Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Cytat:po trzech genialnych filmach

Musiałem coś przegapić (no chyba że wliczasz "Burtony").

Cytat:a osobiście jak już to tak z minimalnie 10 jak nie 15 czy 20 lat dał na odpoczynek.

To poczekaj do 2030 i dopiero wtedy obejrzyj, a w międzyczasie weź się za ten milion powtórek TDKT to może braknie ci czasu na pisanie tych bezcelowych postów :)
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Przecie ma rację. Co już pisałem.
Najpierw "Superman II" a nie od razu takie mariaże.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.boxoffice.com/latest-news/2013-07-20-analysis-how-big-will-the-supermanbatman-movie-be

Na boxoffice.com też już rozpisali się o kasowym potencjale tego filmu.

[Obrazek: untitled-371xxs.gif]

Odpowiedz
(22-07-2013, 01:38)Lawrence napisał(a): Liczyłem, że pozwolą odpocząć Batmanowi, po trzech genialnych filmach.

Takie ostentacyjne pisanie o trylogii Nolana jako o "trzech genialnych filmach" to aż niesmaczne jest :(

Nie dziwię się, że taką podnietę wywołało to info. Przecież to jest oczywiste, że takie rzeczy elektryzują ludzi. Choćby ten gif wyżej - proste i prawdziwe.

Zostając jednak w klimacie cytowanego posta dodam, że jestem bardzo szczęśliwy, że w Hollywood zauważyli, ba! sam Nolan zrozumiał, że TDKR jest tak nędzne, że szybko trzeba dać choćby newsa o nowym Batmanie, w celu wymazania ze świadomości ludzi istnienia tego koszmarka.

;)

Juror_z_MamTalent, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2012.

Odpowiedz
(22-07-2013, 01:26)Azgaroth napisał(a): To jak każdy wrzuca swoje propozycje obsadowe do roli Batmana to ja też się dołożę - Bradley Cooper.

Idris Elba - ten głos, ta postura! Przestępcy srali by pod siebie na sam dźwięk jego imienia. No i koleś jest czarny do kroćset fur beczek! - kompletnie by go nie było widać w ciemnościach. Zaprawdę nie wiem, czemu nikt jeszcze się do tego nie posunął, a to przecież takie oczywiste - zamiast tego bawią się w jakieś durne poprawności polityczne z postaciami drugiego i trzeciego planu, jak z... Elbą w Thorze.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem, czemu Elba w Thorze jest wynikiem politycznej poprawności, a Azjata z teamu Thora - nie :).

Odpowiedz
Ja też nie, ale to o Elbę był szum przecież.

Odpowiedz
Bo Azjata grał jakiegoś randomowego Asgardczyka, a Elba jednego z nordyckich bogów ;)

Odpowiedz
Mało, że jednego z nordyckich bogów. To było bóg opisywany jako "the whitest of the gods" :)
Dla niektórych oszołomów, to był jak policzek w twarz. ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(22-07-2013, 14:39)Mefisto napisał(a):
(22-07-2013, 01:26)Azgaroth napisał(a): To jak każdy wrzuca swoje propozycje obsadowe do roli Batmana to ja też się dołożę - Bradley Cooper.

Idris Elba - ten głos, ta postura! Przestępcy srali by pod siebie na sam dźwięk jego imienia. No i koleś jest czarny do kroćset fur beczek! - kompletnie by go nie było widać w ciemnościach. Zaprawdę nie wiem, czemu nikt jeszcze się do tego nie posunął, a to przecież takie oczywiste - zamiast tego bawią się w jakieś durne poprawności polityczne z postaciami drugiego i trzeciego planu, jak z... Elbą w Thorze.

Czarny Bruce Wayne szybko by doprowadził do ruiny swoją firmę i tyle by było z Batmana :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Ale miałby więcej czasu na bat-sprawki bo nie musiałby malować sobie ocząt.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(22-07-2013, 14:39)Mefisto napisał(a):

Mógłby zagrać Nighthawka z Marvela, który istnieje nie w normalnym świecie Marvela, a świecie Squadron Supreme (w Marvel MAX czyli tylko dla dorosłych). To Batman, którego rodziców zabili biali rasiści, i który teraz obrał sobie za cel pomaganie czarnej społeczności (ale nie tylko).

[Obrazek: Nighthawk-squadron1-500x810.jpg]

Fajne jest to, że w Squadron Supreme wszyscy superbohaterowie z nadludzkimi mocami (włacznie z Hyperionem, odpowiednikiem Supermana) nie traktują go do końca poważnie uznając, że zwykły człowiek to nie zagrożenie dla nich. W trakcie jednego ze spotkań Hyperion sobie po prostu odlatuje w połowie monologu Nighthawka, co ten kwituje tylko prostym: "Kutas."

Chce Idrisa Elbę w tej roli. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Obligatory Bale gif:

[Obrazek: 3C.gif]

Odpowiedz
zdecydowanie zbyt długi gif

Odpowiedz
Taki długi gif to chyba w ogóle zaprzeczenie idei samego gifa.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
You 21th century kids and Your short attention spans. ;)

Odpowiedz
No więc do loga z Batmanem-retro należy się już przyzwyczaić. Co do tytułu jak podają będzie coś w stylu "Superman vs Batman".

[Obrazek: 52977.9.jpg]

Odpowiedz
Mi tam się podoba ten nowy symbol, nie wiem co do niego macie :P

Odpowiedz
[Obrazek: dark-knight-returns-batman-and-robin.jpg]

Ja też nie, bo jest wzorowane na najlepszym komiksie na Ziemi :). A film nazwałbym po prostu "Batman/Superman", bo ładnie brzmi, a w bodaj zeszłym miesiącu wystartowała taka seria w USA, więc marketingowo też miałoby sens.

Odpowiedz
OK, zbyt oryginalny nie będę z czym mi się to kojarzy:

[Obrazek: batman-tv-top-ten.jpg]

Plus chyba jeszcze z jakimiś dawnymi horrorami o Draculi, czy z nietoperzem z Suspirii.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon