Batgirl (20??)
[Obrazek: GalleryComics_1900x900_20141008_BG_Cv35_...262189.jpg]

Jak wiadomo z DCEU idzie raz lepiej, raz gorzej, a jak trwoga to do Boga, więc włodarze Warnera skorzystali z okazji i przygarnęli z chwilowego niebytu jednego z ojców sukcesów konkurencji, Jossa Whedona. W moich oczach oprócz niezaprzeczalnych rodzicielskich sukcesów, jest także przyczyną ojcowskiej porażki- to za jego rządów pojawiły się głosy o przesycie formułą i zbyt komediowym tonie. Wewnętrzne tarcia w końcu spowodowały nie tylko ekranową schizofrenię postaci Kapitana Ameryki, ale też opuszczenie przez Jossa eleganckiego statku i przesiadkę na łajbę nie mniej luksusową, ale krążącą w okolicach Trójkąta Bermudzkiego. Ale czego nie robi się dla marzeń o wprowadzeniu na kinowe ekrany własnej heroiny, tylko częściowo zaspokojonych poprzez scenariusz "Buffy" w wersji z Kristy Swanson.

Najpóźniej do końca roku powinniśmy poznać nazwisko wybranki byłego guru nerdów, osobiście trzymam kciuki za Jane Levy i Katherine Langford które przewijają się w internetowych ploteczkach.

Odpowiedz
(22-07-2017, 12:39)Szaman napisał(a): Nie wiem czy słyszeliście o takim filmie jak Batgirl, Whedon kręci...

OK

Trzymam mocno kciuki za angaż laseczki z 13WH :) Mnie tam zawsze najbardziej interesuje z kim taki superbohater mógłby walczyć. Nie lubię, jak przeciwnik ma zbliżone moce do swojego rywala. To kto przeciwko Batgirl? :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Dobra, zostawmy MCU.

Antagonista? Najlepszy dla Barbary byłby boss w Gotham. Osobiście widziałbym tu Black Maska który jest w sumie ciekawy, dla niej. Pytanie jak ważny w filmie będzie Batman (nie oszukujmy się, odegra tu jakąś role). Widzę go w roli takiego "dobrego ducha" a Batgirl (jak to ona) w roli buntowniczki.

Ewentualnie mogliby połasić się na kobiecego villaina jak np. Lady Shive czy Chesire.

Odpowiedz
Wracając do Batgirl...

ja tam kibicuje Lavy. Choć te nazwiska, które podawano kilka tygodni temu, to pewnie fake. Ale i tak.. Laska pasuje do stylu Whedona i do jego planów obsadowych: jest mało znana, więc naprawdę byłoby miło, gdyby ją zaangażowali.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Dla mnie kandydatka na Batgirl jest tylko jedna.

[Obrazek: 11747.jpg]

Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale pierwsza myśl na temat Batgirl to Emma Stone i nie miałbym nic przeciwko, poza tym Felicity Jones albo Emma Roberts, a jeśli chodzi o głównego przeciwnika, to w sumie jest tu spore pole do popisu i rzeczywiście bardzo pasowałby Black Mask, ale ja widziałbym też tutaj Lady Shive.
Co ciekawsze ten film daje szansę nowemu Gordonowi na o wiele większy występ, co też jest fajne.

Odpowiedz
Gorzej, że raczej nie odziedziczyła talentu po rodzicach.

Odpowiedz
(22-07-2017, 13:22)Szpeku napisał(a): Nie wiem czemu, ale pierwsza myśl na temat Batgirl to Emma Stone i nie miałbym nic przeciwko, poza tym Felicity Jones albo Emma Roberts, a jeśli chodzi o głównego przeciwnika, to w sumie jest tu spore pole do popisu i rzeczywiście bardzo pasowałby Black Mask, ale ja widziałbym też tutaj Lady Shive.
Co ciekawsze ten film daje szansę nowemu Gordonowi na o wiele większy występ, co też jest fajne.

Jestem bardzo ciekaw Gordona Simmonsa. Zwłaszcza jego realcji z Batgirl.
Osobiście liczę na pokazanie jej realcji także z Nightwingiem o ile pojawi sie do tego czasu w uniwersum.

Odpowiedz
Nie pomyślałem o tym faktycznie, Dakota Johnson świetnie by pasowała, rola akurat na jej umiejętności aktorskie, ładna jest trzeba przyznać no i nagrała już chyba wszystkie sceny do Greya więc powinna znaleźć czas na ten film :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
No i obyta z maską. Dla mnie nr 1 :)

Odpowiedz
Krótko - to jedyny projekt DCEU w fazie planowania na jaki czekam. Whedon wydaje się idealny do przeniesienia tej postaci na duży ekran i o ile kolejny solowy Batman mało mnie jara (w końcu to będzie jedenasty film z tym bohaterem), tak bat-rodzinka było do tej pory olewana w kinowych produkcjach, a Batgirl ma IMO większy potencjał od Robinów i Nightwinga.

Odpowiedz
Heh, do dzisiaj żyłem w przeświadzeniu, że Batgirl i Batwoman to ta sama postać.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(24-07-2017, 10:20)Gieferg napisał(a): Heh, do dzisiaj żyłem w przeświadzeniu, że Batgirl i Batwoman to ta sama postać.

Nie martw się, sporo ludzi tak ma :P

Generalnie Batwoman nie jest mega ciekawą postacią, zawsze znikała w cieniu całej reszty, od czasu do czasu sie wybijając. Generalnie średnio potrzebna postać a na pewno nie w filmie.

Odpowiedz
(24-07-2017, 10:20)Gieferg napisał(a): Heh, do dzisiaj żyłem w przeświadzeniu, że Batgirl i Batwoman to ta sama postać.
Miejmy nadzieję że prywatnie też nie mylisz dziewczyn z kobietami, to się może skończyć więzieniem :P

Odpowiedz
Ta sama postać w różnym wieku...
W każdym razie w życiu nie słyszałem o Kathy Kane, a Batgirl kojarzę głównie z Batman i Robin i występu Barbary Gordon w Killing Joke (z tym, że komiksie nie ma Batgirl jako takiej). Możliwe, że mogłem ją widzieć w TAS o ile tam się pojawiała, nie pamiętam już.

A sam pomysł na film to dla mnie kolejny z serii absurdalnych pomysłów Warnera. Czy tam w ogóle ma się pojawić Batman?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
A widzisz, to dowodzi że też nie mam o nich zielonego pojęcia :/

Odpowiedz
(24-07-2017, 11:42)Gieferg napisał(a): A sam pomysł na film to dla mnie kolejny z serii absurdalnych pomysłów Warnera. Czy tam w ogóle ma się pojawić Batman?

Wytłumaczysz mi co jest absurdalnego w robieniu filmu o jednej z najbardziej lubianych wśród fanów superbohaterce?
Trudno aby Batman się nie pojawił.

Odpowiedz
xD
No chyba nie.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości