Amazon Prime Video, Apple TV+, Disney+, HBO Go, Netflix i inne serwisy streamingowe
Ulala, brawo Netflixie :)
Też bym to przegapił gdybym nie przeczytał tutaj, w ogóle Netflix ma tak słaby mechanizm przeglądania i polecania filmów że chyba gorzej się tego nie da zrobić: odkąd mam tam konto to oglądam właściwie tylko dokumenty, klasyki kina i ciut nowości, a to nie przeszkadza im w polecaniu mi samego shitu i ignorowania istnienia starszych filmów i polskiego kina, właściwie jak chcę sprawdzić czy coś jest na Netflixie to wpisuję to w Google, bo u nich tragedia coś wyszukać. Mam nawet wrażenie że są filmy, które nie są przypisane do żadnej kategorii i nie da się ich znaleźć inaczej niż wpisując tytuł w wyszukiwarce :/

Odpowiedz
Jako informacja o nowościach na Netflixie, jak i innych serwisach, świetnie sprawdza się ta strona
https://upflix.pl/

Odpowiedz
@simek
Przeglądanie Netfliksa po polecanych / kategoriach od początku jest słabe. Nie wiem gdzie / z jakiej wersji korzystasz, ale ja na swoim TV mam wersję w której od jakiegoś czasu w menu głównym po lewej stronie jest kategoria "Najnowsze" w której - w końcu! - można obserwować nowości i zapowiedzi. Aktywując "Przypomnij mi" dostajemy na maila info gdy film się pojawi i jest on dodawany do naszej listy :)

Są i filmy o których pisał Pelivaron:
[Obrazek: VwLJpDI.jpg]

Odpowiedz
Dokładnie. Co ciekawe tej opcji nie ma na przeglądarce. Albo ja jestem ślepy i nie widzę.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
To też nie do końcu działa tak jak trzeba. Dzisiaj w "Najnowsze" w sekcji "Nowe na Netflix" widzę Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną, wczoraj go tam nie było.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości