American Guns
[Obrazek: american-guns-01.jpg]

Discovery wypuściło nowa seryjkę o broni palnej w Ameryce o wielce oryginalnym tytule "American Guns". Fabuła jest podobna do "Sons of Guns", czyli jak to ujął Bucho "słodka pozerka": rodzinny biznes, sprzedaż, handel, produkcja od podstaw. Właścicielem sklepu jest emerytowany glina, żona prowadzi rachunki, synek ma w przyszłości przejąc biznes, a córka fajnie kręci tyłkiem. Nie widziałem jeszcze żadnego odcinka, ale obejrzę, gdyż sam chciałbym otworzyć taki sklep w przyszłości - najlepiej na Starym Rynku w Poznaniu albo w pobliżu jakiegoś przedszkola tudzież kościoła. Nic nie napędza biznesu równie dobrze co jakiś lewacki albo katolicki protest ;)

[Obrazek: american-guns-05.jpg]

Odpowiedz
Cytat:a córka fajnie kręci tyłkiem

Żonka też niczego sobie :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Bohaterowie do L4D 3, jak znalazł :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Grubo ;)

#!

Odpowiedz
Wygląda jak zapowiedź nowego sezonu "Miami Vice" bardziej niż serialu dokumentalnego :)
--
Laozi

Odpowiedz
Niezły rozpierdol na tym poligonie robią. I koleś, co chce sobie zamontować klamkę pod samochodem, żeby móc strzelać z poziomu fotela kierowcy? lol :)

Odpowiedz

:) :) :)

Odpowiedz
Jeszcze ilość kasy, którą na filmach nosiliby w wielkich walizach. Sprzedają broń czy kokainę? :)
--
Laozi

Odpowiedz
Mógłby mi ktoś wyjaśnić, czemu programy na Discovery robione są z taką paskudną, discoverystyczną manierą, która powoduje, że chcę sobie wydrapać oczy?

Odpowiedz
Bo widzom się podoba.

Odpowiedz
Ok, ale to sprawia, że choć bardzo chcę i bardzo się staram, mam problemy z obejrzeniem do końca "American Guns" ;)

Odpowiedz
Bo mimo wszystko cienki ten program, skrojony od linijki przez gości, który opracowali szablon przy okazji tego serialu o producentach motocykli.

Odpowiedz
Mi się w sumie podoba, choć ciężko to nazwać serialem dokumentalnym, raczej taka obyczajówka o rodzince co sprzedaje bronie. Przyjemna rozrywka i nic więcej. Szkoda też, że każdy odcinek leci według tego samego schematu co pewnie zacznie mnie męczyć po kilku odcinkach. Póki co najfajniejszy moment to
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
pink gun:

Są ze złota, to czemu nie mogą być różowe? ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon