Animaniacy

Co mogę powiedzieć? Kolejna klasyka z rąk Toma Rueggera i Stevena Spielberga. Z Animaniakami miałem mniejszy kontakt niż z "Animkami", więc się za dużo nie wypowiem. Jednak trzyma się dobrze i żarty też mega. Np. w odcinku, gdzie Warnerowie pomagają królowi Arturowi (tu jako płaczliwa cipa) w walce ze smokiem:

Yakko - Szybko! Do sali dowodzenia!
Warnerowie biegną. Wkrótce:
Yakko - Gdzie sala dowodzenia?
Król Artur - Nie mam sali dowodzenia!

:)

Polski dubbing jest dobry, jednak w przeciwieństwie do "Animków" przegrywa z oryginałem.

Polecam też obejrzyć wywiad Nostalgia Critica z twórcami serialu i aktorami.

Plus daję Świat Yakko (Widmo tego ciągnie się za Robem Paulsenem) i odcinek ze wiewiórką Slappy dedykowany Miecugowowi :) :

Odpowiedz
(06-08-2013, 21:36)OGPUEE napisał(a): Z Animaniakami miałem mniejszy kontakt niż z "Animkami", więc się za dużo nie wypowiem. Jednak trzyma się dobrze i żarty też mega.

Stary, to nadrabiaj! Choc cenie sobie animki, to animaniacy bija je na glowe. Animki, to bylo zaledwie preludium do totalnej szajby jaka sa animaniacy, produkcji, ktora spokojnie mozna wrzucic do tego samego worka co klasyczne Looney Tunes. Wielki plus, za stworzenie masy calkowicie oryginalnych postaci, trzeba dodac, postaci interesujacych i naprawde zabawnych. Jedna z lepszych rzeczy jaka dala nam jankeska telewizja, blyskotliwa, zabawna i czasami bardzo odwazna:

leze ;)

I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Macie tu wywiad Nostalgia Critica z twórcami Animaniaków (wspominają przy okazji Animki i Freakazoida):

Odpowiedz
Jak tam babcie i dziadki :)?

Animaniacy mają już 25 lat:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości