Batman: The Movie (1966)
Zacytuję samego siebie z forum BatCave:

Cytat:Fabuła?! Proszę bardzo! Ratunku! Joker, Catwoman (tak naprawdę Comrade Kitanya Irenya Tantanya Karenska Alisoff alias Kitka), Pingwin i Riddler planują opanować świat! Bang!!! Boom!!! Kapow!!!

Ekscytujące, prawda? Dokładnie. Film jest zabójczy. W zasadzie pisanie o nim nie ma najmniejszego sensu, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Najlepsze komedie nie gwarantują takiej dawki szczerego śmiechu, niewiele jest też filmów, w których jest taka ilość przygód, akcji, absurdalnych wydarzeń i dialogów nie z tej ziemi. No i nigdzie indziej nie usłyszycie tylu słów z przedrostkiem „bat”.

Odpowiedz
Scena z rekinem jest wręcz legendarna:
Robinie! Podaj sprej na rekiny! -Już szukam!

Hahahaha piękne, aż się łezka w oku kręci.

Pozdr.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Dla mnie rewelacja. Oglądam i za każdym razem kończę tak samo: krańcowo wycieńczony. Śmiech to wyczerpujące zajęcie :)

Odpowiedz
Podobnie jak w przypadku Życzenia Śmierci III - nie ważne ile razy się to widziało, efekt zawsze jest taki sam. Ból brzucha i niemal łzy w oczach.
Oczywiście najlepsza akcja to ta z rekinem.

Odpowiedz
Boże, jaka beka :D Scena z bombą to mistrzostwo świata :D

Odpowiedz
Normalnie spadlem z krzesla , to jest tak smieszne az cudowne :) Boze scena z bomba to jest szal na maxa . Hehe jak widze kiedy Batman ucieka posrod tlumu to wyglada jakby jakis koles uciekl z psychiatryka tak samo Robin :) a jak krzyczy : Baatman Batman - jakby mial sie zaraz poryczec :D:D

Odpowiedz
A ja się zastanawiam skąd Z.F. Skurcz bierze inspirację :) btw w plebiscycie na najczarniejszy charakter emitowanym na "Ale kino!" Pingwin, Joker i Catwoman są w ścisłej czołówce :)

Odpowiedz
Powiedzcie mi, bo umarłem. Czy ten film miał być z założenia poważny i niechcący wyszła z tego mega komedia, czy to było celowe? :D
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Cytat:Powiedzcie mi, bo umarłem. Czy ten film miał być z założenia poważny i niechcący wyszła z tego mega komedia, czy to było celowe? :D

To było celowe, w końcu każdy szczegół to pokazuje.
Niechcący wyszła komedia, z innego filmu z Batmanem z 1997 roku.

Myślę że ten film jest przewspaniałą sztuką kiczu. Wszystkie te rozbrajające momenty, są po prostu piękne, i to nim ten film zawdzięcza swój fenomen. Adam West, jako Człowiek-Nietoperz, pewnie jest już legendą. Do dzisiaj mnie rozbrajają te wszystkie TRACH!, BUM!, BACH!. Film naprawdę umie rozbawić. Jednak ma on w sobie również dużo smaczków, które dla fanów komiksów z Batmanem są wspaniałe. Do tego filmy będę wracał, tak samo do serialu, na którego silniku powstał ten właśnie film. Moja ocena? hmm... wahał bym się miedzy między 7/10, bądź 8/10. Ale cóż, myślę że sprawiedliwą ocena będzie 7+/10.

Odpowiedz
Polecam trzyczęściowy "Bat-A-Thon" od CineMassacre:
Part 1: http://www.spike.com/video/cinemassacre-movie/2999422
Part 2: http://www.spike.com/video/bat-thon-part-2/3002124
Part 3: http://www.spike.com/video/bat-thon-part-3/3006755

Jest tu trochę powiedziane o dziele z 66' jak i o serialu z Adamem Westem oraz ogólnie o wszystkich Batmanach aktorskich.

Odpowiedz
http://www.telemagazyn.pl/program-tv/1000009631432,batman,id,t.html - Film z 1966 roku będzie wyemitowany w otwartym Polsacie 9 czerwca o godzinie 00:35.

Odpowiedz
Odpowiednia godzina dla tego badziewia :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Właśnie nieodpowiednia. Powinni to puścić w sobotę albo niedzielę rano, o 8mej jak nikt nie oglada tv.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon