Batman: Arkham Series
Coś czuję, że to raczej będzie kontynuacja "Origins".
.

Odpowiedz
Coś czuję, że z tych zpowiedzi, które słyszę od roku-dwóch znowu nic nie wyjdzie. A wczoraj coś podali, bo po prostu był światowy dzień Batmana.

Odpowiedz
Skoro robi to WB Montreal to zapewne tak będzie. Myśle, że jeśli wezmą się kiedyś za sequel całej serii to pójdą w kierunku Batman Beyond. Ciekawe ile nad tym tytułem już pracują, "Arkham Origins" brakowało właśnie dopracowania i ciekawszego gameplayu, lepiej poprowadzonej historii. Zmagania z Sowami mogą to wszystko zapewnić. Byle Kevin Conroy wrócił do roli Mrocznego Rycerza i poziom dorównał chociaż "Arkham City" (jednej z moich ulubionych gier ever!)

Odpowiedz
Zastanawiam się jak bardzo zmodyfikują historię, bo w oryginale poza "sowami" nie pojawia się żaden inny przeciwnik Batmana, a to w przypadku gier z tej serii byłoby nie do pomyślenia.

Dla mnie byłaby to zaleta bo wszystko skupiłoby się wokół całej mitologii trybunału, ale coś czuję, że sporo zmienią na potrzeby gry tak by inne postacie mogły się pojawić.

Odpowiedz
Joker. Zawsze Joker. Nigdy go nie odpuszczą. A teraz, po sukcesie filmu? Nie ma cudu.
.

Odpowiedz
Trybunał Sów to najlepsze co przydarzyło się Gackowi w komiksach ostatnich lat. Gierkowy potencjał z odpowiednim devem jest spory i myślę, że klimatem spokojnie można by powrócić do takiego szalonego Arkham Asylum.

Anyway, obstawiam, że to tylko plota ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
https://twitter.com/i/status/1176182754712727554

Coś jest na rzeczy

Odpowiedz
Odrabiam zaległości, ale mi się chronologia totalnie pokiełbasiła, Arkham Asylum wydane w 2009 przeszedłem w 2015 (i mi się wydawało, że to świeża gra?), Arkham Knight wydane w 2015 pobrałem w 2017 i leżało na dysku, a Arkham City (2011) mi umknęło. Matko, serio minęło 10 lat od premiery pierwszej części?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości