Akinator, znawca popkultury :]
He dobry jest zgadł Predatora, ale nie zgadł tego co go zgładził czyli Dutcha. Pomęczę go jeszcze troszkę. 8)
Edit: cholera zgadł Jokera 8)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tonego Montany nie zgadł.
EDIT: Sk*rwysyn!!!! Zgadł Hitmana!!! (na pytanie czy jest "assasin" już wiedziałem, że zgadnie :))
EDIT2: Na pytaniu "Does your characters name apears in the name of movie" myślałem, że zgadnie Jaya. Ale nie - Edzio Nożycoręki.
EDIT3: Nie zgadł Freda Corleone. Zadawał beznadziejne pytania na które odpowiadałem ciągle "No".
EDIT4: Rozłożyłem go na Leatherface. Powinien jeszce troche popytać zanim odpowie.

Odpowiedz
Zwykły, bardzo prosty system ekspercki jaki studenci informatyki robią (często bardziej rozbudowane niż ten) na pierwszym, może drugim roku studiów w ramach zaliczenia przedmiotu Sztuczna inteligencja... ;-) O wiele bardziej rozbudowane są systemy eksperckie wspomagające analizowanie notowań giełdowych czy też identyfikacji struktur molekularnych, itp...

Niezgadywanie osób oznacza 2 rzeczy, albo nie ma takiej osoby w bazie wiedzy eksperckiej, albo ilość pytań jest zbyt mała aby przetworzyć całe wnioskowanie, więc na koniec pozostaje jakiś podzbiór wynikowy i zapewne albo metodą losową albo metodą największej ilości odwołań jest wyłaniany wynik...

Sam coś podobnego robiłem, ale do wykrywania chorób na pierwszym roku... System zadawał pytania odnośnie symptomów a następnie wnioskował rodzaj ewentualnej choroby i dalsze zalecane postępowanie... ;-)

Odpowiedz
piXi napisał(a):Zwykły, bardzo prosty system ekspercki jaki studenci informatyki robią (często bardziej rozbudowane niż ten) na pierwszym, może drugim roku studiów w ramach zaliczenia przedmiotu Sztuczna inteligencja... ;-)
Czy wiesz, ilu osobom zdruzgotałeś światopogląd?! Cieszysz się?
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Nosz kurde to już wkurzające. Wszystko dobrze dopóki nie wyskoczy reklama jakiejś gry Trickster i wszystko się tnie

Odpowiedz
Cienki ten system ekspercki. Rozłożyłem go kolejno, Joe Hallenbeckiem, Douglasem Quaidem, Samanthą Caine, Gabem Walkerem oraz Ivanem Danko. Czego, jak czego, ale wiedzy o klasyce kina akcji od studentów informatyki powinno się wymagać :D
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Najpierw bez problemu odgadł Setha Rogena.
Potem wygrał także gdy chodziło o Mickeya Rourke'a.
Ale gdy pomyślałem o Edwardzie Furlongu wskazał na Jake'a Gyllenhalla
Czyli taki w pełni nieomylny to on nie jest :D

Odpowiedz
Dzięki za niusa, właśnie tego chcieliśmy się dowiedzieć. Od miesięcy.

Witaj na forum, znaczy się.

Odpowiedz
Spróbowałem na razie Batmana, Supermana, Jonesa, Rambo, Dutcha i Cobrę - wszystko z pozytywnym wynikiem. Fajna zabawa :)

EIDT: VAsquez nie zgadł, oczywiście zaproponował Ripley

Odpowiedz
Najpierw dalem mu naszego prezydenta(co,tez gral w filmie).Odgadl po 13 pytaniach.Potem dalem mu Rocky`ego i go polozylem.Ale caly czas zadawal pytania czy to jest postac z anime!Po 20 pytaniach powiedzial,ze to Indiana Jones.Ogolnie bardzo fajna zabawa.

Odpowiedz
Dobra, to teraz już bez ironii ode mnie: a może by po prostu zamknąć ten temat? Inaczej, tak jak teraz, każdy nowy użytkownik przez kolejne miesiące będzie czuł nieodpartą potrzebę podzielenia się z nami informacją o tym, kogo to nie zadał i po ilu pytaniach się udało albo nie.

Odpowiedz
Świetne. Zgadł po 40 pytaniach że to Bette Midler ;)

Odpowiedz
To jest zajebiste!!!!!!

Spróbujecie z Jarkiem Kaczyńskim. Po prostu padłem - już w 10 pytaniu poszedł ciąg: czy postać jest znana z głupich wypowiedzi? czy ma brata bliźniaka?

Odpowiedz
Skurczybyk! Odgadł Carla Sagana, choć po pytaniach nie spodziewałem się że da radę :)

No i Świnkę Peppę, ale to było proste.

Haha, ale doktora Fletcha nie odgadł ;]
fb.com/bart.poznaniak

Odpowiedz
Słabiak. Nie odgadł Dana Simmonsa, Petera Wattsa, Todda Haynesa, sir Johna Franklina, dopiero z prościutkim Bane'em mu się udało... :)

Odpowiedz
Ale uczy się :) No i zabawa fajna ;]
fb.com/bart.poznaniak

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości