Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Aquaman (2018)
Ja ostatnio trochę (delikatnie mówiąc) chłodniej podchodzę do potencjalnego Batmana Afflecka. Nawet jeśli Warner da mu stuprocentową kontrolę nad filmem, gwarancja to żadna. Wiemy że facet umie pisać i kręcić filmy, ale czy da radę podjąć komiks? Przywrócić nam swoim scenariuszem wiarę w Jokera w wykonaniu Leto?

Wiem że nie odkrywam Ameryki, ale... uwierzę w ten film jak już go zobaczę.

Odpowiedz
I nawet nie obraziłbym się jeśli po raz kolejny pokazaliby walkę Batka z Jokerem. Niby po raz trzeci to samo, ale jednak nowy aktor, nowa interpretacja, nowe możliwości.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(10-08-2016, 22:47)Danus napisał(a): Kogoś jeszcze obchodzą jakiekolwiek filmy z tego uniwersum? :)

Kogoś pewnie obchodzą mnie nawet nie obchodzi ten "solowy Batman". Nie widzę tu żadnego potencjału i czegoś nowego, czego nie widzieliśmy wcześniej w 7 filmach czy kilku ostatnich grach.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Shamar wreszcie mowi jak czlowiek. ;) Jak dla mnie solowy Batman to najnudniejsza z propozycji DCEU.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jeśli będzie to Batman+Deadshot Willa Smitha w filmie typu "Arkham Asylum" (całość toczy się jednej nocy w zamknięciu) to jestem zainteresowany. Póki co, nie mam najmniejszych powodów by się tym jarać, wręcz przeciwnie, mam dużo obaw. O Batmanie powstało już 8 filmów. Większość się od siebie różniła. Co nowego można jeszcze pokazać w tym temacie? Jeśli ma być "Batman vs. Joker: Wersja 3", to mówię pas. Nie chcę aby Batmana dopadła ta sama przypadłość co Spider-Mana, przy którym po dwóch dobrych filmach twórcy popadli w brak pomysłu na coś świeżego. Każdy kolejny wyglądał tak samo: "Peter Parker boryka się z problemami podwójnego życia, pojawia się jakiś superłotr, no to przebiera się w Spider-Mana i idzie się z nim bić". Dlatego też w ogóle nie czekam na kolejnego Spider-Mana.

Aquaman, póki co, trochę mnie interesuje. Bo DC, bo Wan to niezły twórca, a Mamoa wygląda groźnie, no i takiego superbohatera jeszcze nie było, dzięki czemu jest interesujący. Z drugiej strony, żeby zacząć na to czekać, a nawet się jarać, muszę zobaczyć jak ten bohater wypadnie w JL, a kręci Snyder, więc może zostać zmarnowany. :P

Odpowiedz
Nie mogą po prostu zekranizować "Arkham Asylum"? Albo chociaż się na tej grze wzorować.

Odpowiedz
Wyglada lepiej niż WW z 2011

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nowa data amerykańskiej premiery to 5 października 2018.

Odpowiedz
Nowa?

Pisałem już o tym w dyskusji z zombie001 - żaden film DCEU po JL nie ma oficjalnej daty premiery. Ba, do stycznia tego roku nawet WW i JL nie miały potwierdzonej. WB zaklepało kilka(naście) dat w 2015, podało kilka tytułów, a rozpiskę wymyślili fani / portale internetowe. Na BoxOfficeMojo dopiero dziś dodano datę Aquamanowi, reszta tytułów czeka (rubryczka po prawej u góry):
http://www.boxofficemojo.com/franchises/chart/?id=dc.htm

Jedyna ciekawa rzecz jaka wiąże się IMO z tą informacją, to co w takim razie z DCEU będzie w lipcu 2018?

Odpowiedz
Bo na dobrą sprawę, tylko kilka filmów jest pewnych, nawet Jai przyznał, że Suicide Squad 2 już zostało wstrzymane.

Justice League, Wonder Woman to jedyne pewne filmy jak na razie.

Batman i Aquaman mają największe szanse dołączyć do tego grona.

Zaś Flash, SS2, Harley Quinn (Birds of Prey), Shazam, Green Lanterns i oczywiści mój faworyt czyli Cyborg, to tylko mrzonki.

Odpowiedz
@Juby

Pewnie "Flash".

Cytat:Suicide Squad 2 już zostało wstrzymane.

Zacznijmy od tego, że nigdy oficjalnie nie zostało zapowiedziane...
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(04-12-2016, 00:42)zombie001 napisał(a): Pewnie "Flash".

Jeśli na prawde na wiosnę zaczynają nagrywać nowego Batmana, to premiera w lipcu 2018 byłaby wysoce prawdopodobna. Flash nie ma nawet reżysera. Think about it.

Odpowiedz
No... ale klasycznie po premierze i dobrym otwarciu, zapowiedzieli prace nad sequelem ;)

Odpowiedz
Juby, kto powiedział oficjalnie, że zdjęcia do Batmana ruszą na wiosnę? To bardziej spekulacje aktorów, bo Affleck w ostatnich wywiadach, między wierszami, raczył przekazywać nam raczej to - "WB ch*** się zna, nie ma scenariusza, nie zaczynam zdjęć. KONIEC TEMATU".

:)

I co z tego, że Flash nie ma reżysera? Gdy był nim Famuyiwa podobno prace pre-produkcyjnie miały ruszyć pełną parą. Mamy tutaj sytuacje jak z "Ant-manem", gdy w czasie zaawansowanej produkcji, jednego reżysera, zastąpiono od razu drugim.

Także wiesz, Flash nie ma zaledwie reżysera. Batman natomiast nie ma gotowego scenariusza, bez którego Affleck nie ruszy dupy, bo wie że oczekiwania są duże.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
flash i cyborg dostali juz swoje loga, te filmy beda. choociaz tego cyborga bym odposcil, skoro oni majac genialne postaci za tlo nie umieja krecic dobrych filmow, to co dopiero zrobią z takim lamusem jak cyborg. niech robia filmy druzynowe i tyle. 

Odpowiedz
Flash nie ma reżysera i najprawdopodobniej jeszcze zmienia się cały czas kierunek tego filmu.

A Batman musi mieć już wszystko gotowe, skoro robią castingi ważnych postaci i sam odtwórca roli Deathstroke'a mówił kiedy rozpoczną się zdjęcia, a jeśli on by tego nie wiedział, to nie wiem już kto.

Odpowiedz
Kierunek "Ant-mana" też się zmienił, gdy film zyskał nowego reżysera. I jakie to ważne postacie z "Batmana" mają już aktorów? Alfreda, który pojawił się już w "BvS" oraz Deathstroka i Gordona, którzy zadebiutują w "JL" =/

Dobra zakończmy już ten off-top, bo to bez sensu.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
Kierunek Ant-Mana jest taki sam jak we wszystkich filmach marvela, kolorowa akcja i dużo humoru, jaki tu inny kierunek mogli nadać? Wright odszedł, bo nie miał wpływu na to by uczynić ten film oryginalnym.

A jeśli zatrudnienie Deathstroke'a nie jest istotne, jako głównego przeciwnika to nie wiem co by było istotne. Szczególnie, że skoro gość mówi o tym w jakim okresie spodziewa się zdjęć, to musi mieć już dużą wiedzą na temat produkcji.

Odpowiedz
(04-12-2016, 01:03)zombie001 napisał(a): Juby, kto powiedział oficjalnie, że zdjęcia do Batmana ruszą na wiosnę? To bardziej spekulacje aktorów, bo Affleck w ostatnich wywiadach, między wierszami, raczył przekazywać nam raczej to - "WB ch*** się zna, nie ma scenariusza, nie zaczynam zdjęć. KONIEC TEMATU".

Nikt tak oficjalnie nie powiedział. Piszę co niosą ploty, co zresztą widać w moim poście (nie stawiam żadnych pewników).

(04-12-2016, 01:03)zombie001 napisał(a): I co z tego, że Flash nie ma reżysera? Gdy był nim Famuyiwa podobno prace pre-produkcyjnie miały ruszyć pełną parą. Mamy tutaj sytuacje jak z "Ant-manem", gdy w czasie zaawansowanej produkcji, jednego reżysera, zastąpiono od razu drugim.

Także wiesz, Flash nie ma zaledwie reżysera. Batman natomiast nie ma gotowego scenariusza, bez którego Affleck nie ruszy dupy, bo wie że oczekiwania są duże.

Aha, czyli jak Batman nie ma skończonego scenariusza (Ben ma jeszcze pół roku, żeby go skończyć), ale ma reżysera i obsadę, to większe są szanse, że szybciej wyjdzie Flash, który też nie ma skończonego scenariusza + nie ma też reżysera + ma ciągłe problemy z ruszeniem z kopyta + obsadzono zaledwie dwie role? :P

Aquaman wyjdzie do kin 5 października. Film ma obsadę, reżysera, pre-produkcja ruszyła, scenariusz pewnie się kończy. Flash NIE MA tego co ma Aquaman, a miałby wyjść do kin 2,5 miesiąca przed nim? Zastanów się.

Porównanie z Ant-Manem nietrafione. Tam po prostu odszedł reżyser zajmujący się przez lata tym projektem, gdy film miał już się zacząć kręcić (potrzebne były tylko zmiany w scenariuszu). Flash na razie nie miał swojego Edgara, który by o niego zadbał, a reżyserów odeszło już trzech (czterech?).

(04-12-2016, 10:25)zombie001 napisał(a): I jakie to ważne postacie z "Batmana" mają już aktorów? Alfreda, który pojawił się już w "BvS" oraz Deathstroka i Gordona, którzy zadebiutują w "JL" =/

Z Flasha obsadzili na razie Flasha i jego dziewczynę, która też zadebiutuje w JL. :P

Odpowiedz
Cytat:Aha, czyli jak Batman nie ma skończonego scenariusza (Ben ma jeszcze pół roku, żeby go skończyć), ale ma reżysera i obsadę, to większe są szanse, że szybciej wyjdzie Flash, który też nie ma skończonego scenariusza + nie ma też reżysera + ma ciągłe problemy z ruszeniem z kopyta + obsadzono zaledwie dwie role? :P

Sorry Jubas, ale nie pitol. Obsada Batmana wygląda teraz dokładnie tak jak obsada Flasha, czy Aquamana. Są tam te osoby, które pojawią się już w "JL". Dla mnie słowa Afflecka z października, odnośnie Batmana, są jasne:

Cytat:it’s been around for a long time, the movie… there is no Batman movie happening yet, we’re still trying to figure it out, you know, get the script and budget and all that stuff.

"Flash" natomiast za czasów Famuyiwy miał: reżysera, scenariusz (wersję Famuyiwy) oraz była kompletowana ekipa, która miała rozpocząć pre-produkcję filmu. Według plotek teraz sytuacja się zmieniła o tyle, że wprowadzane są zmiany do scenariusza, a produkcją zarządza.. Johns =/

Cytat:Aquaman wyjdzie do kin 5 października. Film ma obsadę, reżysera, pre-produkcja ruszyła, scenariusz pewnie się kończy. Flash NIE MA tego co ma Aquaman, a miałby wyjść do kin 2,5 miesiąca przed nim? Zastanów się.
Nie ma nad czym się zastanawiać, bo nie wiadomo czemu przesunęli premierę Aquamana.. Równie dobrze robią miejsce dla innego filmu. EOT.

Zakończmy temat o tym "pięćsetnym Batmanie", najnudniejszym i najmniej interesującym projekcie komiksowym następnej dekady.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości