Ankieta: Jaki jest tradycyjny film
Kevin
Witaj,
[Wyniki ankiety]

Ankieta. Tradycyjny film na święta, puszczany co roku.
Postanowiłem dodać ankietę jaki film jest telewizyjną tradycją ? Proszę wypełnić ankietę. Jestem bardzo ciekaw, jaki film zwycięży i zostanie okrzyknięty tradycją TV !

Na potęgę Posępnego Czerepu! Popraw to wprowadzenie, albo i ten temat dozna dezintegracji. Chociaż 10 zdań. Poprawnych ortograficznie, gramatycznie, językowo. Zdań, które aż chce się czytać. Niech to będzie zaproszenie do głosowania i dyskusji o wybranych tytułach, nie bełkot. Dasz radę?
Godzilla jest w każdym z nas...

Odpowiedz
dude, Die Hard zawsze i wszędzie - święta bez McClane'a są jak święta bez choinki!
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Święte słowa ! Oby tak dalej !

Wesołych świąt , Dużoooo filmów i Szczęśliwego Nowego Roku ! Dla was! Dla wszystkich !

Odpowiedz
Kevin od zawsze
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Jak zapomniałem dodać jakiegoś film, to piszcie ! Wybierałem te które widywałem co roku. Jesteśmy the best ! Wesołych Świąt.

Odpowiedz
Cytat:Sylwestrowy maraton z Brucem Lee
Jak to się ma do świąt? :D

A najlepsze zawsze Die Hard. No i piosenka Deana Martina w napisach podkreślająca ten jakże świąteczny nastrój :].

Osobiście jeszcze co roku puszczam sobie Batman Returns :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Jak ? . Sylwester i Boże Narodzenie to Święta. A maraton z Bruce leci od 3 lat w Sylwka na TVN7.

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 17:19 ]
Jakto ?

Odpowiedz
Niektórzy powinni obejrzeć filmy pt. "Gramatyka" i "Ortografia", a nie filmy świąteczne :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Pierwszy Kevin, pierwszy McClane i pierwsze Gremliny, niezmiennie.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Die Hard!

A osobiscie to lubie sobie przypominac Love Actually
"Imagine that you could save a family by sacrificing a child... but that you had to explain it to the child. What would you say?"€ -€“ Black Bolt

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Niektórzy powinni obejrzeć filmy pt. "Gramatyka" i "Ortografia", a nie filmy świąteczne :)
Azg, jak widać, niektórzy nie doszli do tego w szkole jeszcze ;)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Corn napisał(a):Osobiście jeszcze co roku puszczam sobie Batman Returns :]
Absolutnie :). "Batman Returns" i świąteczny odc. Alfa ;).

Odpowiedz
Zły mikołaj i Die Hard - tylko te dwa ale klimat świąteczny jak marzenie (i może jeszcze "Beavis i Butt-Head zaliczają święta :wink: ).
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Postanowiłem dodać ankietę jaki film jest telewizyjną tradycją, proszę wypełnić ankietę. Jestem bardzo ciekaw, jaki film zwycięży i zostanie okrzyknięty tradycją TV !

Założyłem ten temat by każdy mógł zagłosować na jaki film mu się podoba.
Co roku lecą prawie te same filmy. Więc niech wygra ten, który na to zasługuje !
Kevin i Szklana pułapka napewno należą już do klasycznych filmów świątecznych. Ale każdy lubi inne filmy. Pzdr.

Odpowiedz
Kevin ;) Chociaż i tak pewnie zobaczę tylko kontem oka bo reklamy w czasie filmów mnie przerażają.

Co do DVD to polecam odpalić "Oczy szeroko zamknięte". Dużo świątecznego, zimowego klimatu <ok>
"Każdy dzień to pieprzona walka; nigdy nie wiesz, kto chce cię utrącić, zwłaszcza gdy jesteś już capo albo bossem. (...) Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Każdy pieprzony dzień to wojna o utrzymanie władzy i pozycji"
-Sonny Black

Odpowiedz
Hah ! Wszedłem jeszcze teraz przed pracą na forum żeby założyć podobny temat ;)
Moje filmy bez których nie wyobrażam sobie świąt (kapitalnie się je ogląda w ten magiczny czas) i które w tym okresie powinny być w TV co roku to:
- Kevin 1 & 2 ( 24 i 25 grudnia w tym roku),
- Szklana Pułapka ( 25 grudnia),
- W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju ( brak info),
- Wigilijny Show (w niedzielę 20 grudnia w TVP 2 było, kapitalna wariacja na temat Wigilijnej Opowieści Dickensa ze świetną rolą Murray'a). Widziałem to pierwszy raz, ale tak mi się spodobało, że muszę obejrzeć znowu, najlepiej w okresie świątecznym ;),
- Screamers (może to dziwne, ale od kilku lat emitowane w TV właśnie w okresie świątecznym w nocy, w sumie przyzwyczaiłem się ;)).
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
A dlaczego w zestawieniu nie ma Brzdąca w opałach, Beethovena, Kochanego urwisa.

Odpowiedz
Gremliny!!! Zdecydowanie! :mrgreen:

Odpowiedz
Spirit napisał(a):A dlaczego w zestawieniu nie ma Brzdąca w opałach, Beethovena, Kochanego urwisa.

Bo nie ma w nich żadnego świątecznego motywu?

Odpowiedz
Jak dla mnie brakuje przede wszystkim Love Actually. Z innych filmów które zawsze staram się oglądać :
-Love Actually - w porze obiadowej
-Fluke - w niedzielę po świętach żeby podtrzymać nastrój
-Tańczący z wilkami - nie ma to jak w I dzień świąt puścić sobie przed północom ten film, w tle choinka, pierniki lub jakaś rybka w galarecie

W święta zawsze staram się odświeżyć :
-Hook
-Back to the future
-NeverEnding Story
-The Edge
-Adventures in Babysitting

Z filmów z ankiety obejrzę:
-Die Hard 1/2 - do makówek i ajerkoniaku w sam raz
-Kevina do śniadania - do śniadania
-Witaj, Święty Mikołaju - bez tego nie ma świąt

No i marzenie, które chyba nigdy się już nie spełni. Jedyny film którego jeszcze nie mam na DVD z filmów mojego dzieciństwa ( chociaż teraz marzyłbym żeby mieć go na VHS)

-It Nearly Wasn't Christmas - Historia dziewczynki która wyrusza w podróż do zapracowanego ojca na święta. W autobusie spotyka świętego Mikołaja. Po drodze mają masę przygód.
http://www.filmweb.pl/f350878/It+Nearly+Wasn%27t+Christmas,1989
Co ja bym dał żeby mieć ten film?
Jeżeli ktoś go ma na VHS, nie się odezwie, zapłacę :)
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon