Batmanowa Trylogia Nolana
[Obrazek: 411RN8iMrKL._AA300_.jpg]

Jeśli takie cudo dotrze do Polski i cena nie będzie zbyt absurdalna, to mimo nienawiści do TDKR zdecydowanie BIORĘ.

Odpowiedz
Holy shit Batman, w zestawie z Art of The Dark Knight? Zdecydowanie kuszące, nawet jeśli nie wyjdzie w Polsce.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Ciekawe jak schowają ten pokaźnych rozmiarów album w opakowaniu wielkości BD lol

Odpowiedz
Łał, ale super zestaw! Jak wyjdzie w Polsce to kupię od razu!

Żartuje, jeszcze mnie nie posrało. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(26-09-2012, 17:17)Phil napisał(a): Jeśli takie cudo dotrze do Polski i cena nie będzie zbyt absurdalna, to mimo nienawiści do TDKR zdecydowanie BIORĘ.

Nie to zbyt niebezpieczne. Tam jest w końcu TDKR. Może lepiej Ty zakupisz, a ja się tym zestawem zaopiekuję? ;)

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2012/09/14ndyqg.jpg

W części boksu na BB są dwa miejsca na płytę, w tej na TDKR tylko jedna. Zastanawia mnie, czy to tylko wpadka w projekcie, czy bubel w wydaniu.

Odpowiedz
Niżej leży tylko jedna płyta z BB więc pewnie tak będzie.

Odpowiedz
(27-09-2012, 16:36)Phil napisał(a): Zastanawia mnie, czy to tylko wpadka w projekcie, czy bubel w wydaniu.
Cały ten projekt to jeden wielki bubel. Na photoshopa! Jak można taką srakę na światło dzienne wypuszczać? Oby to była tylko jakaś wstępna wizualizacja.

Odpowiedz
(27-09-2012, 18:35)Turus napisał(a): Niżej leży tylko jedna płyta z BB więc pewnie tak będzie.

Tylko, że w części BB są miejsca na dwie płyty.

Odpowiedz
(28-09-2012, 07:39)Phil napisał(a):
(27-09-2012, 18:35)Turus napisał(a): Niżej leży tylko jedna płyta z BB więc pewnie tak będzie.

Tylko, że w części BB są miejsca na dwie płyty.

A rzeczywiście masz rację. Dwa miejsca Jedna płytka. Niezła sraka w takim razie.

Odpowiedz
I 1 miejsce na TDKR a leżą 2 płyty. Widocznie się walnęli i tyle.
A co ma być w dodatkach, gdzieś coś pisało?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
- The Journey of Bruce Wayne
- The Batmobile documentary
- Ending the Knight - ”An in-depth look featuring about 17 featurettes at how Nolan and his production team made The Dark Knight Rises from Batman vs. Bane to totally demolishing a city.”
- Trailers
- Art Galleries

Odpowiedz
Czyli do 2ch pierwszych nic nie dodadzą?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.dvdactive.com/news/releases/the-dark-knight-rises.html

Bardzo fajna okładka wydania DVD, słaba blu i do bólu przeciętna całego boksu.

Odpowiedz
Fajna okłada DVD? Phil, kiedy ostatnio byłeś u okulisty?

Odpowiedz
Jakieś dwa tygodnie temu :)

Odpowiedz
Właśnie Phil, widzisz już normalnie, czy dalej jak na fazie?

Odpowiedz
Średnie DVD, takie se blu, a wydanie zbiorcze ma wręcz paskudną okładkę.

Odpowiedz
(29-09-2012, 17:11)Bogdan napisał(a): Właśnie Phil, widzisz już normalnie, czy dalej jak na fazie?
A dziękuję. Dobrze :).

Odpowiedz
Jak dla mnie fatalna okładka DVD, zdecydowane lepsza okładka Blu, a co do boxu - ujdzie w tłoku. Zresztą, to póki co okładki amerykańskie, możliwe że dostaniemy inne (choć równie dobrze mogą być te same).

No i ponoć zapowiedziano jakieś Ultimate Collector's Edition, jestem ciekaw czy będzie coś nowego pod względem zawartości samych płyt.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości