Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) [wątek spoilerowy]
Hehe. No ale to tylko cyfrowa wersja, nie? Coś jak np. telewizyjna wykadrowana.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wyczuwam bullshit.

Ostatnio iTunes zaktualizował masę filmów do wersji 4K HDR, ta nieprawidłowa kolorystyka możwe wynikać z błędnego wyświetlania takiej kopii, nieprawidłowej konwersji HDR do SDR. I w jaki niby sposób miałoby to dopasować wygląd filmu do Justice League i Wonder Woman, skoro paleta barwna WW jest dość spójna z filmami Snydera?

Odpowiedz

Beka! XD A usta wklejone na Cavilla lepiej niż w JL.

Odpowiedz
Złoto! Czyste złoto!
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Podbijam. Gorączka złota! :D
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Znudziło mi się czekanie na wersję lektorską i obejrzałem z córką z dubbingiem - czyli wersja kinowa, którą na dobrą sprawę przydałoby się jeszcze trochę skrócić - wątek śledztwa Lois związanego z wydarzeniami na początku jest przekombinowany i w sumie zbędny, na jego miejsce można było wstawić coś prostszego i bardziej czytelnego. Druga połowa zdecydowanie lepsza od pierwszej, w sumie udany seans - 7/10.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
https://www.cinemablend.com/news/2439120/zack-snyder-confirms-batman-v-superman-fan-theory-about-doomsday

Niech oni już lepiej zaorają to uniwersum bo to jest jakieś nieporozumienie. Zaraz się okaże, że Ben Affleck to tak naprawdę nie był Bruce Wayne - prawdziwy Bruce Wayne to ten od Matta Reevesa.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
[Obrazek: TsHeTzBl.png?1]

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Lol.

Przecież to, że Zod nie jest oryginalnym Doomsday'em było oczywiste. Nawet na wstępnych szkicach Snydera nie ma on typowego, Doomsdayowego wyglądu. A gadka Luthora sugerowała, że imię które wymyślił, odnosiło się do jakiegoś kryptońskiego tałatajstwa.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015

"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

"GHOST STORY" - MotY 2017

"SPIDER-MAN UNIWERSUM" - MotY 2018

Odpowiedz
Jakby kogoś interesowało, Snyder powiedział, kim jest zabity Robin. Nie, źle myślicie:
http://www.batcave.com.pl/2018/07/zack-snyder-potwierdza-tozsamosc-martwego-robina-w-batman-v-superman-dawn-of-justice/

Odpowiedz
Pytanie brzmi: kogo to teraz obchodzi?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Ja odpowiem: Nikogo:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
[Obrazek: tumbleweed.jpg]

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jaki sens ma ta wypowiedź Batmana? w jaki sposób ratując HQ, odbiera się coś Jokerowi?
.

Odpowiedz
Żaden. Jak całe uniwersum jest bezsensu więc poziom utrzymany.

Odpowiedz
Mieszane uczucia... mocno zmieszane. Po bardzo udanym MoS, BvS jest tak nierówny, że z trudem przebrnąłem przez całość. Pierwsza godzina (czyli prawie połowa filmu) to nuda totalna. Snyder coś tam kreuje, ale nieudolnie - nie ma klimatu, nie budzi mojej ciekawości. Gdyby nie wątek Lexa, który prowadzi swoje badania nad metahumanami to nie czułbym żadnego zainteresowania fabułą, a tak DC przez tego ciekawego villaina wprowadza nowe postaci, co od razu wziąłem za plus. Walka Gacka z Superkiem niezła - z wiadomych względów bardzo interesowało mnie, jak to będzie w ogóle możliwe, że koleś z Ziemi, zwykły człowiek, może cokolwiek zrobić Supkowi. Wiedziałem też, że w grę wejdzie Kryptonit - i w ogóle się nie rozczarowałem, bo wszystko chwyciłem w mig, co dało pozytywnego banana na twarzy.

Ale film ma takie wątki, które są z czapy - śledztwo Lois, i wątek w Afryce z najemnikami są kompletnie zbędne - albo inaczej, ja ich nie załapałem nic a nic. Potem dochodzi motyw Luthora, który porywa Marthę... a wszystko po to, aby Supek zabił Gacka... Naciągane toto i kompletnie bez sensu. Za to wejście WW i ratunek samego Gacka super splecione, jest tam moc i jakiś większy pomysł. Main boss na tym poziomie, czyli Doomsday też mi się spodobał - zaś ostatni etap walki, w którym Superman używa broni obosiecznej, zrobionej przez batmana to najlepsza rzecz w tym filmie. Jednak nie zmienia to odbioru: całość to chaos i bardzo złe motywy przeplatają się z dobrymi.

Oglądałem z dubbingiem - to kolejny koszmar. Połowa dialogów niesłyszalna, druga połowa brzmi sztucznie. Najlepiej wypadł dubbler Lexa, ale to nadal poziom mułu na dnie.

5/10
loading podpis...

Odpowiedz
Eeee.... What?
Czyli oglądałeś podstawkę? Bo chyba rozszerzonej nie wydali z dubbingiem.

I oglądałeś z dubbingiem kiedy jest już wersja z lektorem?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(24-11-2018, 10:28)Martinipl napisał(a): Oglądałem z dubbingiem - to kolejny koszmar. Połowa dialogów niesłyszalna, druga połowa brzmi sztucznie. Najlepiej wypadł dubbler Lexa, ale to nadal poziom mułu na dnie.

Czyli ominęła cię jedna z najlepszych rzeczy w tym filmie - głos Batmana.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon