Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
(21-07-2013, 00:39)EL-Kal napisał(a): Piszesz głupoty Shamar, ale pewnie nie dotarło, że to będzie nowy Batman, nowe uniwersum, nowa koncepcja i może wszystko pasować tip top, że mucha nie siada.

Tak, akceptowałem Batmana, który prowadzi śledztwo w Gotham powiązane z wydarzeniami z Metropolis.

Tu mamy - z 1. strony mamy kosmitę - prawie boga. Z drugiej człowieka, który korzysta z umysłu i zaawansowanej technologii. Pointa? Batman na starcie jest popychadłem. Może co najwyżej robić za "alfreda/olsena/lane" dla Supermana.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Czyli sequel MoS, który mógł być pierwszym w pełni udanym filmem o Supermanie, nie powstanie? Świetnie. Zamiast tego dostaniemy rozmienianie na drobne Batmana. Co raz bardziej nie podoba mi się to, co Warner robi z ekranizacjami DC Comics. W ogóle nie mam wiary w ten projekt. Ech.

Odpowiedz
No nie wiem, czy byłby taki udany - gdyby Snyder pokierował się złotą zasadą sequeli, że więcej/mocniej/szybciej, to chyba w końcówce filmu rozjebałoby pół globu :) A tak to może relacja z Batmanem pozwoli nieco pogłębić postać Kala. Ciekawi mnie też tytuł tego filmu.

Odpowiedz
Ja jestem absolutnym psychofanem postaci Batmana i samego siebie przerażam, jak bardzo mało obchodzi mnie ten film. Przykre jest, jak Nolan zarżnął w moich oczach filmową wizję Batmana, jak i całej idei przenoszenia komiksów DC na ekran (podczas, gdy Marvel radzi sobie DOSKONALE).

Odpowiedz
@Phil

Po pierwsze. Już bez przesady z tym Nolanem. Dał światu przynajmniej dwie rewelacyjne adaptacje, w tym jedną z bardzo autorskim spojrzeniem na postać, jednocześnie nie odcinającą się od tego co w uniwersum gacka najważniejsze i bez której sukcesu, cały ten zapowiadany projekt jeszcze przez lata pozostałby jedynie mokrym snem komiksiarzy.

Po drugie. To będzie inny Batman, inna interpretacja postaci. Zaczną od zera i będą przykładać uwagę do innych rzeczy. Skoro tak Ci nie pasi Nolanowy Batman po "Rises", to powinieneś się cieszyć. Jak na razie nic w tym projekcie nie zapowiada kaszany, choć oczywiście niewiele w tym momencie wiemy. Jedyne czego bym chciał to tego, by ktoś w WB zorientował się w końcu, że Goyer nie jest jedynym scenarzystą, który potrafi operować w uniwersum DC. Mam więcej wiary w Snydera niż w Davida S.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(21-07-2013, 02:41)Proteus napisał(a): Jak na razie nic w tym projekcie nie zapowiada kaszany, choć oczywiście niewiele w tym momencie wiemy.
Ja jestem hejterem, ale Snyder i Goyer jak najbardziej zapowiadają kaszanę. Goyer w życiu napisał jeden dobry scenariusz - "Blade". ("Dark City" nie licze, bo to bardziej Proyas). Nolan to tylko ewentualny gwóźdź do trumny.

I podobnie jak Phil, poza faktem, że to dość duży nius (sto milionów lat in the making), to zupełnie to po mnie spływa (jak MoS przed premierą). Pamiętam jak jeszcze ekscytowałem się przed premierą The Dark Knight, ale Nolan z Goyerem skutecznie zabili moje zainteresowanie filmowym Batmanem, zwłaszcza jeżeli maczają w nim palce.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:W kinach ponoć za dwa lata. Jeżeli to jest prawda, to 2015 imploduje od blockbusterów. Avengers 2, Superman/Batman, Bond 24, Star Wars VII i chyba jeszcze o czymś zapomniałem.

PoTC5.

Cytat:Ciekawi mnie też tytuł tego filmu.

World's Finest?

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Batman znowu na dużym ekranie? Czyli Godzilla, FF7, nowi X-Meni i wszelkie inny filmy na jakie czekam w przyszłym roku właśnie zostają przeze mnie uznane za jedynie zapychacze czasu we właściwym oczekiwaniu. Znowu uzależnię się od BatCave'u i codziennej porcji newsów. :)

Dla mnie informacja roku. Batman to Batman, nie ma takiego drugiego superbohatera, którego jestem fanem od wielu lat i żaden z komiksowych herosów nie miał takiego szczęścia do kina jak on (Burton/Nolan). Jego wspólny film z Supermanem i Batmanem od twórców MoS będzie wielki, oby się udał i oby WB w końcu dzięki temu ruszyło w dobrą stronę ze swoim uniwersum.

Flash podobno w 2016, a JLA w 2017.

Może by założyć osobny temat?

Odpowiedz

W kwestii Batmana i Supermana w jednym filmie nie będącym JL po solowych filmach powiem krótko - do not like. Skok na kasę, bo wiadomo że to zarobi lepiej niż MoS II. W sumie wolałbym żeby to był Batman Bale'a, tyle że niestety TDKR już wszystko zepsuł - teraz byłby to kolejny powrót z emerytury, czyli zdecydowanie nie to, czego bym sobie życzył.

BUT...

...odkładając na bok moją niechęć do takiego cross overa - jesli Batman zostanie przedstawiony z perspektywy Clarka (który może np robić reportaż na jego temat) to jest to jakiś sposób na wprowadzenie tej postaci z pominiecięm originu, który może być jedynie pokrótce wspomniany w rozmowie i kolejny film z Batmanem może już działać na zasadzie sequela, który nie musi tracić czasu na wyjaśnienia.

Czyli w sumie zrozumiała decyzja.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Tylko pytanie kto zagra Batmana? Bale na pewno nie, wiele razy to powtarzał. Każdy inny aktor będzie musiał wziąć na barki ciężar trylogii Nolana. Nie widzę jakos tego filmu.

Odpowiedz
Do tematu przydałoby się wstawić logo filmu z CC:
[Obrazek: 00hab0gi788i.png]

Mój komentarz ograniczę do: Największy MUST SEE 2015 roku!

Odpowiedz
Wiadomo, to Batman, więc będę śledził wszystkie informację jak głupi, ale ten moment nie zbyt podoba mi się ten pomysł. Superman nie dostanie pełnoprawnego sequela, Batmanowi nie dadzą odpocząć po Trylogii Nolana, Goyer już robił Batmana, więc to żaden krok do przodu, a w końcu "Man of Steel" był kiepskim filmem. No i jeszcze jedna myśl - brakuje mi tu pasji i pomysłu (patrz: MCU), a widzę jedynie skok na kasę, żeby walnąć szybko coś z Batmanem. Ale CHCIAŁBYM (BARDZO!) się mylić. Zobaczymy.

Odpowiedz
Wklejam raz jeszcze:

Czego by Snyder z Goyerem nie wymyślili, uważam iż niemożliwe jest, by udało im się pobić tę scenę. Krótko, na temat i genialnie; jeśli mają zamiar bawić się w "Superman nie wiem kim jest Batman, Batman nie wie kim jest Superman", to mogą sobie darować, choć sposób, w jaki podeszli do kwestii tożsamości Człowieka ze Stali jeśli chodzi o Lois daje nadzieję, że tego nie będzie. Niech jeszcze Lois flirtuje z Waynem (tak jak w przytoczonej kreskówce), a będę w niebie.

Odpowiedz

JAKI SZAŁ. niejedne gacie zostały zmienione.

Odpowiedz
Reakcja ludzi trochę mnie nakręciła, jeśli mam być szczery :).

Odpowiedz
(21-07-2013, 03:57)Crov napisał(a): Goyer w życiu napisał jeden dobry scenariusz - "Blade".

Jeszcze Batman Początek, więc dwa :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Siedzę i myślę, kto mógłby zagrać Batmana. Co powiedzielibyście na Benedicta Cumberbatcha? :)

Odpowiedz
Sporo osób proponuje Karla Urbana i ja też nie mam nic przeciwko.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(21-07-2013, 16:09)Bogdan napisał(a): Siedzę i myślę, kto mógłby zagrać Batmana. Co powiedzielibyście na Benedicta Cumberbatcha? :)
Nie pasuje. Nie jest Keatonem, nie ma mięśni Bale'a, nie ma urody Clooneya. Karl Urban to świetny wybór i jego chciałbym zobaczyć.

Odpowiedz
Obejrze jak Batmana zagra Thomas Jane.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon