przecież to jest druga część!

"Chodziłeś? Czyli kilka razy? Czy na jeden seans na raty z przerwami na siusiu w dom"

Co to ma znaczyć? Nie rozumiem, czy to żart, czy to próba obrazy - jeden seans na raty z przerwami na siusiu w dom?

Z częścią, to przepraszam, pomyliłem się (literówka), chciałem napisać 3. część.

Co jest nie w porządku z moimi postami? Jeśli chodzi o język, to napisałem w profilu użytkownika, że nie jestem polakiem. Nie wiem, dlaczego wobec nowych na forum takie zachowanie.

Odpowiedz
No, Juby, nie zesraj się :)

A nowy kolega niech lepiej szybko doceni serię Jump Street...:)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
http://movieweb.com/mib-23-men-in-black-jump-street-crossover-title/ Kolejne filmowe uniwersum ? :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Mnie nawet się podoba taka opcja. Mógłby z tego wyjść zabawny i popieprzony film. Nie wiem jednak jak tam pogodzić kategorie wiekowe. MiB jest mocno osadzone w pg13 a JS bez R sobie nie wyobrażam.

Doczytałem, że to będzie bez Lorda i Millera a ze strony MiB nie wezmą udziału Smith i Jones. W takim razie entuzjazm leci w dół totalnie
.

Odpowiedz
Brawo Sony, zróbcie crossover swoich dwóch ostatnich marek, które jako tako się sprzedają, ale pozbawcie ich najważniejszych osób, dzięki którym te marki mają w ogóle miejsce bytu. Tak, urżnijcie je obie naraz :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
To jeszcze niech Jonah i Channing odmówią. Sony notuje porażkę za porażką i nic się nie nauczyli.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Podpisuję się pod opiniami, że sympatyczny ale nic specjalnego.
Taki na 6/10. Może 6+/10
Ale ja ogólnie nie oglądam komedii więc nie wiem, czy to jest lepsze od współczesnej większości.

(16-12-2013, 21:23)Crov napisał(a): JEST DO TAKICH RZECZY ODPOWIEDNI TEMAT!!!
http://forum.film.org.pl/Thread-22-Jump-Street

Po wała zakładać nowy temat do drugiej części kiedy pierwsza ma CAŁE 3 strony?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Do pierwszej części - wtórne, wszystkiego więcej (momentami za dużo), (czasem) zbyt durne.
Ale wiedziałem czego się już spodziewać, jakich klimatów i... podobało mi się bardziej.
Mimo tego, że przesadzili w kilku miejscach ta część jest lepsza.

7/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
BTW ten crossover MIB i Jump Steet poszedł się już walić :P Przynajmniej wg Jonaha Hilla.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
I bardzo dobrze.

Odpowiedz
No to czekam na 23 JS :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Które pewnie też nie powstanie, a jeżeli już, to nieprędko. :( No chyba że zatrudnią do reżyserii kogoś innego, niż Lord i Miller, ale podejrzewam, że wtedy to już nie byłoby to samo.

Odpowiedz
Dałem jeszcze jedną szansę 21JS i nie tylko obejrzałem w całości, ale spodobało mi się. Tatum (który ewidentnie powinien grać tylko i wyłącznie w filmach typu Kingsman czy JS właśnie) i Hill tworzą fajny duet, jest lekko i zabawnie, chociaż bez szału. 6/10

22 Jump Street z kolei podobało mi się bardziej i tutaj solidne 7/10. Meta żarty z bycia wtórnym sequelem świetnie się sprawdzają, bo z jednej strony rzeczywiście jest to powtórka z rozrywki, ale z drugiej strony jest tu sporo nowego. Jest więcej (udanych) żartów, świetny twist z ojcem dziewczyny Hilla i lepszy finał, o napisach końcowych nie wspominając.

Rozbawił mnie Patton Oswalt mówiący że uniwersytet to miejsce do wyrażania opinii i dyskusji. Szybko się ten film zdezaktualizował :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości