A View to a Kill 2011/2012
Oczy szeroko zamknięte
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Oczy szeroko zamkniete

Odpowiedz
I to była ostatnia dupa w tym konkursie. 4 dla Ciuńka.

[Obrazek: avtak-kadr79.jpg]

next 20:48

Odpowiedz
internet mi coś dzisiaj szwankuje, a myślałem, że powalcze o zaszczytne 4 miejsce ;)

Odpowiedz
Runda 80

Kategoria: postać

[Obrazek: avtak80.jpg]

Odpowiedz
11...
"I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people." - Daniel Plainview

Odpowiedz
7,,,,

Odpowiedz
no to 11

kto najszybszy?

Odpowiedz
Quorra

Odpowiedz
I to jest koniec Avtaka, Ciuniek zdobywa 5 punktów.

[Obrazek: avtak-kadr80.jpg]

[obrazek się nie wyświetla? coś mi się zrypało, nie szkodzi, wszyscy wiemy, jak wygląda Quorra na kanapie]

Odpowiedz
thank god!
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Quorra

Odpowiedz
Koledzy i koleżanki, konkurs zakończony. Był to mój trzeci Avtak (stąd ta wielka czerwona trójka w logo), piąty na tym forum, a dziesiąty wśród uczestników forum Ofilmie i KMF.
Z pewnością nie był to jakiś wybitnie udany Avtak, głównie ze względu na jednego, dwóch graczy dominujących, jak i z powodu generalnie słabej frekwencji. Często było tak, że grało zaledwie trzech graczy, a ja się zastanawiałem, dla kogo właściwie robię całą tę imprezę. Może po prostu Avtak się nam wszystkim już przejadł?
Tak czy owak, gratuluję Ciuńkowi który znowu wygrał w cuglach, a także Mefistowi ? gdyby nie jego częste początkowe absencje, być może to on miałby wreszcie na koncie swój pierwszy avtakowy złoty medal. No i pozostali gracze ? byliście dzielni i wspaniali, zwłaszcza że graliście dość regularnie. Dziękuję wszystkim za udział.
Ja już mam na długi czas dość organizowania Avtaka, między innymi dlatego, że wyprztykałem się ze wszystkich co ciekawszych kadrów, jakie miałem w kolekcji. Następny konkurs pewnie kiedyś zrobi Mefisto ? a może Ciuniek? Albertino? :) Zajrzyjcie czasem do archiwum gier, pooglądajcie kadry, popodziwiajcie goliznę, powspominajcie grę ? oraz mnie. Bywajcie. ;)

Odpowiedz
No i co? Miło było, ale się skończyło. Dzięki organizatorowi za organizację, uczestnikom za uczestniczenie i Mefistowi za bluzganie na gg za każdym razem, kiedy rosło mu ciśnienie. Teraz spokojnie mogę już zająć się innymi rzeczami, na przykład nauką na jutrzejszy egzamin, który pisze o ósmej rano. ;)

Odpowiedz
Troszkę późno dowiedziałem się o tym że avtak to taka fajna zabawa :( Przeglądałem temat i wiem że mogłem uciułać trochę punktów:)

Ciuniek gratki :) muszę potrenować mistrza klawiatury bo dzić sekundy mnie zjadły:/

Odpowiedz
chcecie nowy?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja bym tam mógł coś popróbować potrafiać, tylko mi nigdy nie wychodzi, ale jestem za.

Odpowiedz
Chcemy!:)

Odpowiedz
A rób. Może tez znow zagram.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jestem za :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon