Bad Boys (1995-2020)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
No spoko to wygląda, trochę oldschoolowo, trochę udaje Baya, ale trudno powiedzieć po zwiastunie jak wypadnie całość. Liczę na coś lepszego od dwójki, chyba nie wymagam za dużo?

Tylko kolory trochę jakby za bardzo przefiltrowane w jakimś nienaturalnym kierunku.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Mi też się podoba. Z tych wszystkich odgrzewanych kotletów, które w ostatnich miesiącach zawitały/zawitają do kin to Bad Boys wygląda chyba najsensowniej :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Will jest jak Keanu - wiecznie młody :) przecież on wygląda dokładnie tak samo jak 20 lat temu. Za to Martin ... Schudnij!
A na poważnie, wygląda dobrze.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wy tak na serio? Każda sekunda tego i poprzedniego trailera sprawia mi dosłownie fizyczny ból.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Niepokojący objaw. Idź do lekarza.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Nowy plakat, ale w sumie nic nowego :)
[Obrazek: 7503c08cfdb95a4dmed.jpg]

Odpowiedz
Szykuje się niespodzianka na początku roku?

https://www.rottentomatoes.com/m/bad_boys_for_life
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Niespodzianka finansowa także :)

https://www.boxofficemojo.com/article/ed3597665284/?fbclid=IwAR0uQu5ywy0PIq1vXhhXn9uejOUap3FN5oqr6kJsexB2vpcspyuo8Cgnb98

Odpowiedz
Bad Boys 4 Life dostało Cinemascore A, zaś aktualne przewidywania zakładają otwarcie na poziomie 70 milionów.

Sony już myśli o sequelu, a ja się zastanawiam kiedy ogłoszą czwartą część Gliniarza z Beverly Hills.

Odpowiedz
(18-01-2020, 09:09)marsgrey21 napisał(a): a ja się zastanawiam kiedy ogłoszą czwartą część Gliniarza z Beverly Hills.
Przecież już wiadomo, że powstanie dla Netflixa. Sam Murphy mówił, że po zakończeniu sequela do "Księcia w Nowym Yorku" ma się brać za gliniarza.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Ooo, to nie wiedziałem, albo zapomniałem :(

Odpowiedz
Biorąc pod uwagę że wrzucili ten film na styczeń, a marketing ledwo istniał, to pewnie samo Sony jest teraz otumanione pozytywnym odbiorem i sukcesem finansowym.

To że "Star Wars" i "Jumanji", dwa grudniowe blockbustery, radzą sobie znacznie gorzej niż poprzednie odsłony, też pewnie pomogło.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Jednak trochę zawód. Widać że reżyserzy inspirowali się trochę Bayem i jego stylem, jednak brakło im sporo. Realizacyjnie jest po prostu poprawnie, w przeciwieństwie do poprzednich części (zwłaszcza drugiej, która uważam za wizualna perełkę) nie ma jednak żadnej sceny która zapadłaby mi w pamiec, nic co by się wybijało ponad resztę (poprzedni pościg na moście czy strzelanina w domu u haitanczykow z poprzedniej części). Brak tu ujęć po prostu ładnych i efektownych, czyli to co Bay potrafi wyłapywać najlepiej. Akcji samej w sobie też nie ma wiele, jak już jest to niczym się nie wyróżnia. Jest trochę dłużyzn, zbędnego wtykania dramatycznych wstawek co mi nie pasuje do koncepcji tej serii i mniej humoru (co patrzac na reakcję na humor poprzedniej części będzie dla niektórych plusem). Fabuła i całe podłoże dla akcji jest nijakie i napisane chyba na kolanie pomiędzy kreceniem kolejnych scen. Plusy? Kilka smaczków i odwołań do poprzednich części, kilka ładnych widokow mimo wszystko no i największy plus- chemia między Willem i Martinem. Uwielbiam ten duet i w tej części jest to najmocniejsza strona, coś co udało się powtórzyć po poprzednikach, ich interakcje, potyczki słowne, humor i cała przyjaźń jest nie do podrobienia. Generalnie jest to film dla fanów serii, ale w moim przekonaniu najsłabszy. Taka Bayowizna dla ubogich. Za duet głównych bohaterów jednak punkty rosną i dam 6/10.

Odpowiedz
Z kolei mnie film bardzo przypadł do gustu, a szedłem na niego z zerowymi oczekiwaniami. Ogromnie miła niespodzianka - to bezpretensjonalne kino akcji rodem z lat 90., które jednak nie zeruje tylko na nostalgii i bacznie przygląda się konkurencji. Mały budżet służy, ludzie krwawią i przeklinają, a całość wydaje się być zrobiona naprawdę od serce, a nie tylko dzięki wyliczance w Excelu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon