A View to a Kill 2011/2012
KONKURS ZAKOŃCZONY ? klasyfikacja po 80 kolejkach:

Ciuniek ........ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ? 104
Mefisto .............. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ? 85
patyczak ........... IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ? 32
Donia Agata ....... IIIIIIIIIIIIIIIIIII ? 19
Albertino ............ IIIIIIIIIIIIIIIIII ? 18
nawrocki ........... IIIIIIIIIIIIII ? 14
Boudziou ........... IIIIIIII ? 8
Rinzler ................ IIIIIII ? 7
Craven .............. IIIII ? 5
SonnyCrockett ... IIIII ? 5
Huntersky .......... III ? 3
Berus ................. I ? 1
Pitero ................ I ? 1

Pozostali gracze (osoby, które choć raz podały numer kratki lub odpowiedź): Rambolina, Phlogiston2, Motoduf, Sancho, Perfik

ARCHIWUM

Oto archiwum Avtaków, które przeprowadziłem ja i Solo (te Mefistowe szukajcie w jego tematach), jak również Negrinowego konkursu Pchaj Się Na Afisz (PSINA):

mój Avtak 1
mój Avtak 2

Solo's AVTAK 1
Solo's AVTAK 2
Solo's AVTAK 3
Solo's AVTAK 4
Solo's AVTAK 5

Pchaj Się Na Afisz (PSINA)

[Obrazek: avtak3.png?dateline=1324327825]

Tu znajduje się zegar, według którego punktualnie o 20:40 będzie się rozpoczynać gra:
http://linker2.w.interia.pl/pliki/zegar.htm

Zasady gry:

Na początek kilka kwestii.

Jak widać, szału na Avtaka nie ma, ale cóż, jutro rozpoczniemy grę i zobaczymy, jak się sprawy potoczą. Dodam przy okazji, że grę w tym terminie (pod koniec roku) zapowiedziałem już w czerwcu ? a zatem oto jesteśmy. Ponadto mam nadzieję, że nie krzyżuję planów ewentualnym chętnym do zorganizowania MasterKadra, ale to konkurs prowadzony według zupełnie innych reguł, więc oba mogą funkcjonować równocześnie (do czego zachęcam, w końcu każdy quiz ma swoich amatorów).

Pierwotnie planowałem zorganizować konkurs wcale nie tutaj, lecz na forum Ofilmie. Dlaczego? A dlatego, żeby mógł też zagrać Solo, legenda Avtaka. Średnio wyobrażam sobie tę grę bez niego, ale fakty są nieubłagane ? on nie może grać tutaj, natomiast forum Ofilmie najnormalniej w świecie przestało istnieć. Nic na to wszystko nie poradzę.

Skoro o problemach technicznych mowa. Pamiętamy gigantyczne kłopoty podczas poprzedniego Avtaka tutaj ? posty, które niby się pojawiały, ale wcale się nie wyświetlały. Teraz zapewne będzie tak samo, ale na to też nikt nic nie poradzi (skoro dotąd się nie udało), więc trzeba będzie po prostu wziąć się w garść i przebrnąć przez to. Zobaczymy, jak nam będzie szło.

Teraz o samej grze. Nie będzie żadnych kategorii specjalnych, tak jak u Sola w zeszłym roku. To nie były złe rzeczy, ale mnie się nie chce czegoś takiego robić. Poza tym będzie niewiele kadrów z kategorii "twórca" (za którą nie przepadam także jako gracz). W zasadzie większość znaczniejszych nazwisk zużyli już Solo i Mefisto. Będzie z kolei pięć kadrów w kategorii "wytwórnia filmowa". Oraz sporo golizny. :)

W kategorii "postać filmowa" zawsze należy podać, tak jak u aktorów i twórców, imię i nazwisko. Chyba że postać ewidentnie posługuje się pseudonimem albo czymś innym, albo chyba że ja powiem, jakiej odpowiedzi oczekuję (ewentualnie po prostu hasłem będzie słowo free).

Gra będzie zaczynać się o godzinie 20:40. Tradycyjnie za każdym razem będą się odbywać dwie rundy, ale... jutro wyjątkowo będą to rundy cztery. Na rozruch i na zachętę. Potem już aż do końca bezwzględnie po dwa obrazki (a nie co parę dni trzy, jak to było ostatnio u Mefista).

Zapraszam zatem na jutrzejszy wieczór.

Odpowiedz
O super:)

Odpowiedz
Świetnie, będę na pewno :)
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
O nie, znowu będę przywiązany do komputera co wieczór ;).
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie mam absolutnej ochoty na tą grę akurat teraz, ale przez szacunek dla Ciebie postaram się wziąć udział :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
będę, chyba :P

Odpowiedz
Dziwacznie to brzmi, ale jak będę w domu i trafię w godzinę to chętnie oblukam.

Odpowiedz
Ciuniek napisał(a):O nie, znowu będę przywiązany do komputera co wieczór ;).

Taaa... avtakoholizm to plaga XXI wieku.

Mefisto napisał(a):przez szacunek dla Ciebie postaram się wziąć udział :)

Z tego samego powodu zagrałem u ciebie ostatnio. :)

Odpowiedz
Tu znajduje się zegar, według którego punktualnie o 20:40 będzie się rozpoczynać gra:
http://linker2.w.interia.pl/pliki/zegar.htm

A zatem oto pierwszy Zabójczy Widok:

Kategoria: film

[Obrazek: avtak01.jpg]

Nikt nie da numeru? Nikt nie gra?

Odpowiedz
E, 7?

Odpowiedz
no to 7

Odpowiedz
contagion

Odpowiedz