Ankieta: Wybierz najlepiej wyglądającego superbohatera na dużym ekranie
Christopher Reeve - Superman (Superman I-IV)
Tobey Maguire - Spider-Man (Spider-Man)
Hugh Jackman - Wolverine (seria X-Men)
Christian Bale - Batman (Batman Begins)
Chris Hemsworth - Thor (Thor, Avengers i inne filmy MCU)
Chris Evans - Kapitan Ameryka (Avengers i inne filmy MCU)
Tom Hardy - Bane (The Dark Knight Rises)
Henry Cavill - Superman (Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice)
Chris Pratt - Star-Lord (Guardians of the Galaxy)
Ben Affleck - Batman (Batman v Superman: Dawn of Justice)
[Wyniki ankiety]

Ankieta - Największe "koksy" z filmów superhero
To ja jeszcze bardziej urozmaicę etnicznie ten temat :D :D Szop z GotG:
[Obrazek: latest?cb=20140818022624&path-prefix=protagonist]

A tak wgl to Clark Kent (Tom Welling) w "Smallville" też wyglądał chyba całkiem spoko ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(06-02-2016, 23:07)Szpeku napisał(a): Po zastanowieniu najfajniejsze cycochy mają Thor oraz Cavill, takie z meszkiem, imponujące klaty :)

To zdanie brzmi zabawnie już samo w sobie, ale w połączeniu z wyobrażeniem, że wypowiada je avatar Szpeku, sprawiło, że ostro zarechotałem :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(07-02-2016, 13:03)Huntersky napisał(a): Na samym początku temat mówił o najlepiej wyglądających superbohaterach, a nie największych koksach, dlatego oddałem głos na Batflecka i Evansa.

Oczywiście pod nazwą "koks" nie chodzi o dosłownie największego (bo każdy by oceniał po wzroście i wadze), a o najlepiej wyglądającego. Tyle, że pod względem ciała, a nie w kostiumie. Chyba dość jasno się wyraziłem w poście otwierającym (pierwszy akapit).

Ode mnie też serialowy bohater, o którym całkowicie zapomniałem. Stephen Amell aka Green Arrow.

Odpowiedz
Ten tekst z "koksem" jednak trochę wprowadza problemy. Gdyż z samego koksowego punktu widzenia, to zagłosowałbym na Toma Hardy'ego i jego Bane'a, gdyż wygląda jak koks, widać, że jest to masa mięśni, który służy, aby sprawić komuś łomot. I to jest dla mnie koks i wygląda chyba najbardziej twardzielsko i nie chciałbym z nim zadrzeć.

Batfleck odpada, gdyż jak już pisałem wiele razy, on dla mnie w tym kostiumie wygląda grubo. Plus nie widziałem go za bardzo bez niego, aby wiedzieć jak jest naprawdę z tymi mięśniami.

Evans, czy Hemsworth też mi odpowiadają, gdyż ja nie widzę w nich koksów, tylko modele bielizny. Są faceci, którzy po "wyrzeźbieniu" sobie ciała od razu stają się ekshibicjonistami i tylko czekają, aby móc zdjąć koszulkę. I ja się jakoś nie czuję ich mięśniami zagrożony, a wręcz przeciwnie, na pewno ni po ściągnięciu koszulki chcą, aby ich mięśnie dotykać. Taka masa jak photoshopa jest dla mnie zawsze bardziej na pokaz, ale jakoś nie czuję w tym siły i nie wierzę, że jest ona zrobiona z myślą o walce itd.

Wiem co niektórzy sobie, myślą, że pewnie im zazdroszczę itd. Ale nie, gdybym miał wybór to nie wiem, czy nie chciałbym wyglądać tak jak Bale. Gdyż nie widzę u niego żadnej przesady, ani też pójścia w masę i wygląd, który dobrze będzie pasował do obcisłej koszulki polo.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
"Koksy" w nazwie tematu poszło w cudzysłów, a pytanie nad ankietą jest inne, więc nie powinno być problemu. ;)

Odpowiedz
Cytat:Dobrze wyglądał, zdecydowanie lepiej od Andrew Garfielda.
Nie zgodzę się. Garfield wyglądał bardzo fajnie, bo tak pajęczakowato, jak Spidey z komiksów. Maguire wyglądał w kostiumie, jak szynka zwinięta sznurkiem :). Ale może to kwestia kostiumów.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon