Alita: Battle Angel (2019) reż. R. Rodriguez
Ja rozumiem Albertino tak, że Cameron dawno odpłyną od pilnowania i przejmowania się tym filmem.

Odpowiedz

Chyba najlepszy z dotychczasowych materiałów i przyznaję nieśmiało, że nawet mi się to podoba, ale podtrzymuję to co pisałem wcześniej o tym netfliksowym feelu, choć technicznie prezentuje się to rzeczywiście bardzo fajnie i widać że w efekty władowano grube miliony. No ale Rodriguez to nie Cameron i nawet jeśli okaże się to fajnym filmem, to chyba już do końca świata będzie się za nim ciągnąć "Ciekawe co by było gdyby nakręcił to James" :)

Odpowiedz
Kompletnie nie rozumiem komentarzy, że Alita wygląda creepy. Przecież z tymi wielkimi oczętami jest słodka jak szczeniaczek.
Byłbym bardziej entuzjastycznie nastawiony, ale scenariusz współtworzył Szatan.

Odpowiedz
Ja bardzo czekam na ten film! Chcę już do kina i tyle. Wierzę i w Rodrigueza, i w Camerona :D Oby były emocje oraz spójność w całości! Czy to floopnie? Jest duża szansa, choć jest też szansa na niespodziankę i będzie boom. Dla mnie Alita, gdy na nią patrzę, to takie uncanny valley :/ Podoba się, przeraża i niepokoi - ale jest animowana bardzo dobrze, więc może, już podczas seansu, będę do niej przekonany tak jak do Neytiri.

Czekam!!!
loading podpis...

Odpowiedz
Nawet jeżeli mam być nieliczną osobą, która będzie w kinie to naprawdę mam wielką ochotę zobaczyć ten film! Po tych wszystkich zwiastunach przyzwyczaiłem się już do wygladu Ality. Świat prezentuje się ciekawie i według mnie jest to historia z potencjałem. Ja tam czekam. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(14-11-2018, 01:32)Paszczak napisał(a): Kompletnie nie rozumiem komentarzy, że Alita wygląda creepy. Przecież z tymi wielkimi oczętami jest słodka jak szczeniaczek.

Wygląda creepy i może się podobać chyba tylko chłopcom jarającym się hentai.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
No tak, bo przecież "podoba mi się" = "chciałbym to wyruchać". Zawsze.

Odpowiedz
Wmawiasz sobie coś czego nie napisałem. Ta postać jest creepy i nie ma w niej nic uroczego.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Przecież napisałeś prawie dokładnie coś takiego. Chyba, że nie wiesz, co to jest hentai. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Wystarczyło napisać anime/manga zamiast hentai i nie byłoby problemu, ani jednoznacznie seksualnych skojarzeń.

Co do filmu - o ile nie spłynie na niego deszcz pochwał na forum - nie jestem zainteresowany płaceniem za oglądanie tego.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Tyle że wielkie oczy w anime/mangach mają podkreślić niewinność postaci, co się podświadomie akceptuje ze względu na stylizowane medium. To się kompletnie nie przekłada na fotorealizm, w który chyba celuje ten film.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Davy Jones, Gollum i Neytiri pytają "no i co z tego?"

Odpowiedz
Rozwiewam ewentualne wątpliwości - słodkie szczeniaczki nie pociągają mnie seksualnie.
Zarzutu o brak fotorealizmu też za bardzo nie rozumiem, przecież Alita JEST sztuczna. A że inne cyborgi mają normalne oczy? Znowu - bohaterka w przeciwieństwie do nich pochodzi z góry i nic dziwnego, że wygląda inaczej. Ona ma się wyróżniać.

Odpowiedz
Obejrzałem wszystkie trailery - poukładałem historię, co i jak się tam wydarzy (bo materiału w zwiastunach jest sporo!) i przyznaję, że jaram się tym filmem baaaaaaardzo :D Cieszy mnie powrót Van Diena na wielki ekran i to w takiej produkcji. Z tego, co zobaczyłem i doczytałem, historia będzie zawierała kilka wątków, super - ale jeśli wszystko będzie gnało na złamanie karku, to będę zawiedziony. Trailer 1 wskazuje na premierę w grudniu, teraz jest info że premiera w lutym 2019 (smuteczek). Bardzo chcę wierzyć, że Cameron trzymał kontrolę nad skryptem do samego końca a Rodriquez był po prostu wykonawcą Mistrza :)
loading podpis...

Odpowiedz

No to na koniec przywalili najgorszym trailerem. Ależ to momentami przypomina cutscenkę sprzed dwóch generacji. I dwa razy wcisnęli tekst "I'm/she's just a girl."

Odpowiedz
Słaaaabe. Oj słabe.

Odpowiedz
Nie wyświetla się, ale jakby co mam taki klip:

#istandbydaenerys

Odpowiedz
Który też się nie wyświetla. Tzn pojawia się jak kliknę "cytuj". W innych tematach też mi się to trafiało, więc wygląda, że z forum się coś zesrało.

Odpowiedz
No właśnie to samo zauważyłem, gdyż klip, który sam wstawiłem, nie widzę go, ale kiedy np. chcę zrobić edycję posta, to widzę, że wszystko w porządku :/ 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+przygotowania+do+realizacji+%22Battle+Angel%22+Camerona-25605

+200 milionów budżetu i reżyser-rozczarowanie. 14 lat Cameron się z tym pieprzy. W takim tempie jak on pracuje to przy ostatnim Avatarze człowiek wyląduje na Marsie i wszyscy aktorzy mu się wyłożą ze starości, a on sam chyba kipnie ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon