• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktorzy bez wpadek
(29-01-2013, 11:19)Pitero napisał(a): Michael Fassbender, ani jednej wielkiej wpadki nie miał. Emile Hirsch też. I Przemysław Bluszcz (nie licząc Kac Wawa).
Ale dałeś.
Emile Hirsch - "Speed Racer", "Girl next door" no i występ w jednym z najgorszych filmów tego roku - "Savages".
Fassbender - "Prometheus", "Centurion", "Jonah Hex", "Haywire", "Town Creek"
Przemysław Bluszcz - "Kac Wawa", "Ile waży koń trojański", "Świadek koronny"

Jedynymi aktorami, którzy naprawdę nie mają wpadek są McQueen, Cazale i Dean. Z czego dwóch ostatnich nie zdążyła nawet zaliczyć dwucyfrowej liczby występów. Wygląda więc na to, że z aktorami jest jak z gwiazdami rocka - im szybciej umierają, tym lepiej.

Odpowiedz
I zarówno Cazale jak i McQueen zmarli na raka, a Dean zginał tragicznie. Taka zależność.

W sumie zaryzykuję i rzucę Paulem Newmanem, ale pewnie ktoś zaraz wyciągnie "Drogę do zatracenia" :)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(28-01-2013, 15:22)SonnyCrockett napisał(a): Nie widziałem ale moja wypowiedź co do Radziwiłowicza miała raczej objaśnić że polscy aktorzy dla mnie grają w 95% we wpadkach. Ogólnie gardzę polską kinematografią i każdy polski aktor wrzucony w tym temacie będzie obiektem szydery. Dla nich powinien być temat polscy aktorzy z dobrą rolą :P

Nie wiem czemu szczycisz się tym że jesteś ignorantem i debilem. Na prawdę nie ma w tym nic fajnego.

Ja właśnie Radziwiłowicza cenię strasznie za to, że ma taki talent do wybierania ról. W Polsce, z racji małego rynku filmowego, tv i teatralnego aktorzy często są praktycznie zmuszeni do dorabiania w nędznych filmach/serialach. Nie uważam go za najlepszego polskiego aktora, ale właśnie cenie go za to, że w odróżnieniu od osób których gra mi się bardziej podoba, on potrafi nie władować się jak Linda (najlepszy przykład, znakomity aktor który gra w tylu gównach że aż głowa boli) w rolę sprzątaczki w nędznym serialu.

A Radziwiłowiczowi udaje się z tego wybrnąć pięknie - bo jak już idzie w serial, to albo glina albo bez tajemnic, jedne z najlepszych, polskich serialów.

Oczywiście nie widziałem wszystkich jego filmów, ale to co znam nie spada poniżej pewnego poziomu, a przy okazji udało mu się zagrać w dwóch arcydziełach (Człowiek z Marmuru, Bez Końca), udało mu się zagrać u Godarda czy Rivette'a, więc na prawdę wychodzi nieźle.

Odpowiedz
(29-01-2013, 01:11)Strummer napisał(a): Jedno złe słowo i po tobie.:)

?? Też go lubię bardzo, ale miał mimo wszystko parę popierdółek w filmografii, a że nie wszystkie widziałem, to pytam.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Dla niektórych te filmy to wpadki, dla niektórych nie... rzecz czysto subiektywna. Można więc uznać, że nie ma aktora bez wpadek, regularnie grającego w filmach, nawet taki Marlon Brando jej sie nie ustrzegł (wyspa dr Moreau).

Odpowiedz
(29-01-2013, 17:23)soldamn napisał(a): Nie wiem czemu szczycisz się tym że jesteś ignorantem i debilem. Na prawdę nie ma w tym nic fajnego.

Kolego, nie używaj słów których nie będziemy mogli zapomnieć.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Zgadzam się, nie jeden za głoszenie prawdy zawisł :).

Odpowiedz
Stephen Dillane
Five Easy Pisces, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Feb 2013.

Odpowiedz
Cytat:Ja właśnie Radziwiłowicza cenię strasznie za to, że ma taki talent do wybierania ról. W Polsce, z racji małego rynku filmowego, tv i teatralnego aktorzy często są praktycznie zmuszeni do dorabiania w nędznych filmach/serialach. Nie uważam go za najlepszego polskiego aktora, ale właśnie cenie go za to, że w odróżnieniu od osób których gra mi się bardziej podoba, on potrafi nie władować się jak Linda (najlepszy przykład, znakomity aktor który gra w tylu gównach że aż głowa boli) w rolę sprzątaczki w nędznym serialu.

Radziwiłowicza w "Bez tajemnic" mogę oglądać bez końca, podobnie jak Julię Kijowską i parę Simlat+Ostrowska.
Co do polskich aktorow i ich nieumiejętności doboru ról, czy może raczej potrzeby szybkiego zgromadzenia gotówki, to mnie chyba najbardziej zabolała obecność Olbrychskiego w "Klanie", nie mniej z resztą niż jego kolegi po fachu - Żebrowskiego w "Na dobre i na złe". Chociaż po seansie "Sępa" byłabym skłonna zmienić zdanie.

A wypowiadając się w temacie: Clint Eastwood i Jodie Foster (a to w ogóle wyjątkowo inteligenta bestia jest), która nie zaliczyła chyba ani jednej spektakularnej wpadki.
Recenzje filmów
---------------
"Bezmyślność zabija. Innych."

Odpowiedz
DiCaprio jest aktorem który nie zaliczył żadnej poważnej wtopy. Nawet jego słabsze filmy nie były tragiczne:
-"Szybcy i martwi",
-"W sieci kłamstw",
-"Niebiańska plaża".
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Critters 3.

Odpowiedz
Zaznajamiałam się ostatnio z filmografią DiCaprio i zgadzam się, że Leo trzyma poziom. Problem mam tylko z "Człowiekiem w żelaznej masce", który wydaje mi się dość gniotowaty, ale nie umiem go jednoznacznie ocenić, bo naoglądałam się w dzieciństwie na Polsacie i została mi słabość do tej historii ;) Widziałeś? Co myślisz?

Odpowiedz
Według mnie to znośny film przygodowy.

Odpowiedz
wojskowy, Critters 3 to jego debiut na ekranie kinowym ;) od czegoś trzeba zacząć, jestem na bieżąco z jego filmografią bo w ciągu miesiąca obejrzałem wszystkie jego filmy i nawet jak scenariusz nieco kuleje to film da się oglądać głównie dzięki Leo.

Człowiek w żelaznej masce jest dobry, momentami nawet bardzo. Świetna intryga, dobre aktorstwo, czasami zbyt rubaszny humor, ale oglądało się przyjemnie, a musisz wiedzieć, że epoki przedstawionej w filmie nie trawię.

Odpowiedz
Skoro takie opinie to wyciągam film z szufladki "guilty pleasure".

Wychodzi na to, że ostatni miesiąc spędziliśmy podobnie.

Odpowiedz
Arahan, przeznaczenie nie czeka ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefi złośliwcze ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon